Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

20 kwie 2009, 14:59

Tweety123, gdyby mój mąż nie miał na imię Tomek, to pewnie synek zostałby Tomkiem :)

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

20 kwie 2009, 15:25

:ico_haha_02:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

20 kwie 2009, 17:30

sierpniówka, u nas jak sie okaże ze bedzie synus to tez bedzie Igor :ico_brawa_01:
betina faktycznie dzidzius na suwaczku mi sie zmienil :ico_brawa_01: a co do smarowania to my owszem uzywamu kremiku na rozstepy ziajka i to jest zadanie mojego R. codziennie
ale naklikałyscie juz zapomniałam co i komu mam odpisac :ico_wstydzioch:
a ja jutro ide na glukoze musze wypic ta 75g i siedziec tam az 2h :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-04-20, 18:47 ]
betina moj pepek juz od dawna wystaje :ico_wstydzioch: moj R. smieje sie ze to moj osobisty GPS zebym równiutko chodzila Obrazek a ciemna linie to mam i pod pepkiem i nad nim

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

20 kwie 2009, 18:05

megi5566 co do skroconych szyjek i sexiku to mi lekarz nic nie wspomnial zreszta nawet nie zapytalam gdyz ostatnio niestety u nas bywa z tym krucho no ale wczoraj sama dopadlam mojego K i powiem wam ze nic tak cudownie jeszcze nie rozluznilo mi brzuszka :-D

BeataTychy pokoik fajnie wyglada naklejki przeciez ci zostaly calosc na scianie bedzie wygladac cudo

olala z tym wozkiem masz racje jesli gdziekolwiek bedziesz sie chciala poruszyc z 2 dzieciakow tylko ze dla mnie on taki niewygodny z wygladu juz :ico_wstydzioch:

dziewczyny a jak jest z ta glukoza bo mi polozna ostatnio mowi ze robia tylko te :ico_ciezarowka: ktore maja wyniki nie za dobre

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 kwie 2009, 18:05

ech, dziewczyny... normalnie mnie krew zalewa... :ico_placzek:
zamiast zadłużenie spłacać z mieszkania mojego- musiałam pieniądze na zycie przeznaczyć, no i wpadłam jak sliwka w kompot
:ico_placzek: mam dosć już tego marnego życia, mój szwagier chce wprowadzić sie na moje mieszkanie, a tam sie okazuje ze zadłuzenie przekroczyło już 3 tysiace i wstrzymali mi umowe najmu :ico_placzek: :ico_placzek: jednym słowem jestem bezdomna póki nie wpłacę im 4 tysięcy :ico_placzek: :ico_placzek:
tyle ze szwagier myślał ze jest tego z 2000 a tam dwa razy tyle...
mam nadzieje ze sie teraz nie wycofa i mnie teraz nie wykreci i nadal bedzie chciał tam mieszkać... cuda na kiju normalnie
jak on zrezygnuje, to ja bede musiała to spłacić jak najszybciej
a on sie waha bo te mieszkanie jest zalane z dachu i kupe roboty już zrobił, drugie tyle pozostało do zrobienia

ech, mam nadzieje ze jakoś to bedzie, bo już siły nie mam

a właśnie minute temu dzwoniła do mnie teściówka i tylko mnie nawku*wiała totalnie :ico_zly: chyba z nią też przestane sie dogadywać normalnie, najpierw mnie szantażuje że w zamian za to ze mieszkam u Przemka mam Łukaszowi odstąpić mieszkanie, ja wywalam na bruk dotychczasową lokatorke, która płaciła mi czynsz, a ona teraz stwierdza ze 4 tysiace to za dużo :ico_szoking: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: to jej powiedziałam niech kupi synowi mieszkanie za 75 tysięcy jak 4 to za dużo

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

20 kwie 2009, 18:08

ochlonelam wiec wam opowiem bylam z ta znajoma u fryzjera i w centrum i w drodze powrotnej jadac autem zatrzymalismy sie na pomarańczowym a w nas mini bus :ico_olaboga: glowa walnelam w zaglowek siedzialam z tylu bez pasow tyl auta lekko wgnieciony z nami nic sie nie stalo ale powiem szczerze ze przed oczami mialam najgorsze w zaden sposob nie dotknelam brzusia wiec i zderzenie nie bylo bardzo silne obeszlo sie bez lekarza ah cale szczescie

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 kwie 2009, 18:10

betina, :ico_szoking: :ico_szoking: jeju, masakra, nam tez o mało co nie wjechał stary pryk w bok auta, dobrze ze Łukasz miał wolny pas z lewej to uciekł w bok

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

20 kwie 2009, 18:16

izuś_85, na szczescie nic powaznego sie nie stalo ani z nami ani z autem twoje klopoty wydaja mi sie o wiele gorsze :ico_olaboga: ah wszystko sie na glowe sypie

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 kwie 2009, 18:38

a no sypie sie strasznie, no ale co zrobić... Łukasz powiedział ze weźmie kredyt i spłaci te zadłużenie, no bo gdzie on mieszkanie dostanie za 4tyś zł... nawet jak by chciał wynająć to trzeba wpłacić 3tys kaucji na mieszkanie...

mam nadzieje tylko że wreszcie wyjdziemy z dlugów, co chwila coś wyskakuje i nigdy nie jesteśmy na plusie nawet 100zł... jutro musze pożyczyć od koleżanki kase zeby oddać szefowi 160zł a szef nie bierze pod uwage tego ze wisi Przemkowi 260zł za delegacje :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

a do renty daleko... :ico_olaboga: :ico_olaboga:
kurcze w tym miesiacu na spałte zadłuzenia i rachunków wydaliśmy 1500zł a gdzie reszta?
12 tysięcy kredytu na samochód i 2500zł na karte kredytową... ech, skad tej kasy tyle brać to nie wiem, gdyby nie allegro i lumpeksy to chodziłabym chyba po nagu :ico_placzek:

żeby tak z nieba chciała kasa spaść

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

20 kwie 2009, 18:49

betina, dobrze że Wam nic poważnego się nie stało :ico_sorki:

izuś_85, kiedyś będzie dobrze, wkońcu musi być, my też mieliśmy ciężko przez pół roku ale teraz wkońcu powoli jakoś zaczyna być normalniej, głowa do góry

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość