Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

24 paź 2007, 17:44

Co do Marcinka moja mama jest na emeryturze wiec nie ma problemu co do kasy tez nie ma problemu tylko moj maz ma jakies ale ech :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-24, 17:46 ]
Aniu ja po porodzie mam regularne miesiaczki wiec moge poradzic tylko tyle ze poczekaj jeszcze moze u ciebie sie wyrowna :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izus85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:35

24 paź 2007, 17:52

magda26 hehe bo ci faceci czasami maja jakieś swoje ehhh :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

24 paź 2007, 18:17

Dziewczyny, dzięki za odpowiedzi :ico_buziaczki_big:

izus85 - brzuszek rzeczywście miałaś wielgachny :ico_szoking:

Aga, jak Wikusia?? Może ona też ząbkuje?? Helenka też wczoraj i przedwczoraj bardzo marudziła, ale dziś już spokojniejsza :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 paź 2007, 18:17

aniu tak mi przykro.. rozumiem twoj smutek , bo sama reagowalabym podobnie.. rzeczywiscie do zakonczenia kursu szmat czasu... miedzy innymi z takich powodow nie rozumiem wojska/// brrr
rzucaja czlowieka w swiat i nie ma pytan, jedziesz i koniec....
wiele moich kolezanek mialo ojcow rozsianych po polsce
wiem ze to tylko kurs.. ale rozznie moze byc potem...
mam nadzieje ze cos wymyslicie i bedziecie mogli mieszkac razem... tym bardziej ze myslicie juz o rodzensrwie dla malutkiej.
jestem w szoku co prawda ,, ale podziwiam decyzje.. tzzn jesli do tego dojdzie. ze wzgledu na prace krzysia
a moze poimysl z wynajeciem mieszkania w okolice kusru kjrzysia nie jest tali glupi...
mozecie waszwe wynajac.. i zamieszkac tam..
wiem ze to nielatwe. ale bedziesz spokojniejsza, szczesliwsza...
ach.. tak mi was zal...
trzymaj sie kochana...
mam nadzieje ze w grudnii-styczniu zawitacie w jaroslawskie strony
bardzo chcialabym sie z toba )wami) zobaczyc hihi

dziewczyny tak sie zastanawiam czy ten zmieniony leos.. czestsze pobudki, marudzeniaa.. i ten niby brak mleka...
czy to wszystko nie za sprawa jego naglego rozwoju
od soboty nasze dziecko jest nie do poznania
nabywa nowych umiejetnosci, rosnie w oczach...
nagle trzyma sam zabawki, wszystko chwyta i mocno zaciska... zwlaszcza moje wlosy. ałaaaaaaaaa,
bierze wszsytko do buzi.. i slini sie coraz bardziej.. puszczajac babelki i tak slodko pierdzac hihi
kłoci sie z nami po swojemu.. z cyckiem rowniez prowadzi ostre monologi hihi
i na boczki sie kreci.. a dzis pierwszy raz sam przerwrocil sie na z brzuszka na plecki... normalnie szaleje na maxa hihi
co prawda juz raz dawno temu przerwrocil sie na plecki ale to bylo na miekkim lozku i nie na moich oczach.. i taki jednorazwoy wyczyn hihi
a teraz sam swiadomie.. hihi
strasznie sie kreci i wygina.. a z pozyji lezacej trzymajac za nasze rece sam siada.. normalnie fika nogami jak oszalaly.. hihi
prostuje je i tak siluje z nami..
za chwile bede sie wam zalic ze moj syn mnie bije. hehe
i to wszystko skumulowalo sie moich sflaczalymi cyckami...

a co do jedzenie.. jem tyle co zwykle...
co prawda sniadania jem pozniej, ale tak wstaje
wody staram sie pic ile sie da hihi i herbatke Hipp na laktacje tez pije codziennie..


martaja dziewczyny maja racje.. nikt tu o tobie nie zapomnial...
nie czuj sie samotna wsrod nas...
klikaj i zagladaj ile sie

izus jestem pod wrazeniem rozmiaru bebenka hih jaki fajny :ico_brawa_01:

asiu to ci sie trafila cora przekupna hihi mala cwaniara hihi
jak juz teraz zaczniesz od prezentwo to potem nie wyrobisz hihihihihihih

aniu ja na razie mialam jedna @ 30wrzesnia, wiec na druga czekam w przyszlym tyg

[ Dodano: 2007-10-24, 19:16 ]
Frydza w moszczenicy mieszka adasia kuzyn z rodzinka. hihi adas ma duza rodzinke w tamtych okolicach, uscie gorlickie, czarna, i jakies tam inne miejscowosci ktorxyh nie pamieram
adama kiuzyn ma niebieski domek hihi moze kojarzysz????
te okolice sa w beskidach...

moze kiedys tam sie spotkamy ???
mam nadzieje, ze wikusia juz spokojniejsza i pozwala odetchnac...

martaja wlasnie przegladalam bloga hihi super kubus!!!!
dla twojego duzego miska :ico_tort:

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

kamilko dopiero teraz doczytalam, ze tomus jest juz po pierwszym nurkowaniu.. hihi super
ja sie chyba nie doczekam na nasz kurs.. wciaz papiery nie przychpdza. ale juz sie przypomnialam
poki co jedziemy w sobote na basenik pocwiczyc .. hihi
ale na wlasna reke.. do aquaparku hihi

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 paź 2007, 20:01

JESTEM :-D WIKUSIA jak zasnela o 16 to wstala o 18.30 odetchnelam troche,pozniej kapiel i juz jest wesolutka powrocila moja chichotka uffffffffff,teraz juz smacznie spi takze mam spokoj :ico_oczko: a przyszla dzis paczka z ciuchami z Allegro 5 par spiochow i kaftaniki jestem zadowolona jupi jupi :-D MADZIORKA wyobraz sobie ze kojarze ten niebieski domek :-D DZIEKUJE WAM ZE MNIE WSPIERACIE I PISZECIE MILE SLOWKA JESTESCIE PRZEKOCHANE :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 paź 2007, 20:43

dziewuszki, straszne sorry, ale nie mam za bardzo czasu wszystko przeczytac i odpowiedziec, jutro bede miala wiecej czasa, chcialam wam tylko pokazac nowego "nawroconego" :-D :-D i pokazac, ze jak moj maz potrafi to musi to byc łatwizna :ico_oczko: :ico_oczko:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

24 paź 2007, 20:47

izus85, świetnie że możesz zostać na wychowawczym - płatny jest 2 lata
Faktycznie miałaś co nosić , ale córa też nie mała ci sięurodziła :-D

Madzia ach ta twoja teściowa, brak słów .co do męża to trochę go nie rozumiem , bo nie zarabiasz kokosów to lepiej jak byś z Marcinkiem została.Facetom ciężko dogodzić.

Frydza dobrze że Wiki już śpi , dała ci dzisiaj popalić nie ma co :ico_olaboga:
Te paczuszki z allegro to cieszą człowieka nie :-D ja też czekam na swojego tygryska

Madziorka nie wiem co ci doradzić , może on faktycznie przechodzi teraz to przyspieszone tempo wzrosu

Aniu chyba warto przemyśleć propozycję Krzysia zawsze bylibyście razem, on tyle traci jak Was widuje tylko w weekendy.Jeżeli chodzi o miesiączkę to Ci nie pomogę bo biorędepoproverę a przy niej się nie miesiączkuje i szczerze mówiąc wcale za @ nie tęsknię

Zmykam pod prysznic.Dobranoc

[ Dodano: 2007-10-24, 20:48 ]
Jasnie Pani :), a ja myślałam że to jakaś ciocia ma ją zamotaną :-D

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

24 paź 2007, 20:58

jezu laski nie dam rady odpisac na wszystko ale wszystko przeczytalam i mysle o was wszystkich jednakowo (martaja - o tobie tez).

napisze moze do madziorki glownie - mialam to samo i myslalam ze podam butelke, mala jadla co chwila, cycki wydawaly sie puste, marudzila w nocy.. trwala to dosc dlugo a potem znow bylo troche lepiej a teraz znow fatalnie... mysle ze to skok rozwojowy, zeby i cholera wie co jeszcze
nie podejmuj pochopnych decyzji, karm dalej, jesli dziecko dobrze przybiera na wadze nie ma sie czym martwic. u mnie np bylo tak ze mala 2 miesiace temu przesypiala cale noce, teraz mam co najmniej 3 pobudki :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 paź 2007, 20:59

a zapomnialam wam napisac ze wczoraj tesxc sie obrazil na nas hehehe
adas zartowal z niego.. bo on taki typ ze wszystko oddalby innym.. tzn np mama nam przwiozla kielbase itd a on dla chlopakow z pracy wzial.. i to smao bylo jak przyjechal, hihi mama podala adasiowi wafla a ten mowi ze musi koniecznie kawalek dac chlopakom hihi
a adas sie wkurza ze on zawsze mysli o obcych w pierwszej kolejnosci hihi
tym sposobem juz wiele adama rzeczy w polsce rozdal innym nie pytajac go o zdanie
i adas mo mowi ze on dobry dziad z cudzej torby
i sie koles obrazil hihih
a ja sie nie przejmuje hiih
no taki ciezki typ
dobrze ze juz pojechal do pracy bo bylam zmeczona nim
i ciaglym opatulaniem przez niego leoska i haslami typu nie dojada.. i czy ja moge jesc to i tamto jesli karmie hihi
ach... faceci sa dziwni hihi

[ Dodano: 2007-10-24, 21:03 ]
avisek dziekuje i wam wszystkim rowniez. jestescie naprawde kochane mamuski...

ja karmie caly czas i co 1-1,5 godziny... i dalej pusto
chwile pociagnie i sie rzuca.. ale chybago nie glodze skoro taki usmiechniety zaraz i pogodny
a wazylam go ostatnio 4 tyg temu i bylo super
we wtorek pojde znow..
ale nie wiem.. jesli waga bedzie ok a cycki pustawe???
boje sie zeby on sie tak nie denerwowal.. bo to chyba tez niedobrze co????
jak sie trezba z cyckiem klocic

avisek ja nie glosowalam. podobnie jak lucy polityka mnie nie interesuje i juz hihih
ale czekalam na wyniki z adamem i nie wiem dlaczego byla przeciw kaczorom i juz hihi
i moj leos i tez.. zjadajac muchomora dal znac o swych upodobaniach politycznych hihih

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

24 paź 2007, 21:08

Oj naklikalyscie znowu..Przeczytałam, ale nie mam siły odpisywac.
Nie mam sił na nic.
JEzdzilismy cały dzien z Krzysiami - po ciuchy-a to 1h drogi w jedna strone.. Spowrotem, potem do marketu po zakupki.. I - szalenstwo - zapomnialam portfela, wiec mowie do kasjerki, ze pobiegne na parking po meza. Pobieglam, ten przylecial,dal karte. To spowrotem do baby. Ta mi mowi, ze nie moge sie podpisac. Wiec biegiem po Duzego. A ten -na koncie pusto. Haha. Wiec pojechalismy dodomu, zkaupy lezaly na kasie, spowrotem.. I dopiero zesmy zaplacili. Uff.
Emocje Madziorkowe conajmniej :):

A teraz Duzypojechal gdzies tam, wykapał Miska. A ten -po kapani jesc - ee... Nuczal, piszczał, wiec do wyrka..Krecil sie, plakal, krzyczal, podchodzilam -smial sie.. Wiec po godzinie butla - wydoił kaszki 240ml,strzelił mi ku[ala i teraz mruczy. Ale jeszcze nie spi. Uff.
Ide.
Padam.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość