ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

02 paź 2007, 11:33

IKA trzymam mocno kciuki i przesyłam buziaki :ico_buziaczki_big:

marzenuś wszystkiego najlepszego dla synka z okazji urodzin, zdrowka i pieknego kolorowego dziecinstwa. :sylwester:

kilolek gratulacje jak to szybko przeleciało juz jesteś w 9 miesiącu :ico_oczko: Coraz bliżej do spotkania z Kubusiem.

A ja wczoraj czułam się okropnie, juz nawet nie miałam siły tu pisać i czytać, bole miałam jak przy miesiaczce i brzuch cały czas mi się napinał, o 21.00 położyłam się spać i czuwałam czy się coś będzie bardziej rozwijało, przeszło mi jak po ciężkiej burzy się teraz czuje.
Wiecie dlaczego, moja teściowa leży już tydzień w szpitalu, na straszne bóle głowy i całego ciała , postawiła całą rodzine na nogi, wszyscy latali, podejżewali że ma wylew nawet, wczoraj sie okazało że to półpasiec a boli ją bo takie bóle towarzyszą właśnie przy półpaścu.
Martwie się o nas bo może też załapaliśmy :ico_noniewiem: i wiedziała wczoraj już co jej dolega a i tak chciała widzieć synka-czyli mojego męża przecież wie że ja w ciąży i Zuzka w domku może złapać :ico_puknij: Nie rozumiem i nie zrozumiem jej niestety.

Pozdrawiam :ico_ciezarowka:

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

02 paź 2007, 13:40

Ika trzymaj się będzie ok. Wrzucam wam kilka zdjęć z niedzielnej imprezki moich chłopaków. Obrazek
Obrazek
Obrazek

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

02 paź 2007, 14:03

witajcie od piątku nie miałam netu,ale juz wszystko doczytałam
Ika, trzymaj sie mocno Wojtuś niech jeszcze chwilkę posiedzi w brzuszku
kilolek ty jako pierwsza a ja juz jutro 9 miesiąc zacznę życzę, żeby był spokojny ten wyczekiwany ostatni miesiąc i oczywiście lekkiego przyjemnego porodu
ja bylam w piatek u gina, troszke mam za bardzo napity brzuszek to dostałam fenoterol w malej dawce, moja Olenka wazy juz ok 2,5kg, szyjka w porządku, tylko tez te nieszczęsne zapalenie grzybicze

[ Dodano: 2007-10-02, 14:06 ]
Aniu nie zamartwiaj sie, na szczęście teraz juz nic groźnego półpasiec nie może zrobić, choć masz racje teściowa powinna być rozsądniejsza

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

02 paź 2007, 15:47

Marzenus, fajny torcik, bardzo pomysłowy, 2 w 1! :ico_brawa_01:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

02 paź 2007, 16:19

Ika trzymaj się mocniutko, jesteś silna, więc dasz radę !!!

Marzenuś wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń dla synka. :ico_tort:

Kilolek gratuluję rozpoczętego 9 miesiąca. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja wczoraj czułam się okropnie, juz nawet nie miałam siły tu pisać i czytać, bole miałam jak przy miesiaczce i brzuch cały czas mi się napinał, o 21.00 położyłam się spać i czuwałam czy się coś będzie bardziej rozwijało, przeszło mi jak po ciężkiej burzy się teraz czuje.

Ania25 miałam tak samo jak ty. Wczoraj myślałam, że albo zacznę rodzić albo znów wyląduję w szpitalu z powodu bólów. Poszłam spać po 20 jak zaczęła się debata, przebudziłam się ok22 jak leciało M jak miłość i znów zasnęła. Dziś jest lepiej zdecydowanie ale i tak czuję dziwne kłucia w różnych miejscach i znów mi sie brzuch napina. :ico_placzek: jak tak dalej będzie to pojadę jutro na wizytę do gin, bo się martwi.

Na szczęście mam powody do radości. Mężuś obronił się na 4 i już ma studia z główki. Bardzo długo o nie walczył, zaliczył nawet zmianę uczelni ze względu na swoją pracę, miał dużą różnicę programową ale w końcu udało się. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

02 paź 2007, 16:31

mambii82, wielkie gratulacje dla mężusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Mnie to czeka na wiosnę i bardzo sie boję, poza tym mam jeszcze prace do dokończenia a do biblioteki muszę jechać do Sopotu a nie mam jak. Chciałabym to zrobić jeszcze przed porodem i zebrać całą literaturę która jest mi potrzebna bo później gdzie ja zimą się ruszę z maleństwem. :ico_olaboga:

Ciekawe jak tam nasza IKA, mam nadzieję że ją jeszcze wypuszczą do domu.
A ja znów u koleżanki bo w domu cały czas trwa remont a ja w tym bałaganie nie siedzę. Byłam u babci na obiadku i trochę podjadłam bo jutro babcia ma urodziny i dziś szykuje jedzonko (a ja uwielbiam imprezy u babci :ico_wstydzioch: ) najlepiej sernik gotowany z mleka :ico_wstydzioch: ach szkoda gadać.

Wziełam pierwszą dawkę tego leku co sie po nim ręce trzęsą ale na razie nic się nie dzieje więc może nie będzie tak źle

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

02 paź 2007, 16:41

mambii82 pisze:Mężuś obronił się na 4 i już ma studia z główki.
gatulacje dla męża!!!! :ico_prezent:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

02 paź 2007, 16:45

:ico_brawa_01: dziękuję dziewczynki dziękuję :ico_brawa_01:

Evik.kp pisze:Mnie to czeka na wiosnę i bardzo sie boję, poza tym mam jeszcze prace do dokończenia a do biblioteki muszę jechać do Sopotu a nie mam jak. Chciałabym to zrobić jeszcze przed porodem i zebrać całą literaturę która jest mi potrzebna bo później gdzie ja zimą się ruszę z maleństwem. :ico_olaboga:


Evik mnie też to czeka !!! :ico_szoking: tyle tylko, że jeszcze nawet nie zaczęłam jej pisać :ico_szoking: Nie wiem jak to będzie i czy się wyrobię. Zobaczymy. Na razie jestem dobrej myśli :ico_brawa_01: i to mnie trzyma przy życiu heheheeh

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

02 paź 2007, 16:57

mambii82, no ja jestem trochę dalej bo pierwszy rozdział mam zatwierdzony i na razie napisane pół drugiego. Do reszty brakuje mi książek dlatego muszę jechac do Sopotu bo tam jest najlepiej wyposażona biblioteka. No i w sobotę byłam pokazać się mojej promotorce więc ie że jestem w zaawansowanej ciąży i mam nadzieję że to mi trochę pomoże w pisaniu pracy :-D

Jak tam u was dziś pogoda?? U mnie cały dzień pada i nie ma nawet jak wyjść na spacer :ico_noniewiem: Do tego jeszcze ten remont :ico_olaboga: oj jak ja bym chciała żeby było już po wszystkim :ico_sorki: Do piątku mam nadzieję że mężuś skończy bo przyjeżdża moja mama z babcią na sprzątanie. Cieszę się bo wiem że sama na pewno nie dam rady

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

02 paź 2007, 17:02

To się jeszcze dziewczynki pochwalcie o czym piszecie!

U mnie też pogoda pod psem. Nic się człowiekowi nie chce.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość