Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

06 lis 2011, 10:08

Hej,
ja już nie wiem co z moim maluchem. W dzień je ładnie bez problemu, sam sobie trzyma butelkę a jak widzi że się z nią zbliżamy to rączki wyciąga. Gorzej wieczorem, wrzask i za Chiny Ludowe nie chce wypić ha tylko pepti. Od dwóch dni taki cyrk. :ico_noniewiem:
Widziałam, widziałam i wtedy mi się podobała. Może się jeszcze przekonam, jak już się na dobre przesiądziemy :-) Mój K za to jest nią zachwycony, zawsze jak mijamy jakiś wózek na drodze mówi- zobacz jaki wózek beznadziejny, nie to co nasz :ico_haha_01:
Skąd ja to znam :ico_haha_01: A i zapomniałam Ci napisać u mnie na osiedlu dziewczyna kupiły ten model-nawet ten kolor co Ty-zawsze jak się mijamy do się śmiejemy. Mateuszek w spacerówce ze 2-3 razy jeździł i podobało się. Zdrówka, kuruj się a jutro szybko do lekarza.
Ja nie wiem co na obiad, jak D wróci z zajęć to coś wymyślimy.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

06 lis 2011, 12:05

hej

U mnie dziś chłodniej, siedzimy póki co w domku, na spacer potem wyskoczymy.
Liwia własnie zasnęła.
A Pole znów dopadł katar :ico_olaboga:

Sobota zleciała szybko, najpierw ja byłam w mieście i na fitnessie, potem mąż pojechał na szkolenie.

Dziś pojechał na skuter, twierdzi, ze to ostatni raz w tym roku :ico_sorki:

Na obiadek dziś jedziemy do jakiejś knajpki :ico_brawa_01:

koroneczka zdrówka dużo życzę, obyś sie szybko wykurowała :ico_sorki:
Mnie od wczoraj gardło boli, mam nadzieję, ze na tym sie skończy :ico_sorki:

Miłej niedzieli życzę

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

06 lis 2011, 14:28

witam niedzielnie
zaliczylismy juz spacer

Marcel juz czuje sie dobrze, jutro pojdzie do przedszkola, nie moze sie juz doczekac

Nowa chyba Ty pytalas jak Tosia reaguje na Marcela, a wiec uwielbia go, wystarczy ze mlody cos do niej powie, to usmiech od ucha do ucha, nieraz sie do niego chichra w glos :-D
zreszta Marcel tez uwielbia Tosie :ico_oczko: :ico_brawa_01:

zdrowka wszystkim zycze :ico_sorki:

miego popoludnia

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 lis 2011, 21:10

hej wieczorkiem

my dzisiaj aktywny dzionek mieliśmy
najpierw do południa A poszedł z córkami na spacer to ja spokojnie bigosik na obiad zrobiłam
po obiedzie ( Milenka miała pure z ziemniaków,marchewki i kalafiorka) znowu na spacer,a po nim do Zosi pojechaliśmy bo Hania chciała się pobawić i wróciliśmy o 19 do domku
Milenka właśnie zasnęła 15 min temu :ico_sorki: wczoraj po 21 zasnęła i o 6 już wstała wyspana :ico_sorki:

Koroneczka dużo zdrówka dla ciebie i jutro biegiem do lekarza :ico_sorki:

Murchinson, to Matiego na HA przestawiałaś z pepti? ja myślałam,że na normalne już mleczko :ico_sorki:

NOWA zdrówka dla Poli i ciebie :ico_sorki:
Tosia reaguje na Marcela, a wiec uwielbia go, wystarczy ze mlody cos do niej powie, to usmiech od ucha do ucha, nieraz sie do niego chichra w glos :-D
u nas jest tak samo :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 lis 2011, 09:25

Witam,
zapowiada się ładny ale zimny dzień. Młody właśnie usypia.
Murchinson, to Matiego na HA przestawiałaś z pepti? ja myślałam,że na normalne już mleczko :ico_sorki:
Tak, bo tak kazała nam pediatra. Jeśli wszystko będzie dobrze to za 1,5 do 2m-cy mamy spróbować przejść na zwykły bebilon ale też tak powoli jak teraz. Na razie nic małemu nie jest a od 4 dni pije 100% ha.

Miłego dnia.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

07 lis 2011, 09:40

Dzieńdoberek :-)

U mnie już lepiej, co prawda z nosa się nadal leje, ale kaszel już się urywa i tak nie męczy :ico_sorki: nie mniej jednak do lekarza pójdę :-)
Maksio na szczęście się nie zaraził :-)

Co dziś na obiad zrobicie? Ja chyba jakąś zupkę zrobię, ale jeszcze nie wiem jaką :ico_noniewiem: może kalafiorową :ico_noniewiem:
Na razie nic małemu nie jest a od 4 dni pije 100% ha.
Najważniejsze :ico_sorki: Oby było już dobrze!
Milenka miała pure z ziemniaków,marchewki i kalafiorka
Nie dajesz jej jeszcze mięska?

K dzisiaj odbiera króliczka- poporcjuje go i zamrożę, będzie dla Młodego na jakiś czas :-)

Nowa, jak dzisiaj gardło?

A pisałam Wam, że mój brat i bratowa znają już płeć jednego dziecka? Będzie chłopak- kolejny de facto w rodzinie? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

07 lis 2011, 12:05

hej

u mnie słonecznie, ale chłodno :ico_sorki:

Dziś planuję z małymi jechać morfologię zrobić, teściowa z nami pojedzie.

W środę rano z kolei idę do dentysty, a wieczorem do fryzjera, niedługo do pracy wiec potem z czasem będzie ciężko :ico_sorki:
zdrówka dla Poli i ciebie
jak dzisiaj gardło
dzięki :ico_sorki: , u mnie lepiej, Pola ma katar, ale nic poza tym więc do pkola poszła
U mnie już lepiej, co prawda z nosa się nadal leje, ale kaszel już się urywa i tak nie męczy nie mniej jednak do lekarza pójdę
dużooo zdrówka życzę :ico_sorki:
K dzisiaj odbiera króliczka- poporcjuje go i zamrożę, będzie dla Młodego na jakiś czas
też mam w planach :-) , a podajesz już młodemu mięsko codziennie?, ja na razie tak 2 razy w tyg.
mój brat i bratowa znają już płeć jednego dziecka? Będzie chłopak- kolejny de facto w rodzinie?
:ico_brawa_01: , fajnie jakby parka była :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

07 lis 2011, 12:19

witam

u nas pogoda podobna, slonecznie ale chlodno, jak prowadzilam malego do p-kola byl tylko 1 stopien

dziewczyny wczoraj licytowalam na allegro kombinezony, wygralam 3 aukcje, jesli ktoras z Was bylaby zainteresowana, to chetnie pokaze i odstopie :ico_oczko: (sa rozowe :ico_oczko: )

milego dnia

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

07 lis 2011, 12:25

hej,

zdrowka dziewczyny dla Was i maluszkow
ja już nie wiem co z moim maluchem. W dzień je ładnie bez problemu, sam sobie trzyma butelkę a jak widzi że się z nią zbliżamy to rączki wyciąga. Gorzej wieczorem, wrzask i za Chiny Ludowe nie chce wypić ha tylko pepti. Od dwóch dni taki cyrk. :ico_noniewiem:
u mnie jest taki problem wogole z mlekiem. Porazka. Jak zje obiad o 14 to nie chce nic, dopiero kolacja o 21. I to jeszcze ledwie 120-140 ml wypije jak wypijal na noc 200-250. Proby przynosza tyle ze w sobote wypil o godz 17 - 30 ml a wczoraj 60. A to byl jego staly posilek a i nie je nic wiecej niz zwykle na obiad zeby mial wieksze zapasy na popoludnie.

Dzis noc koszmar, caly czas budzil sie z placzem i musial byc noszony. Widze ze zabki sie bardziej zarysowaly. Nich sie wreszcie przebija bo jak do polowy listopada nie bedzie to mamy jechac z nim do stomatologa zbadac grubosc dziasel. Nie wiem co to znaczy ale lekarka powiedziala ze moze trzeba bedzie pomoc zabkom :ico_olaboga:

Dziewczyny dajecie juz zoltko do obiadkow? Ja sie strasznie boje a jak nawet daje sloiczek to te z zoltkiem bardzo omijam. Jego uczula prawie wszystko co zje wiec nie wiem czy tego jeszcze nie odwlec.

Koroneczka, no to Maksiu bedzie mial kuzyna. A jak nastawienie bratowej?

aniawlkp86, :ico_brawa_01: dla dzielnej Hani

A mnie znow zaczyna mdlic po tabletce. A 3 ostatnie dni nie bylo mi nic i juz myslalam ze tak caly czas bedzie. Ale... mleko zanika

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 lis 2011, 13:34

witam

byłam już u koleżanki z dzieciakami,obiadek mam i Milence gotuję teraz,Hania sobie bajkę ogląda,mąż coś robi i dzisiaj nocki zaczyna
pranie już wstawiłam,jeszcze 2 mam do zrobienia ale proszek już się skończył,więc po południu kupię i wstawię
Nie dajesz jej jeszcze mięska?
daje,ale akurat wczoraj zapomniałam odkroić jak do obiadu robiłam i było bezmięsnie :ico_oczko:
A pisałam Wam, że mój brat i bratowa znają już płeć jednego dziecka? Będzie chłopak- kolejny de facto w rodzinie? :ico_haha_01:
fajnie,że będzie chłopczyk,przynajmniej trochę ciuszków po Maksiu im dasz :-)
Dziewczyny dajecie juz zoltko do obiadkow? Ja sie strasznie boje a jak nawet daje sloiczek to te z zoltkiem bardzo omijam. Jego uczula prawie wszystko co zje wiec nie wiem czy tego jeszcze nie odwlec.
ja chyba jutro dam i z tego co pamiętam to najpierw pół żółtka co drugi dzień się daje :ico_noniewiem:
u mnie jest taki problem wogole z mlekiem. Porazka. Jak zje obiad o 14 to nie chce nic, dopiero kolacja o 21. I to jeszcze ledwie 120-140 ml wypije jak wypijal na noc 200-250. Proby przynosza tyle ze w sobote wypil o godz 17 - 30 ml a wczoraj 60. A to byl jego staly posilek a i nie je nic wiecej niz zwykle na obiad zeby mial wieksze zapasy na popoludnie.
to faktycznie mu się pozmieniało i długo od obiadku wytrzymuje :ico_noniewiem:
jak do polowy listopada nie bedzie to mamy jechac z nim do stomatologa zbadac grubosc dziasel. Nie wiem co to znaczy ale lekarka powiedziala ze moze trzeba bedzie pomoc zabkom :ico_olaboga:
a co to niby znaczy pomóc ząbkom :ico_noniewiem: przecież mają prawo się długo przebijać,ja jeszcze nie słyszałam,że stomatolog u półrocznego dziecka jest potrzebny,dopiero jak jakoś po roku chyba się nie pojawiają to wtedy dentysta sprawdza :ico_sorki:
Tak, bo tak kazała nam pediatra. Jeśli wszystko będzie dobrze to za 1,5 do 2m-cy mamy spróbować przejść na zwykły bebilon ale też tak powoli jak teraz. Na razie nic małemu nie jest a od 4 dni pije 100% ha.
aha :ico_sorki: to oby niedługo już pił normalne mleczko :ico_sorki:

[ Dodano: 07-11-2011, 12:50 ]
mam pytanie
dajecie swoim maluchom już jedzonko z grudkami żeby ćwiczyły żucie? ja już daję jedzonko podziobane widelcem i małej coraz lepiej idzie :-) już się nie krztusi jak na początku

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość