Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

10 wrz 2010, 17:02

to ladnie , ja dostalam od tesciowej na urodziny kulki do kapieli, nie wspomne o tym ze od 2 lat mam tylko prysznic :ico_puknij:

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

10 wrz 2010, 18:43

ja dostalam od tesciowej na urodziny kulki do kapieli, nie wspomne o tym ze od 2 lat mam tylko prysznic :ico_puknij:
hehehehhe spostrzegawcza teściowa :-D

[ Dodano: 2010-09-10, 18:44 ]
Coś dziś tu pusto.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 wrz 2010, 18:59

Cześć

My dzisiaj składamy łóżeczko i przewijaczek, który na szczescie został nam po Antolku. :-D

Mi chyba brzuch się obniżył, teraz widać to dokładniej,
mi tez brzuch twardnieje, dzisiaj czesciej niż wczoraj na przykład :ico_noniewiem:

Dziewczyny no jeszcze troszkę, ale juz nniedługo...nie łamcie się kochane...
juz niedługo spotkamy się z naszymi skarbami...przecież to jest powód do RADOŚCI.

Powiedzcie kupowalyście posciel....to znaczy chodzi mi o kołderkę, czy jak narazie nie jest taka potrzebna...
bo prześcieradełko i "naleśniczek" to tak, do tego kocyk .

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

10 wrz 2010, 19:42

Madziu to juz niedlugo, jak brzuch ci sie obnizyl
ja mam kolderke i poduszke ale tylko dlatego ,ze dostalam w prezencie, przedtem zamierzalam wsadzic w razie mroznej zimy kocyk w poszewke , nie wiem czy to dobry pomysl , moze niech doswiadczone mamy sie wypowiedza
moj synek dzisiaj malo sie rusza, nawet lody z Mc'Donada go nie ruszyly , juz mielismy jechac na IP, kiedy laskawie sie przeciagnal , wiecie ostatnio byl malo aktywny ale dzisiaj pobil rekord , moze z 10 razy w calym dniu

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

10 wrz 2010, 20:12

ja tez dostałam w prezencie kołderke, długo mi nie była potrzebna bo Tomek spał pół roku ze mna w łózku
Mi chyba brzuch się obniżył
no to od obnizenia brzucha jeszcze tydzien-tak mówia lekarze, ja po obnizeniu tydzien pózniej na podtrzymaniu wyladowałam

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 wrz 2010, 20:26

sylwia78, no mój bąbel był tak ze dwa dni mały aktywny ostatnio wczoraj na wieczór sie rozruszał, dzisiaj też gdzieś tak z pół dnia mało co się ruszał...
i ogólnie czuc że ma juz mało miejsca...

Tweety123, mówisz że tydzień :-D
no ciekawe, nie pamiętam jak to było z Antoskiem :ico_noniewiem:

A co do kołderki, to przy Antosiu, własnie długo nie miałam i kładłam go na poczatku w "nalesniczku" ale to było lato i to dosyć cieple lato...maj.
Teraz będzie juz chłodniejsza pora roku...poza tym bałabym się jakos maluszka pod kołderką położyć :ico_wstydzioch:

Mam jedna kołderke po Antośku...w razie czego.

My jutro jedziemy po kosmetyczne zakupy dla maluszka :-)

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

10 wrz 2010, 21:26

Ja kołderkę mam jeszcze po córce. Moja córa też jest z maja, więc było ciepło jak była mała. Kupiłam 3 kocyki, rożka nie kupowałam bo stwierdziłam że jest zbędny z Agatką miałam i prawie wcale się nie przydał.

Madziu fajne uczucie składać łóżeczko :-D . Brzuszek już dawno mi się obniżył ok 3 tyg temu. Nie martw się będzie ok.
Ale masz super ucznia, śliczny chłopczyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co do ruchów. Mała jest strasznie leniwa, rusza się ale już nie tak intensywnie.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 wrz 2010, 22:11

rożka nie kupowałam bo stwierdziłam że jest zbędny z Agatką miałam i prawie wcale się nie przydał.
a u nas wręcz przeciwnie bardzo się przydał , poza tym dzidzia lubi jak jest tak opatulona ...
no u nas się sprawdziło, więc dlatego teraz tak bardzo mi na tym zalezy.
Ale masz super ucznia, śliczny chłopczyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzieki Kochana :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

10 wrz 2010, 22:12

Heja!
Z tym obnizaniem brzuszka to roznie. Moj wogole sie nie obnizyl :ico_noniewiem: Nawet polozna powiedziala mi to ze jest jeszcze za wysoko w samym dniu porodu. Nawet nie mialam wczesniej skurczow ani napinania brzuszka :ico_noniewiem: I sama sie dziwie ze tak szybko poszlo :ico_sorki:

Ja kupowalam kolderke i poduszke w ikei i jestem zadowolona :-D Malego klade wzdluz na poduszce :-D

[ Dodano: 2010-09-10, 22:14 ]
A rozek uzywam jak biore synusia na spacer czyli do wozeczka albo do nosidelka :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 wrz 2010, 23:41

Z tym obnizaniem brzuszka to roznie. Moj wogole sie nie obnizyl :ico_noniewiem: Nawet polozna powiedziala mi to ze jest jeszcze za wysoko w samym dniu porodu. Nawet nie mialam wczesniej skurczow ani napinania brzuszka :ico_noniewiem: I sama sie dziwie ze tak szybko poszlo :ico_sorki:
no własnie bo to chyba indywidualne jest...
ja tez nie pamiętam w pierwszej ciaży tego obniżenia brzuszka...
A rozek uzywam jak biore synusia na spacer czyli do wozeczka albo do nosidelka :-)
ja jeszcze do karmienia

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość