mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

28 mar 2008, 09:06

Witam ja dziś druga :-D pobudka o 7, ale całą noc przespała :ico_brawa_01: Chloee tak często bywa, mama trzyma nad wszystkim ręke a tatuś ty tylko się pobawić, wiem cos o tym. :-)

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

28 mar 2008, 10:00

Hej.
Ja ciągle mam za mało czasu żeby regularnie do Was zaglądac :ico_noniewiem:
Tomek to mały łobuziak a Michała trzeba pilnowac żeby dalej tak dobrze się uczył jak do tej pory :ico_oczko: Do tego jeszcze ma komunię więc ma sporo modlitw do nauczenia się...
Dziewczyny gratuluje :ico_ciezarowka: życzę ślicznych zdrowych maluszków :-)

Nie wiem co jeszcze bo musiałabym poczytac a Tomek nie daje :ico_noniewiem: Może jak pójdzie nspac to trochę nadrobię :-)

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

28 mar 2008, 10:07

hej :)

Maziu, za przespaną nockę :ico_brawa_01:

Chloe, jak najbardziej ranny - 5.20. ostatnio wstaje, zawsze między 5 a 6, później nie ma mowy, u nas ze spaniem zawsze była tragedia, taki typ :ico_noniewiem:

Jolciu, handra to przez tę pogodę, ale wiosna już tuż tuż i znów będziesz taka roześmiana jak zawsze :-)

Asiu, masz śliczne nowe zdjęcie w avatarku...

Maritko, to w tygodniu musimy się umówić :)

Chloe, gdzieś mam link do orbteka od Maritki, poszukam i wkleję.

No u nas też tatuś się więcej bawi niż mamusia, ale trzeba przyznać, że jak jest to przy Jasiu wszystko robi, karmi go, przewija, przebiera, uczy różnych rzeczy, w nocy tylko on wstaje do Jasia... Z jednej strony mam o to wyrzuty sumienia a z drugiej - to on bardzo chce drugie dziecko, bardzo mnie namawia, więc niech się pzryzwyczaja, że lżej przeciez nie będzie :ico_noniewiem:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

28 mar 2008, 10:12

No to masz sie dobrze Elu że ci wstaje w nocy do niego :ico_brawa_01: dla męża. Ja też nie powiem bo mi mąż pomaga jak jest w domu, on się z nimi bawi a ja mam spokuj :-D Elu to nic ci nie pozostasło tylko brać się do roboty, i raz dwa drugie bedzie :-D

[ Dodano: 2008-03-28, 09:42 ]
Poszłam do łazienki wstawić pranie a jak przyszłam to moja Matyldzia robiła sobie fryzurke :ico_brawa_01: Bardzo intensywnie wcierała sobie serek Bakuś we włosy :ico_brawa_01: To jakaś nowa maseczka czy co?????? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

28 mar 2008, 11:08

Maziu, no jak to - nie słyszałaś o najnowszej odżywce do włosów :ico_haha_01:
ale te dzieciaki mają pomysły :ico_haha_01:
ja mimo wszytsko jeszcze poczekam na drugie, choćby z tego powodu, że muszę w kwietniu wziąć drugą dawkę szczepionki przeciw ospie, a po tej szczepionce nie można przez 3 miesiące zachodzić w ciąże :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

28 mar 2008, 11:27

aaaaaaaa no tak :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

28 mar 2008, 11:32

Witajcie dziewczynki ja całą noc nie spałam i to nie z powodu Niki bo ona spała jak aniołwk tylko przez męża do 4 rozmawialiśmy bo kłutnia wieczorem była i tak się dogadywaliśmy do rana. Troche sobie :ico_placzek: i już jest nieco lepiej ale czy już dobrze to nie wiem :ico_noniewiem: .

mazia, - małae pocieszki mają pomysły co :ico_haha_01: , dzięki za zaproszenie na NK
Elu, - masz racje a samo przyjdzie że poczujesz nieotpartą chęć być mamą w dwupaku.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

28 mar 2008, 11:37

Moja mała chodz w nocy sie wyspała, to dziś jakas nieszczęśliwa chodzi :ico_placzek: wiecznie sobie cos zrobi już dwa razy szafką palce przycieła spadła z kanapy, dotkneła sie gotującej pralki :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

28 mar 2008, 11:46

Ja ostatnio zalałam łazienke wodą z pralki bo Niki wyłączyła ją przed odpompowaniem wody no a ja widząc że pralka się wyłączyła ją otworzyłam :ico_zly: już teraz zawsze pamiętam o blokadzie na przyciski.
Widze maziu, - że Matyldzia dziś psoci :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

28 mar 2008, 11:50

No d samego rana, właśnie ją położyłam :-D Prześpi sie to pójdziemy na spacer bardzo ładnie u nas w żorach.Słoneczko swieci, cieplutko. :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość