mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

21 cze 2008, 13:51

Ja juz po pracy pije kAWUSIEi odpoczywam Amelka spi musze wziasc sie dzisiaj za porzadki bo strasznie tu wyglada.Kolezanka zaprosila mnie z dziecmi na grila bo my slomiane wdowy ona bardziej bo jej maz jest zagranica,nie wiem poszlabym ale co z domem kto go posprzata a wieczorem to ja juz padam nic mi sie nie chce.Wczoraj ogladalam Leidis bardzo fajna komedia ktos chyba o tym pisal tak sie z Darkiem usmialismy.Dobra zmykam jeszcze na nasza klase i zaczynam cos robic poki Melka spi.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 cze 2008, 14:23

Wczoraj ogladalam Leidis bardzo fajna komedia ktos chyba o tym pisal tak sie z Darkiem usmialismy.
Swietna komedia, polecam również Rozmowy Nocą, gra ta sama aktorka co w Lejdis.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

21 cze 2008, 14:27

Witajcie!

Troche mialam znowu czytania.....
Ja mialam niezla jazde, bo Pawelek dostal jakis przeskok i nie chcial jesc z butelki, tylko lyzeczka..... ale na szczescie juz mu wczoraj przeszlo i "pogodzil" sie z butelka...

Marcia, super, ze meza masz juz przy sobie!!!

Madzia, super fotki!!! Przystojaniak z Partyka.... o Martynce juz nie wspomne, bo jak zawsze wyglada slicznie, albo jeszcze sliczniej... :ico_brawa_01:

Pinko, fajnie, ze bioderka Uli juz w porzadku!!!! :-)

Gosia, no to pieknie Cie zalatwili z robota!! Dobrze, ze w pore wrocilas i mozesz zrobic z tym porzadek!! Trzymam kciuki, zeby wszystko bylo po Twojej mysli!!

Klaudia, zamelduj sie po powrocie!!
Iwona, przeprowadzaj sie szybko i wracaj do nas!!

My za tydzien chrzciny, przyszly tydzien troche zajety, mam tylko nadzieje, ze Pawelek nie zacznie plakac w kosciele jak zobaczy taki tlum ludzi..... hmm :ico_olaboga:

U nas pogoda ladna, Pawelek na spacerku z tatusiem,a ja gotuje obiadek...

Pawelek sypia tez tak kilka razy dziennie, po 1h max, jak jest chlodniej na dworze, to spi kolo poludnia ze 2 godziny czasami, wieczorem idzie ok. 20.30/21.00 i do 5.00/5.30 spi.

Milego popoludnia zycze Wszystkim!!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 cze 2008, 14:42

A ja się pewnie powtórzę z pytaniem, najpierw podawać kaszkę bezglutenową, czy glutenową? Lepsza jest mleczno-ryżowa, czy ryżowa???? :-D

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

21 cze 2008, 15:07

pinko, z tego co wiem gluten podaje sie w pózniejszych miesiacach wiec kaszke bezglutenowa
mleczno-ryżowa, czy ryżowa????
to juz chyba bez znaczenia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 cze 2008, 15:57

Cześć dziewczyny...

pochmurno od rana, a teraz się zimno zrobiło...
śliczne zdjęcia powklejałyście, Pinko nawet zmajstrowała suwaczek :ico_oczko: moja mama zabrała Gabriel na spacer i mogę odetchnąć chwilkę...

Pinkona razie bezglutenową, ale ostatnio przeczytałam w poradniku żywieniowym z bobovity, że dzieci karmione piersią powinny dostać wcześniej produkt glutenowy (ale w ściśle odmierzonej ilości) żeby zapobiec późniejszemu wystąpieniu celiakii... od 5-tego miesiąca bodajże, zaraz sprawdzę i Ci napiszę... dzieci na butli później dostają gluten w każdym razie...
Ja w sumie kupiłam mleczną (ryżową) ze względu na to, że ciężko mi jest odciągnąć pokarm z piersi-nie wiem czemu :ico_noniewiem: a poza tym jakbym chciała, żeby była troszkę cieplejsza-bo Gabriel taką lubi, to bym się bała, że przegrzeję, a mleko z piersi przy 50st zmienia właściwości... z resztą ja robię Gabiemu taką gęstszą i łyżeczką dostaje troszkę na śniadanko, bo z butli mój łobuz nie chce pić, dosłownie 1.5 cm kaszki na dnie takiego zwykłego dziecięcego kubeczka z uszkiem... no i kupiliśmy bananową-sama próbowałam i jest faktycznie bardzo dobra, ale jest też jabłkowa, gruszkowa i brzoskwiniowa, no i bezsmakowa oczywiście...

Gosia na takich delikwentów trzeba uważać... dobrze, że masz dobre koleżanki w pracy :ico_olaboga:

ach i Pinko dobrze, że z bioderkami Uli wszystko już w porządku :ico_sorki: takie dobre wieści zawsze pozytywnie nastawiają do wszystkiego

[ Dodano: 2008-06-21, 16:02 ]
Pinko okazuje się, że to po 4-tym miesiącu ten gluten... (ekspozycja na gluten się to nazywa :ico_noniewiem: ) i ma wynosić każdego dnia 2-3 gramy produktu glutenowego w proporcji na 100ml posiłku i dopiero po 2 pełnych miesiącach można zwiększyć dawkę do 6g na 100ml posiłku... ja bym chętnie się podjęła tej ekspozycji na gluten, ale jak ja mam to zrobić skoro mleka nie mogę sciągnąć, a nic innego Gabriel nie chce jeść i to jeszcze 100ml :ico_szoking: chyba, że kupię kaszkę mannę bobovity tak jak w poradniku napisali i będę do tej kaszki ryżowej dodawać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 cze 2008, 16:30

Fintifluszka, bardzo Ci dziękuję za informację, też będę miała ten problem z czym jej to podać, ale coś pomyślimy.

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

21 cze 2008, 17:14

Pinko, Twoja Ulka ma niezla czupryne! Super wygalda :ico_brawa_01:

Iwona, dzieki za przepis! Sprobujemy!

Ide cwiczyc przewroty z Haneczka :)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

21 cze 2008, 17:53

Moja dzisiejsza nieobecność jest związana z zakupami całodniowymi i odwiedzinami. Kupilśmy te Pampersy Sleep & Play, ależ one są cienitkie, zobaczymy jak będą się sprawować, specjalnie dla nich paczkę rozpieczętowałam, ale Huggisy też kupiłam. No i tak pileuchy, mleka, kaszki i 300zł zostawiliśmy w sklepie :ico_olaboga:
Teraz piekę sobie kurczaczka bo miałam ochotę, za jakieś 40minut powinien być, teraz musze lecieć bop krzyk straszny się unosi w pokoju :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 cze 2008, 18:02

Pinko cieszę się, że mogłam pomóc :-)

Ulcia wygląda tak słodko, że brak mi słów! co za fryzurka!!! :ico_brawa_01: no jest cudna i te oczka :ico_haha_01: i jeszcze wygląda jakby sobie sama zdjęcie robiła tą wyciągniętą rączką...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość