Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

02 lis 2011, 22:16

Hejka wieczorkiem :-)

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Maluszków za postępy :-)

Mariola, mój też uwielbia mnie ssać, jak się przyssie czasem to z bólu nie mogę, odruch ssania ma bardzo silny. A ciąganie za włosy to standard :-) Śliczne zdjęcia :ico_brawa_01:
ale moj synus to czarus on przy jedzeniu, jak mi wlosy opadna na twarz dzwiga raczke i mi odgarania zeby oko bylo widac :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
hihi będzie podrywacz mały :-)
Oby ta laktacja już ustąpiła :ico_sorki:

Aniu, myślę, że będziesz mieć najwięcej głosików :-) a co można wygrać?

Murchinson, ja też starałam się Maksia na nowy czas przestawić, ale dziś zasnął 45 minut przed swoim czasem, ale był już tak padnięty , że nie miałam sumienia go dalej przetrzymywać, pewnie jutro znowu poranną pobudkę zafunduje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 lis 2011, 22:24

a co można wygrać?
są mleka bebiko,poduszki i dla osoby z największą ilością głosów bon o wartości 100 zł

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

02 lis 2011, 22:28

Koroneczka,
hihi będzie podrywacz mały :-)
babcia R jak uslyszala ze Filip to zodiakalny baran to powiedziala ze mogli poczekac z ta moja cesarka jeszcze 2 dni bo barany to babiarze :ico_haha_01:

Ania, Murchinson pisala mi ze jest ich sporo, moj lekarz powiedzial ze ten jest najmniej ingerujacy, nie wiem na ile w tym prawdy na ile wciska go wszystkim bo ma z tego profity. Ja marze zeby ten sloiczek juz opustoszal

Uciakam spac, wtedy nie czuje skutkow ubocznych :ico_papa:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 lis 2011, 22:35

patrycja_g, to spokojnej nocki życzę i oby jak najszybciej mleko zniknęło :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

02 lis 2011, 23:43

cześć :-)

byliśmy u lekarza, oczywiście zarejestrować się nam nie udało, ale poprosiłam panią doktor i nas przyjęła. Mam podawać znowu gastrotuss, wg niej nie powinnam zmieniać jeszcze mleka na normalne (chociaż jak chcę, to mogę spróbować) jedynie na nutramigen, ale tego robić nie będę. Do gastro mamy mimo wszystko pójść, 17 listopada dowiem się dopiero czy będzie dla nas termin.

Widać, że skok rozwojowy jest/był, bo tyle nowych umiejętności dzieciaczki zdobyły :ico_brawa_01:

Koroneczka Krzysiu mówi ma lub mamamama właśnie :ico_oczko: z tata się nie wyrywa jeszcze, ale wyobrażam sobie jaką Twój mąż ma radochę :-D

Ania tak nam zazdrościłaś nocek, a teraz ja zazdroszczę Tobie :ico_oczko: Krzyś nawet w dzień słabo śpi, po 40-50min 5 razy :ico_sorki: zaraz zagłosuję jeszcze na Was i trzymam kciuki za wygraną :-D

Emilia ja na azs dostałam tabletki, ale nie pamiętam już jak się nazywały i maści sterydowe, oprócz tego wiadomo emolienty, dodatkowo dieta eliminacyjna, bo moje azs powstało w wyniku bardzo silnego uczulenia na nikiel i głównie po jedzeniu mnie wysypywało-kakao, pomidory i orzechy były najgorsze. Krzysiu obraca się na brzuszek, ale szybko się denerwuje i ryje buźką w macie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Murchinson dla Mateuszka :ico_buziaczki_big:

Mariola super fotka :ico_brawa_01:

to tyle co pamiętam :ico_oczko:

W jaki sposób podajecie kaszkę mannę i czy taką zwykłą błyskawiczną? W sklepie widziałam taką typowo dla dzieci, ale mleczną. Jak ugotować pół łyżeczki czy łyżeczką kaszki? :ico_noniewiem: Dzisiaj ugotowałam ze szklanki wody i nie wiedziałam co z resztą zrobić, więc wywaliłam, bo nie wiem czy można ją przechowywać :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

03 lis 2011, 00:36

zaraz trzeba koło niej siedzieć i ją zabawiać :ico_noniewiem:
Mateusz tez lubi mnie mieć blisko siebie, tzn w zasięgu wzorku. On uwielbia jak go się położy w śród zabawek na podłodze, fajt na brzuch i zabawki przyciąga i je gryzie. Jak mu coś nie pasuje to wtedy jest jedno "e" co oznacza podaj mi tę zabawkę i dalej gryzie, a ja mogę zająć się swoją robotą.
Z tym targaniem za wlosy to tez koszmar, ale moj synus to czarus on przy jedzeniu, jak mi wlosy opadna na twarz dzwiga raczke i mi odgarania zeby oko bylo widac :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Nie ma to jak widok mamy :-D
Godzina wybila ide po moj magiczny lek :ico_placzek:
:ico_pocieszyciel:
babcia R jak uslyszala ze Filip to zodiakalny baran to powiedziala ze mogli poczekac z ta moja cesarka jeszcze 2 dni bo barany to babiarze :ico_haha_01:
Baranek to ja-uparciuchy i nerwusy (ale wszystko wewnętrznie przeżywają bez awantur). Babiarze-no znam kilku facetów ale żeby to był lep na baby to raczej nie :ico_oczko: Ale Filipek to końcówka barana więc wpływ drugiego rogacza byczka też będzie. A babcia fajne na pomysły, gdyby to tak można było wybrać kiedy kto ma się dokładnie urodzić...
jedynie na nutramigen, ale tego robić nie będę.
Tylko czy Krzyś chciałby to pić, a czemu nie pozwoliła Ci spróbować z mlekiem ha? Krzyś nadal tak silnie ulewa? U Mateusz już znacznie mniej ale najwięcej rano jak za dużo zje na jeden raz lub jeśli za szybko po jedzeniu odwróci się na brzuch, tak jak Filip i wtedy to z 5 razy na godzinę go muszę przebierać.
Murchinson, ja też starałam się Maksia na nowy czas przestawić, ale dziś zasnął 45 minut przed swoim czasem, ale był już tak padnięty
U nas podobnie, udało się przetrzymać do 18.30 i kąpiel musiała już być. W wanience nie miał już siły się bawić i tarł oczy. Zmianą czasu na dobre nikomu nie wychodzi i mogliby już ją znieść. Nawet ekonomiści mówili, że nie ma ona teraz sensu :ico_noniewiem:
Mariola, fajne zdjęcia.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

03 lis 2011, 02:07

Ania Sprawdzałam ilość głosów kto ile i dlaczego :ico_oczko:
szok jedna osoba ma 1175

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

03 lis 2011, 09:50

Cześć,
młody wstał dziś 5.30 :-D może powoli się przestawia, oby :ico_sorki:
Zmykam :ico_prasowanko: bo jak młody wstanie to idziemy na spacer i po drodze wstąpię do zębologa umówić się na wizytę i pewnie znowu na mnie :ico_nienie: że od kwietnia idę pierwszy raz :ico_wstydzioch:
Na obiad faszerowany bakłażan albo papryka-zobaczymy co ładniejsze będzie w sklepie.
Mariola a co Ty przed kompem robić o 1 w nocy :ico_szoking: spać powinnaś.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

03 lis 2011, 10:24

Murchinson to jest właśnie budzenie się małego co 15 minut :-D ja tak chodzę spać koło 2 jak się zaśpi


A tak poza tym to dzień dobry wszystkim :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

03 lis 2011, 10:27

hej

u mnie śliczna pogoda się zapowiada :ico_brawa_01:

Liwia wstała dziś po 6, jeszcze na macie szaleje, ale już coś zaczyna marudzić :ico_sorki:

Na początek wielkie :ico_brawa_01: dla maluszków za postępy.

U nas pełzanie ale w tył, wczoraj zaklinowała sobie nóżki pod wypoczynkiem, niedaleko ma matę :-)

mariola śliczne zdjęcia :ico_brawa_01: , Liwia też mnie smakuje, czasami dośc mocno się przyssie :-D

murchinson to dziś Mati pospał godzinę dłużej, idzie ku lepszemu :ico_oczko: , dla mnie tez ta zmiana czasu jest bez sensu, tylko się człowiekowi wewnętrzny zegar rozregulowuje.
Ja już 2 razy przekładalam wizytę u stom., a koniecznie muszę pojśc przed powrotem do pracy :ico_sorki:

markotka ja kaszki robię każdorazowo, robię na oko, tyle, żeby wyszła łyżeczka, a mam z Nestle mleczną :-) , to jednak czeka Was wizyta u gastro, trzymam kciuki :ico_sorki:

patrycja lekarz nie może zmienić Ci leku, skoro tak źle się po nim czujesz, a czemu Ty cycem nie karmiłaś/karmisz, zapomniałam :ico_wstydzioch:
Widzę, ze z Filipkiem nie da się nudzić :-)

Wiecej nie pamiętam :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości