Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

20 cze 2008, 22:09

Hej!!!
Ja dopiero teraz ... Wyobraźcie sobie, że musiałam wrócić już teraz do pracy na 2 dni, bo byłabym w plecy z kasą. I w sumie bardzo dobrze, że wróciłam, bo .... koleś, który za mnie uczył ma chrapkę na moje godziny!!!! :ico_zly: No nieźle !!! Zobaczymy jak się sprawa dalej potoczy.
Poczytam Was później ...
Madzia strasznie podobają mi się te fotki :-D A szczególnie Patryś na murku. Bardzo ładne :-)
Miłej nocki!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 cze 2008, 22:13

Madziarka super fotki Patryk to juz dorosly mezczyzna a Martynka wyglada jak ksiezniczka

Tagar Majka tez pozno zaczela wkladac nozki do buzi (chyba dwa tygodnie temu) a i tez pozno zaczela sie przewracac ja przed urlopem prawie cale dnie na dworze spedzalam no i to chyba przez to bo nie miala kiedy sie tego nauczyc teraz prawie dziennie z godzinke lezy na macie (kilka razy po kilkanascie minut dziennie)

a co do przepisu ja z mezem uwielbiamy ryz z miesem mielonym papryka i sosem do spaghetii, gotujesz ryz i osobno mieso z papryka cebula podsmazasz robisz sobie do smaku pozniej dodajesz ryz i sos i troche podpiekasz

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

20 cze 2008, 22:14

w sumie bardzo dobrze, że wróciłam, bo .... koleś, który za mnie uczył ma chrapkę na moje godziny!!!!
no nieźle, mam nadzieje ze nie uda mu sie tych godzin przejąć :ico_sorki:
strasznie podobają mi się te fotki A szczególnie Patryś na murku. Bardzo ładne
Miłej nocki!
dziękujemy

ja tez uciekam juz spac
dobranoc do jutra :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 cze 2008, 22:15

Goonia no to niezle trzymam kciuki zeby bylo wszystko ok

Renia nie martw sie Klaudia wrocila juz do Londynu i pewnie bedzie wiecej pisac

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

21 cze 2008, 06:23

Witamy o poranku co do przewracania to Amelka wycwiczyla to perfekt w nocy spi juz na brzuchu ja ja odkladam a ona fik juz na brzuchu ale nozek do buzi nie wklada za to wczoraj wyciagla rece do mnie jak sie zblizylam(chyba nieswiadomie).Zmykam do pracy a wam stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawa:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

21 cze 2008, 07:29

Dzien dobry.

Stawiam kawke. Za oknem piekna pogoda wiec pewnie bedzie sprzątanie a potem spacer. Jutro jak tak bedzie ładnie jeziemy nad jezioro na cały dzien.

Patryk spał dziś 12 godzin, Martynka miała jedną pobudkę na cycusia tak więc śmiało moge powiedziec ze jestem wyspana :-)
super fotki Patryk to juz dorosly mezczyzna a Martynka wyglada jak ksiezniczka
dziękujemy bardzo :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

21 cze 2008, 09:39

Czesc

ja juz sie powoli przeprowadzam podobno do 10 dni maja mi przeniesc telefon mam nadzieje ze dotrzymaja slowa

a dzisiaj w nocy majeczke bolal brzuszek plakala musialam jej pomasowac i dopiero przeszlo wstala przed 2 na mleczko a pozniej dopiero o 7

wlasnie wstala po pierwszej drzemce i sie smieje do mnie

dobra uciekam nie wiem czy zajrze jeszcze dzisiaj jak co to do poklikania za 10dni

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 cze 2008, 09:57

Dzień Dobry
Dołączam się z kawką, ciężka noc dzisiaj. Poszłam spać po 1, bo kochane kłopoty (parę odcinków) oglądaliśmy i tak nas wciągnęło, że skończyliśmy, jak już zasypialiśmy na siedząco. O 3 Ula zrobiła mi pierwszą pobudkę i do 4 marudziła, bo jej cycuś ciągle wypadał i nie mogła się najeść, o 6 była druga pobudka, a od 8 już nie śpimy na dobre.
Mariola, dziewczynki razem fajnie wyglądają :-)
Renia, ja się postaram częściej zaglądać, od lipca będziemy mieć w domu internet stacjonarny (wczoraj podpisałam umowę), na razie jest przez komórkę, ale daje radę :-)
Nie martw się więc, nie zostaniesz tu sama :-)
Madziarka, my już się pogodziliśmy, Jarek mnie przeprosił i zaprosił na lody, cieszę się, bo nie lubię takiej ciszy. A Wy już się pogodziliście?
Co do spania, Ula śpi kilka razy po pół godzinki. Czasem gdy ma "przylepny" dzień i chce się przytulać, to na kolanach u mnie potrafi przespać nawet 1,5godziny. Za to nocka jest piękna, zasypia około 20-21 i śpi do 3-4 :-)
Z Patryka jest fajny chłopak, świetnie wygląda w tej czapie i okularach, a Martynka jak zwykle czarująca :-).
iwona, szybkiej i sprawnej przeprowadzki :-)
Tagar ja miałam z Ulą podobnie, płakała u wszystkich i na widok wszystkich, nawet tatusia, Jarka to bardzo dołowało, bo jak tylko mnie widziała, to uśmiech od razu pojawiał się na jej buzi. Na szczęście już jej to przechodzi.
Goonia, to nieźle, dobrze, że się dowiedziałaś na czas, przynajmniej możesz coś zaradzić...

U nas pogoda taka sobie,. słonka nie ma, są chmury, ale nie pada... jeszcze. Planujemy wypad do Polanicy, ale czy nam się uda, to zobaczymy............
Miłego dzionka....
Zajrzę później

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

21 cze 2008, 10:25

Hejka!
Oj dzięki za kawkę, przyda się i to bardzo :-D U nas deszczowo i sennie :ico_spanko:
Pinko super, że się pogodziłaś z mężem. Trzymam kciuki za Waszą zgodę Madziu!!!
Poszłam spać po 1, bo kochane kłopoty (parę odcinków) oglądaliśmy i tak nas wciągnęło, że skończyliśmy, jak już zasypialiśmy na siedząco.
hehehe...oglądaliście to już wcześniej? To jest mój ukochany "babski" serial. Zresztą niby babski, a Marcin się też w niego wciągnął. Ja jestem uzależniona od niego tak jak od Battlestara ...hehehe...no ale niestety o9bejrzałam już wszystko co wyszło do tej pory i czekam ne nowe serie. A Wy dalej oglądacie Battlestara?
Goonia, to nieźle, dobrze, że się dowiedziałaś na czas, przynajmniej możesz coś zaradzić...
no jestem nieźle wściekła, zwolnić to mnie nie zwolnią, ale nie wiem ile w końcu mi wyjdzie godzin :ico_olaboga: O jak dobrze, że już wróciłam. Dziewczyny chyba czuły co się szykuje i dlatego mi kazały wracać. No chore czasy teraz. Koleś ma cały etat u siebie w szkole i jeszcze mu mało :ico_zly:
No dobra. We wtorek jest rada to zobaczymy co jest grane.
Znikam na razie, a wycieczkowiczkom życzę udanych wypraw :-) pa!

[ Dodano: 2008-06-21, 10:30 ]
Acha Pinko bardzo się cieszę, że Ula ma już w porządku bioderka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Iwona a ja trzymam kciuki, żebyś szybciutko znalazła pracę i to taką jaka Ci najbardziej odpowiada :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 cze 2008, 11:12

hehehe...oglądaliście to już wcześniej? To jest mój ukochany "babski" serial. Zresztą niby babski, a Marcin się też w niego wciągnął. Ja jestem uzależniona od niego tak jak od Battlestara ...hehehe...no ale niestety o9bejrzałam już wszystko co wyszło do tej pory i czekam ne nowe serie.
Oglądamy już 6 serię, też nas wciągnął, a poleciła nam go moja siostra, która ten serial oglądała w TV. Jest naprawdę fajny i z humorem. Jarek też go bardzo lubi.
A Wy dalej oglądacie Battlestara?
Oczywiście, na razie skończyliśmy na 4 odcinku, mamy 6 i pozostałych kilka, ale czekamy aż ściągnie się 5. Miałaś rację co do 4, tak się skończył, że chcemy dalej oglądać.... wciągające :-)
Dziewczyny chyba czuły co się szykuje i dlatego mi kazały wracać.
Dobrze, że masz takie koleżanki, które Cię ostrzegły a nie olały sprawę....
Acha Pinko bardzo się cieszę, że Ula ma już w porządku bioderka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja też się cieszę, pieluszkowanie było bardzo uciążliwe :-)

[ Dodano: 2008-06-21, 11:13 ]
Goonia, a jak wysypki Karolka, przeszło mu trochę?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości