diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

12 kwie 2007, 18:41

a ja to chyba malo sie chwale moim synkiem ... :ico_wstydzioch:
to moze :
co jakis czas probuje z nim spacerowac ( tak jak mama z Piotursiem na przyklad :ico_oczko: ), ale za kazdym razem cwaniaczek chce usiasc, zeby dokladnie moc obczaic podloge i zakamarki ... wiec odpuszczam
a dzis hop za jedna raczke drep drep rozgladal sie troche, smial, i nie chcial usiasc :ico_szoking: :ico_haha_02:
i rzeczywiscie musze go pochwalic : bardzo dobrze znosi ten paskudny remont :ico_brawa_01: :ico_oczko:

elvira koszmarna ta szpitalna rzeczywistosc ... i to szczegolnie na oddziale niemowlecym nie powinno byc takich warunkow ... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

12 kwie 2007, 18:42

Dziweczyny nie wiecie gdzie można się zgłosić,żeby (np) pomoli w zbiórce pieniędzi na operację a właściwie na amputację :??

[ Dodano: 2007-04-12 ]
diem pisze:elvira koszmarna ta szpitalna rzeczywistosc ... i to szczegolnie na oddziale niemowlecym nie powinno byc takich warunkow ... :ico_olaboga:
a najbardziej nie mogę znieść myśli,że jednen chłopczyk-3miesieczny leżał sam...bo matka leżała na ortopedii a ojca nie ma... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-04-12 ]
Ok musze uciekać,bo mojej córeczce znudził się chodzik i chyba jest głodana.

wróce potem...

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

12 kwie 2007, 18:47

iza pisze:brrrrrr......moza sprzatac i sprzatac a i tak kurz będzie.......a kiedy koniec ???
iza juz nie wiem kiedy koniec ...
mam dosyc :ico_placzek: a ze mnie taka sprzatnisia...
plakac mi sie chce, ale co wieczor z D gadamy o tym jaki bedzie efekt tej pracy, marzymy i jakos z dnia na dzien ... ciezko jest :ico_zly:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

12 kwie 2007, 18:47

elvira22 pisze:Dziweczyny nie wiecie gdzie można się zgłosić,żeby (np) pomoli w zbiórce pieniędzi na operację a właściwie na amputację :??
.

ja nie mam pojęcia

[ Dodano: 2007-04-12 ]
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa:
dla KOUROSHA

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

12 kwie 2007, 18:48

elvira22 pisze:a najbardziej nie mogę znieść myśli,że jednen chłopczyk-3miesieczny leżał sam...bo matka leżała na ortopedii a ojca nie ma...
:ico_szoking: a gdzie personel szpitala, opieka spoleczna, ktora powinna pomoc matce w tak ciezkiej sytuacji ? gdzie? co za bajzel w naszym kraju :ico_zly:
zdenerwowalam sie :ico_zly:

ja tez zmykam na jakis czas bo Misiu marudzi troche :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

12 kwie 2007, 18:49

uciekam kąpać Matusia
później zajrze
pa :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

12 kwie 2007, 18:50

iza :ico_buziaczki_big: dla Matiego i mamy
pa pa narazie

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

12 kwie 2007, 19:03

Wszystkie uciekły a ja wróciłam.
Małej znudził się chodzik,ale na podłodze jeszcze dzisiaj nie siedziała :-D

ObrazekObrazek
Ale mimo wszystko-"Wydarzenia" ciekawsze :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-04-12 ]
:-D Obrazek

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

12 kwie 2007, 19:21

a to ci zuzka lobuziara mala hihihi ....a mama zamiast pilnowac to klika na tik taku :ico_smiechbig: aliczna ta mala zadymiara :ico_brawa_01:
diem no widzisz hihihi za jedna reke chce dreptac ....a moj to probuje poscic moje rece .....zeby samemy podreptac ....wogole od wczoraj cos dziwnie chodzi chyba przez to raczklowanie ....caly czas prosto do przodu wywalal girki a od wczoraj wymachyje nimi przy chodzeniu na boki :ico_olaboga: dziwne i komiczne :-D
moj juz padniety i wykaany wlasnie go probuje uspic w nosidelku ...mamy caly czas ten pierwszy fotelik i sprwdza sie wysmienicie jako usypiacz :).wole go tak pobujac bo przewaznie zasypia a jak go odkladam do lozeczka to z godzine jeszcze musze przychodzic i go klasc hihi bo sobie lazi po swoim krolestwie :ico_olaboga:
gdzie kaolcia nasza ....pewnie nicolcia caly dzien w drewotni a kaolcia sobie "wsadza"..............................................
.................................roslinki do ziemi....... :ico_smiechbig:
ok buziaki dla was :ico_buziaczki_big: zajrze pozniej
zdrowka i spokoju wszystkim zycze pa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

12 kwie 2007, 19:24

cześć dziewczyny, mój Kochany Księciunio jeszcze nie śpi,ale powiem WAM że dzisiaj jest naprawdę drzecznikutki i kochaniutki no i spał prawie dwie godziny w dzień za jednem razem :ico_haha_02:
Iza obiadek smaczniutko wyglada i nie dziwie się ze Mati zachwycony i zjada wszysściutko. Chyba też juz zacznę Antosiowi robić takie obiadki, My z mężem uwielbiamy przerózne gulasze...ostatnio zajadamy się chrzanowo-czosnkowym :-D
elvira to przerażające ...co sie dzieje w szpitalach w Polsce...wiesz tak sie zastanawiam za co TY płaciłaś, w takim razie skoro nie byli w stanie nawet zapewnić Ci posiłków, nie mówiąc już o łóżku....Poprostu koszmar.

Mój Antoś juz tylko akceptuje zabawy na podłodze....i kojec....bo łóżeczko już jest be a jak go posadze w wysokim krzesełku ...to już wogóle jest mała awanturka.
diem pisze:a ja to chyba malo sie chwale moim synkiem ... :ico_wstydzioch:
to moze :
co jakis czas probuje z nim spacerowac ( tak jak mama z Piotursiem na przyklad :ico_oczko: ), ale za kazdym razem cwaniaczek chce usiasc, zeby dokladnie moc obczaic podloge i zakamarki ... wiec odpuszczam
a dzis hop za jedna raczke drep drep rozgladal sie troche, smial, i nie chcial usiasc :ico_szoking: :ico_haha_02:
i rzeczywiscie musze go pochwalic : bardzo dobrze znosi ten paskudny remont :ico_brawa_01: :ico_oczko:

no własnie diem chwal się chwal kobieto synusiem swoim ślicznym...
ja jeszcze z moim nie chodzę za rączkę na spacerkach...kurcze nie mogę coś się wstrzelić z dobrymi bucikami dla Antosia... :ico_noniewiem:

iza a jak tam Mati dzisiaj...jak dzionek?

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość