Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

27 paź 2008, 11:01

Karolina Ja tam jestem za- też dziś niedospałam. A ja zamierzam dziś robić swojską czekoladę- pisze się któraś?

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

27 paź 2008, 11:07

Ja ja ja ja ja!!! :-D I śledzikiem chętnie zagryzę!!! :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

27 paź 2008, 11:10

czesc!! wpadam na moment i zaraz uciekam. musze dzis sobie nerwa upuscic jakos... wczoraj w nocy J. sie mnie spytal, ile mi przyroslo w brzuchu... ostatnio wam mierzylam i bylo 101.. a teraz - 98 :ico_zly: o tej samej mniej wiecej godzinie. zmierzylam tez dzis rano, w razie, gdyby to wczorajsze to bylo po prostu moje zwykle, wieczorne odwodnienie (tabletke biore na noc) no i dzis rano to samo... :ico_placzek: wkurzam sie, nie wiem, co sie dzieje. dodatkowe nerwy nie sluza, wczoraj we lbie mi latalo z rana, dzis to samo - pewnie cisnienie... wczoraj az dwie kawy wypilam!!! cholera, naprawde sie przejmuje, bo ten zasrany lep nie dziala, jak powinien.
karola, dno oka mi badano i to b. dokladnie. rogowka nie jest wysuszona, w ogole oko jako narzad jest w porzadku. musi byc cos z glowy. boje sie o przysadke - przeciez mialam usuwanego z niej gruczolaka, a teraz hormony przysadki daja czadu.
tosia, zmywarka super sprawa :ico_sorki: jesli tylko znajdziesz taka AA i z malym zuzyciem wody, to wychodzi dodatkowo ekonomicznie :ico_haha_01: tylko nie zapomnij do zmywarki dokupic talerzy, sztuccow i szklanek :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_oczko: ja mam waska zmywarke (45 zamiast 60 cm) i ciesze sie baaaaaardzo ze istnieje. nawet butle malej w niej ladowaly :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Karolina, w pl nie ma problemu z zakupem rozkladanych mini-foteli nawet :ico_haha_01: moja znajoma miala kawalerke 30m2 i w niej z jednego zrobila dwa pokoje. u corki w kacie 1.5 na 1.5 m. wszedl fotel, biurko i szafa :-D :ico_oczko:
Kasia, a moze macie mozliwosc wmontowania fotelika w wozek? tak, zeby kupic juz taki wlasnie co pasuje. ja mam wlasnie fotelik montowany i carmen w nim jezdzila nonstop.. z wozka do samochodu i odwrotnie :ico_sorki: od 2 mca zamiast glebokiego miala wlasnie fotelik...

dobra, spadam. o 12 mam usg dopplerowskie (cale szczescie ze wlasnie to jest zaplanowane to sprawdza dokladnie ukrwienie malego i lozyska, nie mowiac o stanie wod, ktory niby jest ok) a potem ginka. popoludnie tez mam zalatane, bo zapomnialam odebrac wynikow rezonansu, ktory robilam w styczniu :ico_wstydzioch: a na jutro potrzebuje do endo... tak wiec odezwe sie pewnie w nocy. pappatki

siasia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2008, 15:12

27 paź 2008, 11:13

Ja to bym raczej coś na słodko zjadła.

Cześć wszystkim.
Cała niedziele spędziłam w łóżu. Nawet mi sie do komputera wstać nie chciało . :ico_wstydzioch:

Kurcze jak wyglaają wody płodowe? Bo ja się obudziłam rano i miałam mokre majtki :ico_wstydzioch: Potem wstałam i troche czegoś ze mnie wyleciało (przepraszam ze tak przy śniedaniu.) Ale malutko. I nie wiem czy to nie są wody cholerka.

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

27 paź 2008, 11:21

SiasiaCholerka, wody powinny być przezroczyste... Ale może to nie wody, tylko moczu nie trzymasz...? Wody raczej by Tobie ciurkiem chlusnęły...
Osita, tylko śpiesz się powoli, oki? Trochę masz tego latania dzisiaj... A wieczorem zdychać będziesz na kręgosłup...

[ Dodano: 2008-10-27, 10:27 ]
Idę na zakupy, bo mnie to tak, czy siak nie ominie :ico_zly:
Kliknę po powrocie... Siasia, obserwuj swoje ciałko...

Awatar użytkownika
katia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1788
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:31

27 paź 2008, 11:32

Hej Grubaski :-D jak się czujecie? niexle naklikałyście przez ostatnie dni :ico_olaboga:

dziekuje wam za wszystkie porady, macie racje. Trzeba sie wziać w garsc i myśleć pozytywnie :-)

siasia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2008, 15:12

27 paź 2008, 11:37

Mocz to napewno nie był bo to nie z tej dziurki wyleciało.
Nie wiem. Będe uwżać.
A ja według om zaczynam dzisiaj 8 miesiąć.

A ja spadam coś zjeść. :067:

Awatar użytkownika
katia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1788
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:31

27 paź 2008, 11:42

według om zaczynam dzisiaj 8 miesiąć.
No to super :ico_brawa_01:

siasia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2008, 15:12

27 paź 2008, 11:56

No. Jestem w szoku jak to szybko zleciało. Pamiętam jakbym wczoraj robiła test.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

27 paź 2008, 12:16

No jestem. trochę pospaliśmy :-D na szczęście. Właśnie szukam dermatologa. Niby mu te krostki poschodziły ale i tak pójdę bo nas cały czas swędzi a ja nie mogę się tą maścią smarować niestety.

siasia, faktycznie to jakieś dziwne upławy. Wody są przezroczyste ale może skonsultuj z lekarzem :ico_noniewiem:

osita, mam nadzieję ze wszystko jest dobrze :ico_szoking: boże coraz gorzej z nami dziewuszki :ico_olaboga: :ico_olaboga:

JA robie sobie kawkę. Zapraszam :ico_kawa: tosia, ja poprosze troszkę :-D uwielbiam czekoladę
JA mam dzis zamiar upiec drożdżówki. W sobotę wyszło mi dobre ciacho drożdżowe i jakoś tak sobie smaka narobiłam :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość