Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

27 paź 2008, 00:48

A badali Tobie dno oka...? A może masz za suche gałki...? Kurde flak, że też takie paskudztwo się Tobie przytelepało... :ico_zly: :ico_zly
A Tobie co tak śpieszno przed urodzinkami rodzić, co?? :ico_noniewiem: :-D Prezentu jej się zachciało! :-D Żywego w dodatku! :-D

[ Dodano: 2008-10-26, 23:54 ]
Dobrze się siedzi, ale rano trzeba wstać... Młody chyba o 6tej mnie zbudzi, żebym mu śniadanko do szkoły zrobiła :ico_haha_01: Mamy taką niepisaną umowę, że ja robię w poniedziałki, środy i piątki, a on w pozostałe dwa dni... :ico_haha_01: Cwaniaczek :-D
Idę do wyrka, spróbuję zasnąć...
Dobranoc, robaczki :ico_spanko:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

27 paź 2008, 08:25

kreski tym razemnie mam widocznie w drugiej ciąży nie jest ona regułą

mój mąż przy porodzie chce być ale przy pierwszym dziecku nie chciał prosiłam błagalam potem nawet groziłam i nic zaparł się jak osioł dopiero na kilka tygodni przed rozwiazaniem sie zdecydował ale jak z nim pogadałam to doszłam do wniosku ze nie ma nic na silę jak bym go zmusiłą było by jeszcze gorzej wiec jak któryś facet nie chce radzę go nie naciskać tylko tłumaczyc że by bardzo pomógł i takie tam ale nie zmuszajcie bo to jeszcze gorzej

moje maleństwo też kopie ale powiem szczerze że Łukaszek gorzej wariował ten jest chyba spokojniejszy :ico_haha_01:
wczoraj doszłąm do wniosku ze muszę jeszcze kupić fotelik samochodowy bo ten co amm jest juz wysłuzony (4 dzieci z niego korzystałą) chcę teraz taki nowy model z daszkiem i okryciem na nóżki nie kupujemy wózka wiec kupimy fotelik niech maleństwo ma cos nowego a nie wszystko po bracie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

27 paź 2008, 08:28

Karola- ale masz bębenek prześliczny :ico_brawa_01:
Asik- gratuluje Antosinych ząbków ale niestety tylko jedna sukienka Ci przysługuje :-D
Osita cholera zrób dziś raban u lekarza jak nadal nie powiedzą Ci nic konkretnego- przecież nie możesz czekać aż samo się okaże co i jak- jeszcze Ci się pogorszy (tfu tfu) i wtedy czyja to będzie wina- przecież żadna z mądrych głów nie przyzna się że Cię zbagatelizowała :ico_zly:
A my wczoraj troszkę na spacerku byliśmy, troche po sklepach polataliśmy, potem jedni i drudzy rodzice i jeszcze na chwile do znajomych zdążyliśmy wejść- fajny taki długi dzionek tylko szkoda że tak szybko ciemno się robi :ico_noniewiem:
Wiecie co ten mój M wczoraj wymyślił? Mówi do mnie "choć pooglądamy zmywarki. , bo ja mam plan".Umawiamy się tak, Ty będziesz przewijała Małego a na mojej głowie będą gary" Skubaniec jeden, no!!!! trzy lata czekam na zmywarkę a jak On ma przejąć obowiązek mycia naczyń to nagle w zmywarkę się wyposaży :-) Ale co tam niech kupuje bo jak znam życie i tak mi będzie ona bardziej pomocna. M. póki co mówi że on nie da rady przwinąć dziecka bo On jest obrzydliwy :ico_brawa_01: Ha ha ha chce to widzieć jak będzie Małego po obsranym dupsku całował i mu cała obrzydliwość przejdzie- wielu takich widziałam :ico_brawa_01: Oj mówie Wam ale się uśmiałam

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

27 paź 2008, 08:30

melduję się ale tylko na chwilkę bo Tymek wstał o 6 (niby 7) a już mi marudzi strasznie.
Potem nadrobię zaległości
Buro i szaro ale i tak miłego poniedziałku wam życzę kochane :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

27 paź 2008, 08:31

Evik a jak Małego krostki, przeszło coś?

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

27 paź 2008, 09:10

Dzień dobry wszystkim w ten ponury poniedziałek... :-D
Niech chociaż na duszyczkach nam gra jak trzeba :ico_haha_01:
Evik, owocnego poszukiwania dermatologa...
Tosia, może mu ta obrzydliwość przejdzie, może nie... Siostra mojej mamy była do tego stopnia obrzydliwa, że pierwsze dziecko, do 1,5 roku przewijała moja mama i ciotki mąż... Dobrze, że niedaleko siebie mieszkały... Ale i tak z tamtego okresu pamiętam fakt, że mama, wtedy niepracująca, więcej u ciotki była niż w domu... :ico_zly:
A zmywarka cudna rzecz... Żałuję strasznie od lat, że nie mam gdzie tego cudu techniki wstawić... :ico_placzek:
Kasiu, zrozumiała jest Twoja potrzeba kupna czegoś nowego dla maluszka... A fotelik to doskonały pomysł... :ico_haha_01:
Ja dostanę po swoim chrześniaku... Kolejny zakup mniej :ico_haha_01:
Jak tak sobie myślę, ile sprzętów dodatkowych do tego ciasnego mieszkanka wejdzie, to blady strach mnie oblewa :ico_olaboga: Teraz, jak mężuś w domku zawita, zacznie się przemeblowywanie... Starszym dzieciaszkom musimy kupić dwa osobne wyrka... Myślę o fotelach do spania rozkładanych... Teraz jeszcze śpią na piętrowcu, ale to cholerstwo strasznie dużo miejsca zajmuje w ich części pokoju...A tak, wyśpią się, złożą i przestrzeń będzie... No i skończą się wieczne słowne przepychanki: przestań się wiercić, uważaj, bo decha spadnie... Co wieczór to słyszę i mnie krew zalewa :ico_zly: :-D
Miłego i spokojnego dnia, kulotka :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

27 paź 2008, 10:06

a ja dzis niewyspana, nie przez Filipka, ale prze starszaka, obudził sie z krzykiem o 3 w nocy i za chiny potem nie chcial usnać :ico_olaboga: , G. go nosił chyba z godzine, co chwile go odkładal, ale reagował takim histerycznym wrzaskiem,że :ico_olaboga: :ico_olaboga:

my wczoraj byliśmy na cmentarzu, stroiki porobiliśmy i już mamy wszystko gotowe, tylko swieczki zapalimy w sobote, też juz zresztą kupione, my zawsze miesiąc wczesniej kupujemy i mamy z głowy :-)


tosia a to spryciarz z niego, faceci to niezle kombinuja :ico_oczko: ....ja znam jedna osobe, która strasznie sie brzydziła przewijania dzieci, moja matka chrzestna i miała 5 dzieci :-D i to w tych czasach co jeszcze nie było pampersów :-D

ij dziewczyny przez ta nocke to glowa mnie strasznie boli...

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

27 paź 2008, 10:09

Caro, trzaśnij sobie kawkę rozpuszczalną... Raz nie zawsze, dwa razy nie wciąż... a jak masz lenia i ci się nie chce, wal do mnie, drzwi otwarte, kawkę podam :ico_kawa: , śniadanko zrobię... :ico_obiadek: :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

27 paź 2008, 10:41

Caro bidulko, to się wszyscy w trojkę umęczyliście tą nocką :ico_olaboga: Moze w dzień uda Wam się troszkę odespać, tak szaro i ponuro na dworzu w sam raz na drzemkę

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

27 paź 2008, 10:43

Jakiś mega materac zorganizujemy i się wszystkie walniemy... :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość