Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

13 sie 2007, 13:44

dziewczyny po prostu masakra! Julcia wszystko sciaga z mebli, normalnie musialm wszystko z dolnych polek posciagac, a ona ciagle jeszcze spryciara podjedzi sobie na czworakach, jedna reka sie schwyci i podciagnie a druga sciaga z wyzszych polek :ico_szoking: chodze za nia i pilnuje, normalnie prace domowe ida tak powoli dzis... :ico_placzek: :ico_olaboga:
malgorzatka super!! to sie ciesze razem z toba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja myslalam o nastepnym dzieciaczku tylko zdalam sobie sprawe ze A. siostra rodzi za miesiac to sobie do niej bede zachodzic a jak mi sie znudzi po paru godiznkach bawic sie maluszkiem to bede wracac do domku hihihihihi i tak sobie zasyce potrzeba drugiego maluszka! :-D

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

13 sie 2007, 14:04

Witam kochane dziewczyny i slodziutkie maluszki rowniez.
Pamietacie mnie jeszcze
bardzo dlugo mnie nie bylo, bardzo tesknilam za Wami.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

13 sie 2007, 14:16

madzia22, qunick, MamciaKochana :ico_brawa_01:

lulu81 Witaj i zaglądaj do nas często ... :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

13 sie 2007, 14:21

lulu! no wlasnie sie dziwilam czemu ciebie nie ma i tu i na teterce :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

13 sie 2007, 14:32

katelajdka, iwona, kelly i karolas dziękuje za komplementy, cieszę sie bo w końcu ile można było być na diecie, nareszcie poskutkowała.
8 września jedziemy na następne wesele aż do Warszawy, Agatkę chyba zostawię z moimi rodzicami. Najfajniejsze jest to że to takie inne wesele - bankiet, szwedzki stół i tylko wino... wesele na 260 osób w jakimś pałacu i będą nawet aktorzy i same szychy z "władzy" bo pana młodego rodzice mają sieć knajp w W-awie i zaprosili właśnei stałych klientów, takie dziwne bo z naszej strony czyli panny młodej będzie tylko 80 osób, a reszta to z jego i wiecie takie to wszystko na pokaz, większości i panna młoda i pan młody nie zna... zobaczymy jak to będzie.
małgorzatka gratulacje z wyniku teściku, pewnie kamień z serca...
mamcia Moja Agatka też wszystko ściąga co ma w zasiegu ręki, serwety, obrusy, i te inne
lulu witaj kochana, nareszcie :ico_brawa_01:

Wklejam fotk iz wczorajszej zabawy Agatki z swoją kuzynką Karolinką

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

HaRe
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:48

13 sie 2007, 14:51

Małgoś super że po twojej myśli się ułożyło :ico_brawa_01:
lulu jejku kobieto co tam u Ciebie słychać wogole?
Dorota.M., super fotki - niezła z ciebie laska :-D i gratulacje z osiągnięć Agatki! :ico_brawa_01:
Iwona super nowe fotki., Ładnie razem wyglądacie- bardzo do Ciebie podobny

A ja wracam do domku w środę- jestem u rodzinki.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

13 sie 2007, 15:08

Malgosiato super, ze jest tak jak chcialas :)

karolas,haRedzieki

lulupewnie ze cie pamietamy,pisz szybko co tam u was slychac,czy filipek ma juz zabki a moze juz zaczyha raczkowac?

Dziewczynyjak wyglkada alergia na pokarm, bo mojemu Patrykowi cos chyba wyskoczylo, to wygladalo troche jak otarcia na skorze wiec poczatkowo nie zwrocilam uwagi, czy mozliwe ze to od ziemniaka, bo ostatnio wprowadzalam ale mam tez podejrzenia ze moze za duzo marchwii dawalam, bo na obiadek i na deserek np marchew+jablko. A wy tez dajecie czasem 2xmarchew bo ja tak dawalam kilka dni?

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

13 sie 2007, 15:26

Lulu napisz co tam u Was
iwona lena miaLa takąszorstka czerwona skórę na policzkach jak miała alergie

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

13 sie 2007, 15:30

Iwona77 Mój mały też miał czerwone plamy na policzkach, szorstkie były ... potem swędziały ...

Iwona77, HaRe, Dorota.M. :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-13, 15:33 ]
Iwona77 Mi się wydaje, że to nie z marchwi ... a może coś innego jeszcze podałaś ... Mój Wojtek zjada w zupce 2 duże marchwie, ziemniaczka małego i pietruszkę ...a niedawno wprowadziłam mięsko- cielęcinkę lub kurczaka- skrzydełko ... Lece zupkę szykować właśnie, zmiksować ja muszę i wcinać będzie mały. A potem na spacerek!

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

13 sie 2007, 16:19

Iwona a nie dajesz wogole mleka modyfikowanego??
nam jak się wysypka pojawiła to lekarz na początku stwierdzil ze za wczesnie miała wprowadzone nowości i musiałam podawac wapno ale to nie pomogło i przeszlismy na mleko bebilon pepti i skaza znikneła po ok10 dniach

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość