Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 lip 2008, 11:24

Hej

olala pisze:wyjmowałyście juz szczebelki z łóżeczka? Chciałam Asi wyjąc ale nie mam pojęcia jak to sie robi ani nawet nie wiem, które nadają sie do wyjęcia.


Ja nie musiałam wyjmowac, bo Wojtuś sam już to obczaił i nawet sam wychodził z łóżeczka :ico_noniewiem: i musieliśmy zablokować :ico_noniewiem: U mnie to sa dwa szczebelki z takimi wypustakami na górze i na dole i się je naciska tak na dół i są w łóżeczku zamontowane spręcynki i one wysksują i się je wyciąga. Badzo prosto .. :-D

Obrazek

:ico_olaboga: :ico_olaboga: Dziś mieliśmy jechac na 11:15 do szpitala na kontrole z małą i co ............. Mój T. zapomniał komórki do pracy wziąśc i widac zapomniał o wizycie :ico_olaboga: :ico_olaboga: bo nie przyjcechał :ico_placzek: Ale się wkurzyłam normalnie... Te chłopy są okropne!

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

08 lip 2008, 11:32

Ania Wszystkigo najlepszego
Olala zdjęcia sliczne a córcia ma super te włoski
My wyciągnelismy jej szczebelki i sama sobie wychodziła ale obecnie juz nie spi w łózeczku tylko na wersalce oczywiscie sama w swoim pokoju
Małgosia tak to jest z tymi chłopami jak cos się od nich chce to kontaktu z nimi nie ma
Elviska mam nadzieje ze wszystko się ułozy im tyle juz przeszli ............
Kajunia odezwij się !!!!
Karolas napewno znajdziesz pracę tylko troche cierpliwosci

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

08 lip 2008, 13:50

Kajunianapisz co tam,bylas u lekarza?

olalaśliczne fotki, a ta miłosc,jaka z nich parka udana :)

szczebelkija wyjmowalam ale potem wkladam z powrotem

ania Wszystkiego Naj..Naj...Naj...

małgosia ale mi sie smutno zrobilo jak przeczytalam o elvisce, jednak moze nie jest az tak zle choc myslalam ze teraz powroci do normalnego zycia i moze cos sama nam skrobnie a tu znow schody.

kataledajka powodzenia na tym spotkaniu o prace,moze faktycznie sa toba bardzo zainteresowani i juz prawie masz posadke w kieszeni,powodzenia

karolasz tym domkiem co pisalam to chodzilo o domek na wakacje a jesli chodzi o nasz domek to na razie działeczka pozostanie pusta,z kaska musimy cos wykombinowac, moze jak pojde na jakies kursy dawac lekcje to sie polepszy, a na razie musimy zostac w naszej klitce buuu..
Ale wam zycze powodzenia z ta budowa a rodzicami sie nie przejmuj,mojemu szwagrowi tez odradzali prowadzenie wlasnego biznesu a teraz chlopak wybudowal dom i niezle na tym wyszedl, trzymam za was kciuki


A ja zamowilam sobie sandalki z quelle i czekam juz m-c a w przyszlym tyg. wyjezdzamy,mam nadzieje,ze dojda,bo dostalam, wczoraj maila ze paczka nadana ale i tak to dluugo trwa,nie wiem czy tak zawsze bo pierwszy raz zamowilam.
Dziewczyny musze kupic kostium,mimo ze mam 2 zaden niedobry, ale nie chce wydawac mase kasy,kiedy sa obnizki w sklpeach w takich galeriach, jak myslicie do 15 lipca zdaze kupic cos taniej,czy raczej pozniej sa przeceny na kostiumy?

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

08 lip 2008, 14:04

Hej dziewczyny!!!

Dzięki za miłe słowa, aj jestem jeszcze w lekkim szoku bo zastanawiam się co to się dzieje że test wychodzi pozytywny a tu nagle okres i to po tylu dniach.. jakby nie mógł przyjść normalnie i nie byłoby tych nerwów itp...
W piątek chcę iść do lekarki...
Na razie mam tego wszystkiego dosyć...

madzia22: kochana szczere, ogromne gratulacje: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Wczoraj wróciliśmy znad morza, mimo wszystko było rewelacyjnie!! Pogoda nam się trafila - było cieplutko, sympatycznie, czas szybko zleciał ale na maxa wykorzystaliśmy każdą chwilę. Jak znajdę czas to powklejam fotki :ico_oczko:

Na razie nie zdążyłam Was do końca doczytać, odezwę sie potem, hejjj.

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

08 lip 2008, 15:36

Kajunia25, dlaczego tak odkładasz tą wizyte u lekarza? Ja bym poszla natychmiast. A zrób moze jeszcze raz test i zobacz co wyjdzie tym razem.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 lip 2008, 16:41

Kajunia25 PĘDŹ KOBIETO DO LEKARZA NATYCHMIAST >>>>>>>>>>>>> NIE MA NA CO CZEKAĆ !!!!!!!!!!!!! Nie chciałam tego pisać, ale skoro czekasz z wizytą to musze to napisac, bo by mi sumienie nie pozwoliło spać spokojnie, więc wybacz otwartość: IDZ DO LEKARZA ALBO JEDŻ DO SPZITALA JESZCZE DZIŚ BO MOŻESZ MIEĆ PORONIENIE !!!!!!!! SKORO TEST WYSZEDŁ ... PROSZE IDZ , NIE CZEKAJ !!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

08 lip 2008, 18:15

Kajunia25, rób tak jak pisze Małgorzatka i nie czekaj juz ani chwili.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

08 lip 2008, 19:27

Kochane: te krwawienie wygląda na normalną miesiączkę, przed nią tak jak zawsze bolał mnie brzuch... Trwa już trzeci dzień jak zawsze... Tłumaczę sobie to tym że tak bardzo pragnęłam żeby @ nie przyszła że organizm się "zablokował", a klimat nadmorski ją po prostu "pogonił" do pojawienia się...

Jeśli chodzi o wizytę u ginekologa to nie odkładam jej - dzwoniłam dziś i jestem umówiona na za tydzień w piątek - wcześniej nie dało rady bo lekarka ma zawalony grafik, a umawiać się można w godzinach urzędowania gabinetu...

Do szpitala trochę boję się jechać bo jak stwierdzą że to zwykła miesiączka to pomyślą :ico_puknij: :ico_puknij:

Na razie nic złego się nie dzieje - tzn. brzuch jakoś inaczej nie boli...

Ale sama się zastanawiam jak to możliwe że test wyszedł pozytywny.. Jeszcze w dzień testowania miałam inaczej niż zwykle nabrzmiałe piersi (jakby je coś rozsadzało).. tak jak przy Milence.. w sumie od momentu testowania piersi są większe, obolałe i zauważyć się da grudeczki białe, które też miałam przy pierwszej ciąży (gdzieś wyczytałam że to przygotowywanie się do karmienia piersią...) :ico_olaboga: Sama już nie wiem..

Powtórny test: też myślałam by jeszcze raz zrobić, ale nie wiem czy przy @ wyjdzie???

Dzięki kochane że się tak martwicie :ico_haha_02:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

08 lip 2008, 19:34

hejka
To znowu ja hihi

Dzisiaj mamy pierwszy dzień Wojtusia z Nianią za sobą i...... jestem mega zadowolona, choć nie chce zapeszać :ico_sorki:
Wojtuś przyjął ja normalnie rewelacyjnie bez żadnego oporu :ico_brawa_01: Od razu normalnie się z nią bawił, siadał jej na kolankach jakby znał ją kupę czasu :ico_szoking:
pojechałam potem na zakupy a Wojtus sobie zasnął przy niej i jak sie obudził to wogóle nie płakał. Chyba ktoś czuwa nade mną że ta dobrze poszło....
Jutro zostaje już z nią na pełną dniówkę bo ja jadę na pazurki a potem na spotkanie z szefem do Katowic także około 17 dopiero powrót.
Zobaczymy jak to będzie :ico_noniewiem:

Kajunia Ty zmykaj chybcikiem do tego lekarza a nie czekaj na piątek!!!!!!!!! :ico_nienie: :ico_nienie:

Małgorzatka tu wszytskie dzieciaki są równo traktowane i te większe nie Lutowe i te Nasze Lutowe :-) Ja też przecież wiecznie smaruję o Radku a nie lutowy kolega hihi
Ładne zdjątka a Wojtuś przy Martusi to już kawał chłopa!! :-D

karolas ja się bardzo cieszę Waszymi planami i czytam te wasze rozważania z OLALA i jak dla mnie to wszystko pójdzie jak z płatka. Fajnie że tak dyskutujecie nawet o drewienku hihi
Ja też jak pozałatwiam wszystko z pracą to to biorę się konkretnie za kupno działeczki i dalej do przodu.
Po tym urlopie w Gilowicach to aż się tu do miasta wracać nie chciało jakoś tak duszno tutaj hi hi :-D

olala super foteczki i jaka z Asieńki pływaczka hoho :ico_brawa_01:
Za Wasze plany też trzymam kciuki!!!!
Co do szczebelek to my nie poradzimy bo mamy łóżeczko turystyczne :-D
ale klapkę w łóżeczku mamy cały czas otwartą.

KELLY GDZIE SIĘ PODZIEWASZ KOBIETO!!!!!!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

08 lip 2008, 21:10

Witajcie

ja tylko na minutke i wiele nie napisze, :ico_sorki:

Ania Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin. Dużo szczęścia, zdrówka i miłości kochana :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Kajunia, bardzo mi przykro, tak się poryczałam jak przeczytałam wiadomość tą. Nie wiem co doradzić. Może jak piszesz, za bardzo chciałaś dzidzi i dlatego wyszło 2 kreski, chociaż wątpię. Tylko lekarz może to zdiagnozować. A w szpitalu nikt nie ma prawa tak pomyśleć, to normalnie że martwisz się tym. Ja przy poronieniu miałam okropne boli.

Dziewczyny, zdjęcia cudowne


Madzia gratuluję, nie martw się na pewno wszystko się ułoży

Iwona a na poczcie sprawdziłaś, nieraz to wina listonosza. Ja kiedyś w quelle zamawiałam kilka razy, to do 2 tygodni już miałam zamówiony towar.

Aga trzymam kciuki zeby Wojtuś polubił opiekunkę
A co u Ewy? Masz z nią kontakt?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość