Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

06 lis 2011, 10:51

Cześć laseczki :-)

Wczoraj mi kilka razy brzuszek się napinal ale przechodziło zaraz szybciutko nie lubię tego uczucia aż sie słabo robi wtedy. Ogólnie jest mięciutki :-) . Zaczynam sie martwić tymi ruchami to Franek w tych tygodniach to naprawdę mocno sie ruszał i czułam go wyrażnie i często teraz tak nie jest czuję małą 3-4 razy w ciągu dnia i to delikatnie. Ale spojrzałam na moją karte ciąży i ginek mi wpisał że łożysko z przodu a 2 wizyty temu mi mówił że dzidzi jest z przodu :ico_noniewiem: wieć może dlatego te ruchy takie delikatne.Mam nadzieję że sie rozkręci bo zeświruję :ico_wstydzioch: .
Kingoza a jak u ciebie z ruchami mała daje mocniej znać o sobie ?

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

06 lis 2011, 11:28

asiab, zawsze mam takie USG..., tym razem poprosiłam o fotki narządów żeby w domku pokazać bo normalnie mam tylko filmiki a tutaj raczej ich chyba nie wstawię, chyba że jakoś można?

Co do ruchów dzidzi, to tak mnie wczoraj pokopał, że aż kurka bolało ale to chyba przez to, że cały dzień wcinałam cukierasy MICHAŁKI.
asiab, właśnie, może masz łożysko na przedniej ścianie i dlatego mniej czujesz ruchy niż z Frankiem. Ślicznie wyglądasz, zazdroszczę..., ja teraz to już nie mam co na siebie ubrać tak mi brzuch wywaliło.

Tak wogóle to witam się z poranną :ico_kawa: i stawiam Obrazek za 21 tydzień.

Mieliśmy dzisiaj jechać rozejrzeć się za materiałami na remont, ale mąż chory..., kicha, psika, kaszle, smarka i mmmmarudziiii, że chory jest, gorzej niż dziecko.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

06 lis 2011, 13:03

Kingoza a jak u ciebie z ruchami mała daje mocniej znać o sobie ?
teraz juz czuje codziennie :ico_brawa_01: ale to nie sa jakies kopniaki czy cos w tm stylu ale takie motylki i "przewracanie sie " wszystkiego w srodku :-)
biniu_s ale narobilas smaka :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

06 lis 2011, 15:12

Ślicznie wyglądasz, zazdroszczę..., ja teraz to już nie mam co na siebie ubrać tak mi brzuch wywaliło.
dziekuje :ico_wstydzioch: ja też nie mam co ubrać już chodzę na okrągło w leginsach i tunikach dobrze że ktoś te leginsy wymyślił jak z Frankiem byłam w ciąży tez w takim okresie zima to chodziłam wiecznie w rajstopach takich grubych rozciętych na brzuchu bo mnie uciskaly i w sukienkach , miałam jedne spodnie ciążowe sztruksowe bo nie chciałam kupować wiecej bo nie tanie.


biniu_s, tak skusiłaś mnie tym ciachem że jabłecznik już sie piecze :-)

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

06 lis 2011, 15:32

asiab, a ja upiekłam drożdżowe z jabłkiem i brzoskwinką, pychota takie ciepłe :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 lis 2011, 19:53

Mam nadzieję że sie rozkręci bo zeświruję :ico_wstydzioch: .
- napewno sie rozkreci :ico_brawa_01:

Ja mojego szkraba czuje coraz wyrazniej,jejciu - kocham to uczucie :ico_brawa_01:
ja teraz to już nie mam co na siebie ubrać tak mi brzuch wywaliło.
- pokaz :ico_sorki:

A mi brzuch zmalal :ico_olaboga: Moja mama dzis przjechala i siostra i mowia,ze jak na 4 miesiac i moje poprzednie brzuszki,to ten najmniejszy i spojrzalam na to zdjecie z 10 TC i faktycznie - mniejszy :ico_szoking:

A ja dzis jadlam cisato Cytrynke - takie z kremem,pyszne - siostra przywiozla :ico_brawa_01:


moj 14 TC - jest duzy ale z wszystkich moich 3 najmniejszy :ico_oczko:

Obrazek

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

06 lis 2011, 20:33

witam
powinnam schudnac z 15 :-D
ale chyba nie w tym stanie hihi...po ciązy bedziemy walczyć ze zbędnymi kilogramami... :ico_haha_01: wyczytałam ze w szóstym miesiącu powinnam przybierać poł kilo na tydzień :ico_szoking: . Chciaż jak spojrzałam na kalkulator wagi to ok przybyło mi kilo...wiec powinnam być zadowolona... :-)
ginek mi wpisał że łożysko z przodu
ja też mam z przodu...ale jak pytałam lekarza to on powiedział ze to nie ma wpływu na ruchy...ale sie nie martw...moj mały to dopiero od dwoch tyg sie rozkręcił...szczególnie czuje w dolnej czesci podbrzusza...i czesto w pecherz...wiec Twoja malutka tez jeszcze pokaze na co ją stać :-D
ubrać tak mi brzuch wywaliło.
o..ja też chce zobaczyć :582:
leginsach i tunikach dobrze że ktoś te leginsy
o tak...chwała im za to :ico_sorki: :-D
a mojego szkraba czuje coraz wyrazniej,jejciu - kocham to uczucie
już czujesz??? a jak z poprzednimi szkrabami...też tak wczesnie czułaś???
mowia,ze jak na 4 miesiac i
...nie przejmuj sie...niedawno koleżanka spoglądając na moj brzuch powiedziała ze ona miała taki w 8-mym miesiącu :ico_noniewiem: co ja teraz....

dziś odwiedziliśmy rodzinkę...byliśmy na grobach...wogole fajnie dzionek minął.... :-D ale jestem zmęczona...bo Dawid dziś juz sie wyspał o 4.30 :ico_noniewiem: no świetnie nawet w niedziele nie mogłam pospać dłużej...kiedy moje dziecie bedzie spało do 7??? :628:

[ Dodano: 06-11-2011, 19:34 ]
moj 14 TC - jest duzy ale z wszystkich moich 3 najmniejszy
na tym zdjęciu nie wyglada na az taki duzy...słodki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 lis 2011, 20:50

wyczytałam ze w szóstym miesiącu powinnam przybierać poł kilo na tydzień
- o kurka,oby nie :ico_oczko:
też tak wczesnie czułaś???
- Zuzke tak :ico_brawa_01:
...nie przejmuj sie
- nie,spoko jest,wole takie gadanie,niz to jak bylam w ciazy z Zuzka - "o jaki duzy brzuch?blizniaki?" :ico_zly:
juz sie wyspał o 4.30
- o ja :ico_olaboga:
na tym zdjęciu nie wyglada na az taki duzy...słodki :ico_brawa_01:
- dziekuje :ico_brawa_01:

Dzis nawet udalo sie bez wymiotow i mdlosci dzionek przezyc :-D

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

06 lis 2011, 20:57

no wlasnie ja tez czytalam ze powinno sie tyc ok 0.5 kg na tydz co daje 2 kg miesiecznie :D ( od 2 trymestru) ile wy juz przytylyscie od poczatku ciazy ?? :-)
iw_rybka sliczny brzuszek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

06 lis 2011, 21:51

moj 14 TC - jest duzy ale z wszystkich moich 3 najmniejszy
śliczny brzusio :ico_brawa_01:
...wiec Twoja malutka tez jeszcze pokaze na co ją stać
czekam z niecierpliwością niech mnie leje ile wlezie nawet po żebrach :-D
nie,spoko jest,wole takie gadanie,niz to jak bylam w ciazy z Zuzka - "o jaki duzy brzuch?blizniaki?"
moja teściowa dziś do mnie ale ty już gruba jesteś :ico_zly:
Dzis nawet udalo sie bez wymiotow i mdlosci dzionek przezyc
no to super :ico_brawa_01: a ja dziś prawie zwymiotowałam w samochodzie mnie zmuliło :ico_wstydzioch:
ile wy juz przytylyscie od poczatku ciazy ??
ja schudłam najpierw 5 kg po 2 miesiącach nabrałm spowrotem te 5 a licząc już po nabraniu to wychodzi że 4 kg na plusie :ico_wstydzioch: ale ja tam sie wagą nie przejmuje schudn e po napewno :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość