Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

16 kwie 2009, 09:07

A my dzisiaj mamy wspaniała nocke za soba, Filip kimał od 20.30 do 7 :-D , a potem dałam mu flache i jeszcze zasnał na godzinke :-)
Ciekawe jak bedzie dzisiaj, bo u niego to jest strasznie zmiennie z tym spaniem.

Miszka w pracy, no ciekawa tez jestem jak to jest.

dana, ja widze ze moj tez by wszystko chciał zjesc jak widzi ze ja cos mam u buzi, a tak sie zastanawiam czy moge mu dac tak polizac jak ty tego kotlecika, bo czasami to wydaje sie ze mu sie zachce :ico_szoking:

mmarta81, spokojnie bedzie oki, nie mozesz tak ciagle doszukiwac sie roznych chorob :ico_nienie: sio zle mysli z glowy :-)
Pewnie sobie zapomniała na chwlike jak to jest, a potem znowu bedzie fikac :-D

U nas tak jakos smutno jest, ja cały czas sama, bo M po pracy na budowe do szwagra chodzi, bo domek stawiaja i wszyscy ciagle tam sa, a ja z małylm to tylko moge jechac i popatrzec, wiec sie nie dziwie ze mały jakos ma juz mnie dosyc :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

16 kwie 2009, 09:15

Hej u mnie nocka ciut lepsza pobudka 4 razy nie 6 i cala noc w swoim łóżeczku :ico_brawa_01: teraz śpi już bo pobudka o 6 rano zrobilam mu nowa kaszke do butli i chyba byla zbyt gesta bo prawie nic nie pojadl i padl :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Marta sama nie wiem czy to te zabki czy co on mial zawsze takie pobudki ale teraz to juz na maxsa wiec pewnie te kielki mam nadzieje ze laskawie sie któyś przebije w końcu :ico_sorki:
Dana weronika zabujczo z tym kotletem wygladala :-D

wklejam linka z Kacperkiem tak wygląda niemal po każdym obiadku
http://www.youtube.com/watch?v=fsWlmx8twAc

a,Agusia ten skoczek super nagraj filmik i pokaz nam jak to dziala :ico_sorki:

buziaczki moje panie

[ Dodano: 2009-04-16, 09:16 ]
A my dzisiaj mamy wspaniała nocke za soba, Filip kimał od 20.30 do 7 , a potem dałam mu flache i jeszcze zasnał na godzinke
mamo jak ja ci zazdroszcze mi sie ciagle w glowie kreci ostatnio dopiero jak walne mocna kawe przechodzi a w dzien jakis red bull :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

16 kwie 2009, 12:45

Adia mi tez sie kreci, i czasem nie pamietam nawet czy wstawalam czy nie ze zmeczenia, tylko ze ja kawy nie pije ;( wiec jedyne co mnie ratuje to krotka drzemka w ciagu dnia z mala :/

Kurde mam buty na sobie, jestem ubrana, uczesana. umyta :P i czekam az sie mala obudzi a ta spi i spi, wierca obok a jej nic nie budzi .. ehh ciekawe czy tym razem bedzie grzeczna

[ Dodano: 2009-04-16, 16:03 ]
No ladnie :D sama pod soba :) my juz wrocilysmy ze spaceru. Spotkalysmy sasiadke, ktora uwielbiam :)
Nina jak usnela na spacerze tak spi... dzisiaj byla grzeczniejsza, troche krzyczala i rozrabiala ale juz nie plakala :) jednak musze miec spacerowke przodem do jazdy zeby patrzyla na wszystko - ja jej nie widze ale ona widzi caly swiat :D maly odkrywca :)
Zamowilam dywan wreszcie! Wiec mala bedzie miala po czym smigac - do tej pory slizgala sie na panelach. Udalo mi sie zarejestrowac jej kilka kroczkow, ale za blisko polozylam futeral od aparatu :P bo ostatnio tylko takie rzeczy ja bawia :)
Wieczorkiem sprobuje zamiescic filmik.
Dzis daje pierwszy raz marchewke z ziemniakiem zrobiona przez siebie :) no i kupilam nastepna paczke chrupkow (?) kukurydzianych :)
Mala wstaje wlasnie wiec zmykam, a Wam zycze milego popoludnia!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 kwie 2009, 17:23

dziewczyny ja tylko sie melduje Igolek bardzo chory :ico_placzek: w nocy dostala 39,7 goraczke :ico_placzek:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

16 kwie 2009, 18:44

:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_szoking: OJaaaaaaaa zdrowia dla Igi!

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

16 kwie 2009, 19:07

mamo jak ja ci zazdroszcze mi sie ciagle w glowie kreci ostatnio dopiero jak walne mocna kawe przechodzi a w dzien jakis red bull :ico_noniewiem:
wierze kochana ze u was tak to wyglada i nie tylko u was, ale ja nie czesto tez tak mam, juz nie pamietam kiedy ostatnio przespał cała noc. Jak był młodszy to czesciej mu sie to zdarzało, a teraz roznie to bywa i nigdy nie wiem jak bedzie, bo chociaz dzis spał fajnie w nocy to jutro moze sie cała noc budzic :ico_noniewiem:

mmarta81, Ojjj bidulka zdrowka, bedzie dobrze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

16 kwie 2009, 20:15

Martuś trzymaj sie z Igolkiem i napisz cos jak bedziesz wiedziala co malej dolega buziaki i zdrowka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

16 kwie 2009, 21:13

dziewczyny bardzo fajne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja nie mam czasu pisać ciągle coś się dziej czasły szas siedzimy na dworze ,w domku to tylko na chwile ale wtedy mały się bawi na macie a ja sprzatam albo gotuje :ico_noniewiem: dziś napisałam tyle ze szok a potem mały zapłakał bo sie walnoł o ziemie i wszystko mi się skasowało :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: normalnie nie miałam weny zeby 2 raz pisać :ico_placzek: mam nadziej ze mi wybaczycie ze was zaniedbuje :ico_sorki: :ico_sorki: Antek ma juz dwie górne jedynki :ico_brawa_01: od dziś mu się przebiły nawet nie był płaczliwy dałam mu dziś nurofen na dzień a wieczorem dostał czopka jak narazie spi :ico_noniewiem: 2 też juz widac ale jeszcze mają czas na moje oko :ico_oczko: Siostra dziś pojechała do szpitala :ico_szoking: jeszcze nie rodzi ale tak jej nogi spuchły biedna w tydzien 6 kg przybrała i wzieli ja na obserwacje ma zatrucie ciązowe :ico_placzek:
My jutro jedziemy z Antkiem do Psycyznz na cw i do pani pszcholog :ico_noniewiem:
miszka kochana odezwij sie napisz nam jak dajesz rade z praca :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-04-16, 21:15 ]
chciaam napisac wiecej ale mi zamiast y wychodzi z wiec uciekam :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 kwie 2009, 21:23

Jezu dziewczyny mowie Wam :ico_olaboga:
no ciagle cos doslownie :ico_chory:
wczoraj poszla spac o 20 nic jej nie bylo wesola rozesmiana zero temperatury
klade sie spac po 22 daje jej jak zawsze buzi na dobranoc a ta cala goraca :ico_olaboga:
no i akcja okazalo sie ze do tego cala obsrana :ico_olaboga: dalam jej calpol(paracetamolek) no i jak mi zaczela rzygac to juz sie na maxa zestersowalam...
cala noc siedzialm przy niej oklady cycus co tylko chciala :ico_sorki: ale to nic nie pomagalo bo mierze temp.a ta prawie 40 :ico_szoking: no to wiecie juz nie wiedzialm co robic az sie poryczalam z nerwow :ico_placzek:
znowu dalam jej paracetamo tym razem 1 dawke na kilka podejsc nie zwymiotowala i dotrwalysmy do rana :ico_sorki: biedna piszczala cala noc jak taki maly kurczaczek oczek nawet nie otwierala
rano do lekarza zrobili jej badanie moczu,uszy sprawdzili i nic :ico_noniewiem:
okolo 14 goraczka zaczela spadac i prwie znikla :ico_szoking: teraz miala tylko 37,4
ja nie wiem co to kurde jest jakis wirus czy co jeden dzien :ico_olaboga: oby bo kurde noskiem troszke sapie oby katarku nie miala
no i jak tu spac spokojnie kladziesz dziecko zdrowe a tu po 2 h temperatura i nie wiadomo co :ico_placzek:
mowie wam nerwow sie najadlam :ico_olaboga:
niech tylko zdrowieje szybko :ico_sorki:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

16 kwie 2009, 22:35

Hello!
adia26, Kochana całkiem normalnie wyglada :-D prawidlowo gdy tak smakuje he he he :-D Nie no naprawde super ! na tym filmiku papunia callym soba :ico_brawa_01:
U nas tak jakos smutno jest, ja cały czas sama, bo M po pracy na budowe do szwagra chodzi, bo domek stawiaja i wszyscy ciagle tam sa, a ja z małylm to tylko moge jechac i popatrzec, wiec sie nie dziwie ze mały jakos ma juz mnie dosyc
no to rzeczywiscie :ico_pocieszyciel: ale jak skoncza bedziecie mieli siebie nawzajem tylko dla siebie :ico_oczko:
a tak sie zastanawiam czy moge mu dac tak polizac jak ty tego kotlecika, bo czasami to wydaje sie ze mu sie zachce :ico_szoking:
Wiesz ja mysle ze mozesz ostroznie ale tak bo przeciez juz duzy chlopczyk i nie powinno mu zaszkodzic no w kazdym bac razie Weronce nic nie jest :ico_oczko:

mmarta81, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: zdroweczka dla Igolka oj ta nasza biduleczka ciagle cos zalapuje :ico_olaboga:
Antek ma juz dwie górne jedynki :ico_brawa_01: od dziś mu się przebiły
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no to wielkie brawa za zebaczki my chodujemy dalej
ja nie wiem co to kurde jest jakis wirus czy co jeden dzien
Pewnie tak :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: siooo!!!!! pskudo od Igolka :wpale: Martuśkochana a oprócz oładów to ci jeszcze radze robic nastepnym razem kapiele chlodzace nalac wody do wanienki najpierw takiej jak zawsze i trzymac ja zeby sie schladzala nawet dolac chlodniejszej wody a oklady to z odrobina octu bo sciaga goraczke lepiej no zreszta pewnie wiesz :ico_oczko: A czopkow na goraczke nie ma u was bo czasem to o wiele lepsze i szybsze ma dzialanie



A Weronia ostatnio bywa nie spokojna ale pewnie to te zeby juz nie wiem sama kiedy jej wyleza juz mogly by A tak po za tym babcia nadal ja psuje no ale coz poradzic ja robie te babeczki w domu to ona msi sie dzieckiem zajac


Dzieki dziewczynki za sliczne opisiki na NK :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-04-16, 22:38 ]
miszkaKochana odezwij sie jak tam w pracy i jak niuniuskiem ?

zirca gdzie sie podzialas z naszym malym przystojniaczkiem? :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość