hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

14 wrz 2007, 21:07

Cześć wieczorkiem, ale tu pustki, hej gdzie reszta kwietniowek!!!!!!!
jogobella, Podziwiam Cię, ja tyle godzin bez małego bym nie wytrzymała, nawet jak daje Kamyka na spacer teściowej to za 5 minut juz za nim tęsknie.
A co do kupki, to dzieci na cycku tak maja, ale 4 dni to juz dużo, może masuj brzucholka i uginaj nózki, może jakoś pójdzie, u nas jak Kamil był na cucku to nigdy nie miał takiego przestoju, max 2 dni.

caro, tylko ja nie wiem co mu dolega od tygodnia również stęka, kręci się i budzi co 3 godz i jest płacz, ale jak tylko dostanie cos do picia to zasypia.

Mróweczka, naprawde ten czas ucieka, nasze szkraby niedługo będą kończyć już pół roczku.

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

14 wrz 2007, 22:11

Cześć kochane kwietnióweczki. Wkleję dziś tylko zdjęcia ze spacerku, bo jestem wkurw...., po spotkaniu z szefem. Przepraszam, ale dziś nie dam rady napisać co i jak bo siedzę i ryczę ze złości. jutro wszystko napisze obiecuję :ico_sorki: . A zdrówko kiepściutkie, kaszel mnie męczy i jakaś chrypa dopada. Dopiero co wróciłam ze spotkania z szefem, to nic że umówiona byłam na 20 - stą. Przyjął mnie dopiero o 21.15. To cały mój szef :ico_zly: . A na pocieszenie fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-14, 22:14 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-14, 22:43 ]
Obrazek

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

15 wrz 2007, 08:41

Hektorka chyba musimy po prostu przetrwać ten okres u naszych szkrabó, miejmy nadzieję, że nie potrwa to długo :-D :-D

Gabrysiu kochana co się stało, napisz koniecznie, bo się zdenerwowałam po twoim poście, już po opisie na GG wiedziałam że coś jest nie tak!!!!!!!!!
Nie płacz, nie przez pracę, nie warto!!!!!!!!!!!

a moja synowa jest po prostu przeurocza, zaraz pokaże synusiowi :-D :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

15 wrz 2007, 11:49

caro, musimy to przetrwac, mam nadzieje że bedzie lepiej, bo teraz to u nas tragediz. Dzisiajsza noc znowu nie przespana, maly miał stan podgorączkowy, bo 38,4 stopni, dałam mu czopkai jakoś zasnął w moim łóżku.

Gabrysiu nie płakusiaj no i napisz co się stało?

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

15 wrz 2007, 12:09

Hektorka może to na ząbki, bo objawem może być chyba stan podgorączkowy!!

Co z tobą Gabrysiu?????????????????

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

15 wrz 2007, 12:45

caro, możliwe, tylko że ich jeszcze nie widać, ja to palicho jakoś to przetrzymuje, nagorsze to mężuś chodzi do pracy na 6 godzine, a dzisiaj w nocy to spał ok 2 godzin, gdyż ok 24 zadzwonił jego przyjaciel ze szpitala, aby przyjechał po niego bo ich malutka się zapowietrzyła i dostała drgawek, pogotowie wezwali malutką Wiktorię zabrali do szpitala, tam ją przebadali i stwierdzili że jej nic nie jest, poprostu miała bezdech. pózniej nie mieli czym wrócić dlatego zadzwonili do Darka. A mała Wiki ma dopiero 6 tygodni, dlatego spanikowali, ja również chyba bym nie czekała i również bym jechała do szpitala.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

15 wrz 2007, 17:40

Hej kwietnióweczki kochane :-D

Oddałam moją rozrabiare na jakąs godzinkę na spacer wiec do was wpadłam ale widzę, że ostatnio wsród kwietniówek przeogromne pustki :ico_szoking: :ico_olaboga: Te nasze szkraby pochłaniają cały czas hihi...

Caro i Hektorka wiem co przezywacie z nocnym spaniem, bo u nas jest praktycznie drzemanie a nie spanie :ico_olaboga: A było już tak ładnie... A tu od jakiegoś czasu Vikula dośc że uparcie chce spać ze mną w łóżku to jeszcze steka i kwęka przez sen lub jeździ rękami po twarzy... A czasem potrafi sobie przez sen zapłakać i musze ją wtedy na ręce i utulać :ico_olaboga: Jejku, mam nadzieję że to tymczasowe... A synowei wasi superasni i już tacy męscy, ale ten czas zleciał :ico_brawa_01:

Katrin ale mój zięc to super przystojniacha i jaki już męzczyzna :ico_brawa_01: Chyba będzie takim potęznym mężczyznom jak tatuś :ico_brawa_01: A na pneumokoki jednak zaszczepiłam...

Gabrysiu prosze napisz szybciutko co się stało :ico_sorki: i nie płakusiaj z powodu pracy i szefa bo nie warto, naprawdę... A Oleńka taka sliczna dziewczynka, normalnie napatrzec się nie mogę i te rozmarzone oczy aniołeczka :ico_brawa_01:

Kamelek jejuśku, zycze by cyuchy dały ci już spokój i się odblokowały... A bliźniaczka Vikuli to taka super dziewczynka, zdjęcie w podpisie przesłodkie, a te włosy :ico_brawa_01:

Mróweczka a masz zdjęcia ze spotkania?? Zdjęcia superasne, a mały Eryczek to chyba taki rozbójniczek, co?? Iskierki i ogniki ma w oczach, że hoho :-D I czemu nie piszesz już z nami na UK :ico_placzek:

Kolka ale już pannica z Julci i do tego niezła spryciara :-D

Jogobella biedna zapracowana mamusiu... zycze ci mało wyrzutów sumienia i zadowolenia i z bycia mamusią i kobieta pracująca... zobaczysz że z czasem pogodzisz obie rzeczy a serce będzie ci mniej krwawić... i pamiętaj, że podobno pracujące matki sa super matkami :ico_brawa_01:

Kari kuruj się i uwazaj na siebie... A synek już taki duży, że aż mi trudno uwierzyc ze młodszy od mojej panny :ico_szoking: Normalnie z pól roku conajmniej bymmu dała...

i to tyle co zapamiętałam z iluś tam stron do nadrobienia... najmocniej przepraszam dziewczyny, które niechcący pominęłam :ico_sorki:

A teraz co u nas:
No więc czad :-D A dlaczego?? Bo spólka z ograniczonym rozumkiem a miękkim serduszkiem, czyli ja i moja mama totalnie rozpieściła Vikulę :ico_puknij: :ico_olaboga: I teraz moje dziecko praktycznie rzadzi w domu!!! Zasypia u siebie w łózeczku ale obowiązkowo koło północy musi się przenieśc do mojego co oznajmia głośno i wyraźnie, przynajmniej jedną drzemkę w dzień musi mieć z mamusią, na rączkach najlepiej poznaje się świat, a jeśli troszkę posiadywac czy stawać to na żebrach mamusi... A wogóle najlepiej o wszystko upominac się krzykiem, a jesli to nie pomoże to wylewac łzy wielkie jak groch... Lezaczek jest beee, łózeczko jeszcze zniesie przez 10 minut... A najgorsze, że mama musi być przy niej prawie non stop, nawet sikac musze w pędzie, taka przylepa się z niej zrobiła :ico_olaboga: No czadu mi daje na całego... A do tego dochodzi nigdy nie konczaca się energia, chęc na rozrabianie i pragnienie robić więcej niż mam możliwości :ico_olaboga: No to naskarzyłam na moją rozrabiarę :-D więc dodam na koniec, że KOCHANE z niej dziecko (nie tylko gdy śpi :ico_oczko: :ico_haha_02: )... ale doczekać się nie moge aż tatus przyleci i przejmie częśc zabaw z córcią....

Buziale dla was i waszych pociech :ico_buziaczki_big:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

15 wrz 2007, 18:08

Hektorka dobrz że z tą małą już dobrze, ale takie bezdechy to mogą być niebezpieczne!!!!!!
Mnie też nieraz szkoda męża, jak po nocnych charcach musi iść do pracy!!!!!

Kasi.k dobrze,że się odezwałaś :-) :-)

Ale chyba te nasze dzieciaczki wszystkie są rozpieszczone, bo u nas też najlepiej synkowi z mamą, no ewentualnie z tatą i babcią, tylko jest jedna różnica, Oskarek śpi w swoim łóżeczku, tak jakoś od początku nie było z tym problemu:-D

Ja to się nieraz zastanawiam skąd takie maluchy biorą siłę , ja padam a synek wciąż pełen energii :ico_olaboga: :ico_olaboga:

A gdzie się podziała reszta kwietniówek???????????????

Gabrysiu co z tobą????????????????

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

15 wrz 2007, 18:20

Dzięki kochaniutkie za pochwały taliba. Żeby moje dziecko chociaż troszkę było tak grzeczne jak ładne :-D . Ale co tam i tak kocham ją nad wszystko :-D .
Troszkę już dziś ochłonęłam więc napisze co i jak. Otóż umówiona byłam wczoraj z szefem na godz. 20-stą. Pewnie się dziwicie, dlaczego tak późno, otóż mój szef ma firmę na przeciwko swojego domu więc jest w firmie o każdej porze dnia i nocy. Wpada sobie nawet na nocki zobaczyć jak pracownicy rządzą. W związku z tym że nie miał wcześniej czasu toteż umówiłam się na 20-stą. Oczywiście jak to szef spóźnia się, przecież to on jest pan i władca a ja szary robol. Siedziałam z dziewczynami w biurze no i spokojnie czekałam. W końcu po poszukiwaniu go w firmie ( a firma jest ogromna), po telefonach gdzie jest i czy pamięta o mnie, jakoś się z nim spotkałam. I znowu dodam, że to on jest panem i władcą, więc nie miał zamiaru mi sie wytłumaczyć ze spóźnienia i tak też zrobił. Ja z temperaturą, bolącym gardłem, kaszlem i z katarem, z głodnym i nie wykąpanym dzieckiem w domu byłam cierpliwa do momentu. Otóż zostałam oznajmiona że wracam do pracy na swoje stanowisko, czyli: pracę na 3 zmiany. O nie pomyślałam sobie tak to nie będzie. Powiedziałam, że nie mam zamiaru pracować na 3 zmiany, bo prawo mówi, że takie kobiety jak my mogą pracować tylko na 1 zmianę i to w dodatku o godzinę krócej. Byłam gotowa, że mnie zwolni. Powiedziałam, że moje dziecko jest ważniejsze niż zasrana praca na 3 zmiany. Normalnie mówię Wam dziewczyny :ico_zly: . Potraktował mnie jak śmiecia. W końcu zgodziłam się na 2 zmiany i mam dostarczyć zaświadczenie od pediatry że karmię piersią. W poniedziałek idę więc na 6-stą rano i nie mam zamiaru pracować dłużej niż do 13-stej. Niech mnie pocałuje w du..... I jeszcze jeden numer. U nas w firmie jest taka zasrana polityka jeśli chodzi o wynagrodzenie. A mianowicie wygląda to w taki sposób, że pracownicy fizyczni mają wypłacaną pensję za przepracowane godziny. I te ich pensje są przelewane na konta. Natomiast biuro dostaje wypłatę do ręki od samego szefa. Każdy ma co innego na umowie, a co innego dostaje. Dodam że wypłata zależy od lizania szefowi nonono i podpier......pracowników. I tak dla porównania, jak przed porodem dostawałam 1400 zł, na umowie miałam 900 zł brutto. A moje "koleżanki" z biura dostają pensję 3000 zł, pracują oczywiście na tych samych stanowiskach i mają ten sam zakres obowiązków. No więc w momencie kiedy poszłam na zwolnienie lekarskie szef zaproponował mi że będzie mi płacił 1000 zł. Nie miałam wyjścia bo przecież gdybym się nie zgodziła to policzył by mi 80 % z 900 zł, które mam faktycznie na umowie. Od 4 sierpnia jestem już na urlopie wypoczynkowy, no i wczoraj dostałam wypłaty nie 1400 zł, bo po co, tylko 1000 zł. To mnie już totalnie wkurwiło :ico_zly: . No i teraz zastanawiam się czy dalej będzie mi płacił te 1000 zł, bo skoro nie zgodziłam się pracować na nockę i zażądałam jeszcze godziny na karmienie to już nie wiem. A ta godzina na karmienie i nocki podejrzewam że skończy mi się po miesiącu, znając mojego szefa. Wiec wczoraj ze Sławkiem postanowiliśmy, że jeśli nie znajdę innej pracy do końca tego roku, to chyba się zwolnię sama (o ile mnie nie zwolnią), i wyjeżdżamy gdzieś za granicę, nie wiem może Norwegia, albo Dania.

Uff to tyle. Wypłakałam się Wam kochane dziewczyny i już mi troszkę lepiej na duszy. Przepraszam, że tak chaotycznie ale jak to pisałam to brała mnie złość. Tak się traktuje ludzi w naszym kochanym kraju.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

15 wrz 2007, 18:22

caro no moja rozrabiara tez od poczatku spała u siebie w łózeczku i nie było żadnych problemów... ale potem brałam ją po karmieniu w nocy (tak koło 4 nad ranem) do siebie bo wtedy dłużej spała... a w sierpniu jak nastapił taki kryzys z jej alergią ipłakała mi co troszke w nocy to już nie miałam siły do niej wstawać i brałam ją za któryms tam razem do siebie... i wtedy tak się przyzywczaiła, ze teraz nie przepuści okazji do spania ze mną :ico_olaboga: :-D

[ Dodano: 2007-09-15, 18:26 ]
Już wrócili ze spaceru bo wiatr taki że głowę o mało nie urwie :ico_szoking: :ico_olaboga: Ale dałam im mała do zabawy i mam jeszcze 5 minut free time :-D więc samolubnie wklejam zdjęcia mego nieworciuszka a resztę napisze wieczorem...

5 minut Vikuli w łóżeczku
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Na półsiedzaco w wózku (ale piwerwszy i ostatni raz, naprawde :ico_sorki: )
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Po 20 minutach spiewania jej kołysanki i usypiania odstawiła mi taki numer
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Zabawa z dziadkami
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

No i nareszcie zaczynam lubieć lezenie na brzuszku (a nawet próbujęna nim spać :-D )
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

A tak mi pomagała wystawic swoje ubranka na Allegro :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość