Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

26 lut 2008, 11:12

lulu_ pisze:NOWA, ja chodzę na zmianę - do pracy i na zwolnienie, tak już od 2 miesięcy. Ciekawe jak będzie teraz - bo dziś ostatni dzień zwolnienia.


Ja podobnie, chodzenie do pracy mam poprzeplatane wolnym :-)

A co gina to następny "specjalista" , ale chyba pisałas kiedyś, że zmieniasz???

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

26 lut 2008, 11:14

dobra ja lecę na spacerek, co mi się pogoda nie popsuje :):):) papa będę później :)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

26 lut 2008, 11:18

Lulu_ :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: za przepisik, aż szkoda że porów nie mam, ale dzisiaj kupie to jutro zrobię, aj uwielbiam zupki - kremy.

Moja.maja idź i korzystaj, ja też zaraz pojdę na trochę.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

26 lut 2008, 11:23

Lulu dzieki z przepisu tez na pewno skorzystam :-)

Ja na razie zmykam, bedę jeść 2 śniadanko, potem wziąć sie za robotę no i może uda mi się pójść na jakiś mały spacer ( tylko muszę znależć dobry pretekst) :ico_oczko:

Wpadne potem :ico_papa:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

26 lut 2008, 11:50

Ale się wkurzyłam :ico_zly: Napisałam posta, ale tt nie działał. Teraz napisałam po raz drugi to przez przypadek zamknęłam stronkę...

mojamaja.corcia, witam!! Życzę miłego spacerku!

Też wybieram się na spacer - tak przy okazji, bo do szpitala mam kiepski dojazd i muszę przejść na piechotkę od Starego Miasta przez Mariensztat prawie nad Wisłę. Przynajmniej okolica śliczna :-D

NOWA, smacznego!! I :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

Co do gina to chodzę już do drugiego gościa, ale ten mnie w ogóle jeszcze nie badał. A czekałam na wizytę do niego od października do 21 stycznia! Już nie zamierzam go zmieniać, chyba że mnie wkurzy bardziej niż na poprzedniej wizycie :ico_oczko:
Wczoraj spotkałam się z koleżankami i obiecały, że jak mnie dziś nie zbada to one to zrobią. Wolałabym tego uniknąć :ico_sorki:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

26 lut 2008, 12:36

Witam

My wstaliśmy dopiero przed 11 :ico_wstydzioch:
Pogoda paskudna , wiec nic ci ze spacerku.

Ja zabieram sie za sprzątanie, no i muszę kartofle na pyzy obrać .

Więc zajrzę jak się ze wszystkim wyrobię :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

26 lut 2008, 13:01

Cześć Słoneczka, ja własnie weszłam do domu, ledwo przyczłapałam. Załatwiłam wizyte u ginki, byłam w dziekanacie swojej szkoły, w banku i w sklepie, jestem tak słaba że nie mogłam do domu doczłapac :ico_szoking: gardło nadal szaleje na maksa, bez lekarza sie jednak nie obejdzie tylko lekarka której ufam jest dopiero w czwartek lub poiatek, poza tym jest dwóch starych dziadków do których nie pójde bo na babach w ciąży sie znaja jak wilk na gwiazdach :ico_zly:
co do wizyty to serducho mojego Cudzika biło sliczniusio, mam 2 kg do przodu w ciągu 4 tyg. więc nadal "książkowo"- moja waga widocznie popsuta skoro nie pokazywała wzrostu żadnego :ico_oczko: pani ginka mnie nastraszyła że jak nie dam rady łykac zelaza a bedę miec anemie to mi przepisze zastrzyki w pupe a po nich zostaja plamy żółte- ciemne na zawsze ponoć, o mamusiu, ja nie chcę!
mojamaja.corcia, z tymi nerkami dzidzi to sie nie zgodze do konca bo kilka razy w gazecie się spotkałam ze powinny być widoczne i nawet na stronie pampresa jest zdjecie z usg i zaznaczone dwie plamki- jako zdrowe nerki, więc nie wiem. Jak bede u tego prywatnego za tydzien lub dwa na usg to go zapytam :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

26 lut 2008, 13:53

Hej Siunia i Marta.

Ja teraz mam gościa, więc poklikam z Wami później.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

26 lut 2008, 14:06

Siunia, Marta witajcie :-)

Ja właśnie piję :ico_kawusia: , no i jeszcze musze wysiedzieć 2 h, ale może uda mi się wyskoczyć zaraz na spacerek.
Wózeczek odebrała teściowa, jest u nich w domu więc musze zaczekać, aż m. z pracy wróci i go przyniesie/przywiezie :ico_noniewiem:

siunia a Tobie juz przyszedł wózeczek?

[ Dodano: 2008-02-26, 13:09 ]
Marta to nieźle Cię gin nastraszyła, też bym się bała zastrzyków:ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

26 lut 2008, 14:15

NOWA, niech sobie sama w nonono bije jakieś plamiaste cholerstwa, ja sie nie zgodze :ico_nienie: wkurzyła mnie tym ze potraktowała mnie jakbym była jakas przewrazliwiona panienką która wymysla sobie że jej niedobrze- te zastrzyki miały być formą postraszenia mnie że lepiej mam się nie bawic w jojczenie tylko łykac , tylko mi naprawde po nich niedobrze i mam często mega wymioty :ico_olaboga: :ico_puknij: dziś spróbuję łyknąc podczas obiadu i zobaczę co z tego bedzie :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Shanetic i 1 gość