Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

23 cze 2008, 09:54

Hejka!!!!
Sto lat dla Uleńki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D No i gratulacje z powodu drugiego ząbka :ico_brawa_01:
Kasia nie zaniedbuj nas :ico_nienie: Miło że zajrzałaś, ale nawet Twój zięć się dopytuje gdzie teściowa i jego narzeczona :ico_oczko:
Madzia no rozbrająją mnie te zdjęcia :ico_sorki: Dobry z Ciebie fotograf :ico_oczko: Martynka jest taka czarująca, że można ją schrupać :-D
Serduszko witamy Cię serdecznie :-D Napisz coś o sobie :-)
Justyna wcale Ci się nie dziwię, ja bym też spanikowała. Dobrze, że tylko się tak skończyło. A dziś jak to oczko? Oki? Ja też uważam, bo zdarza mi się że jestem ciapkowata i robię dziwne akcje jak np z tym łokciem co w główkę Karol dostał.
Reniasuper te fotki z wyprawy :-) A Ty już kobieto ślicznie wyglądasz :ico_brawa_01:
Dziewczyny jaka dzis akcja była śmieszna rano ... połozylam Lolka na macie, a tu cisza, dziecko skamieniało, zadnych wariacji...okazało się że zrobił kupę i chyba się nie chciał uwalać :D po zmianie imprezuje na macie na maxa...hihihihi
Znikam na razie acha i jeszcze kawusia dla wszystkich z rana :ico_kawa:

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

23 cze 2008, 09:56

Czesc dziewczyny!!!
W sobotę mielismy imprezke, bylo bardzo sympatycznie, Dawidek byl grzeczny. A wczoraj bylismy u mojego taty z życzeniami i prezentem, wiec nie mialam kedy do Was zajrzec.

Powiedzcie mi co to jest ten gluten,gdzie sie go kupuje, itp i czy trzeba podawac to maluchom, bo ja nic na ten temat nie wiem.

Serduszko89, witaj, milo ze do nas dolaczylas, slodki Twoj synek :ico_haha_01:

pinko sto lat dla Ulci :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

My stawiamy zaleglego :ico_tort: na 5 miesiecy Dawidka

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 cze 2008, 10:01

Goonia, no super, czyścioszek z niego się robi :ico_oczko:

Serduszko89, śliczni rodzice z was :ico_brawa_01: a z jakiej części polski jesteście?? Ja np jestem spod Kielc, mieszkamy niestety z teściami i dzidkami mojego męża co nie za dobrze na moją psychikę wychodzi :ico_oczko:

Teraz niestety muszę już lecieć bo mi dziecko wzywa mnie.

Aha i dziewczyny przyszła mi nareszcie druga roleta, ale o dziwo nie musiałam płacić za nią, nie protestuję wcale :ico_haha_01:

Misia dla Dawidka :ico_buziaczki_big: zaległe :ico_oczko: niestety też niewiem dokłądnie jak i co i gdzie z glutenem :ico_oczko:

Goonia dzięki za komplement :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 23 cze 2008, 10:06 przez Renia0601, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

23 cze 2008, 10:06

Witajcie Kobietki!!!

Wczoraj caly dzien na spacerku nie mialam kiedy napisac!
Moze wkleje potem jakas fotke!

Najpierw gorace zyczenia dla Uli i Dawidka!!! :ico_tort:
Witam nowa Mamusie!!! Serduszko, wlasnie napisz pare slow o sobie! Wygladacie super!!

Pinko, fajnie masz ze juz prawie 2 zabki! U nas dalej pusto..... ale dziasla twarde jak kamien.... wiec moze.... niedlugo!

Kasiu, super, ze zajrzalas!!! Wlasnie prosimy o aktualne fotki!! Nadii i TWOJE tez!!! :ico_sorki:

Madzia, Renia, Justynka sliczne fotki!!! Coz moge napisac Wasze dzieciaczki sa sliczne poprostu!!! :-D
Renia, Arturek bardzo ladnie prezentuje sie na lonie natury, zdjecie na trawce w podpise jest czadowe!! :ico_brawa_01:

Justyna, mnie tez sie pare razy przydarzylo niechcacy "uszkodzic" malego, dobrze ze to tylko zadrapanie, szybko sie zagoi!!

Marcia, pewnie juz sie pakuje.....

U nas chyba dzisiaj bedzie burza, na razie goraco, nie da sie wytrzymac!

Milego dzionka!!

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

23 cze 2008, 10:11

a wiec tak..mam naimie Ewelina .mam 19 lat..mam synka Maksyminka ktory urodzil sie 27 stycznia(przenoszony 16 dni)
maz ma 21 latek,jest plicjantem..ja sie jeszcze ucze w technikum..ostatni rok :ico_oczko:
mieszkamy niedaleko Krakowa i Wadowic..jest ktos z was z tych okolic :-) ??

nie wiem co bym jeszcze mogla napisac..jak cos to pytajcie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

23 cze 2008, 10:26

Mam na imię Asia, mieszkam koło Poznania, nasz synek urodził się 22 stycznia, siłami natury, poród wywołany z 2cm rozwarcia. Prowadzimy z mężem( w sumie jeszcze nie jesteśmy po ślubie) mały sklepik- kiosk, a teraz jestem na wychowawczym. Karmie Dawidka piersia i od nie dawna podaję marchewkę, różne deserki i kaszkę. Mieszkamy w domku jednorodzinnym, ale na tym samym podwórzu co teście. To tyle o mnie, jakby coś to pytaj...

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

23 cze 2008, 10:33

ja narazie musze zmykac..Maksiu sie obudzil :ico_oczko: to papa :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 cze 2008, 10:35

Ewelina to łądnie przenosiłaś, ja urodziłam dwa tygodnie przed czasem, ale dlaczego tak długo lekarze nie reagowałi przecież po dwóch tygodniach to już jest niebezpiecznie trzymać bobaska w środku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

23 cze 2008, 10:36

Witaj Ewelina!!

Ja jestem z Krakowa!!! ...no to blisko do Ciebie!
Ja mam na imię Gośka, mamy synka Pawełka, ur. 8 stycznia. Jak będziesz chciała coś bliżej o naszych dzieciaczkach zapraszam na pierwszą stronę, tam jest lista cała!!!! Miłej lektury :-)) Ja karmię butelką, daje zupki, kaszki i deserki!
Myslę, że z czasem poznasz nas lepiej, a my Ciebie. Zaglądaj często!!

... tu obiecane fotki...

z tatuskiem...
Obrazek

ale bym sie napil....
Obrazek

u mamusi na kolankach jest fajnie...
Obrazek

[ Dodano: 2008-06-23, 10:40 ]
Ewelina to łądnie przenosiłaś, ja urodziłam dwa tygodnie przed czasem, ale dlaczego tak długo lekarze nie reagowałi przecież po dwóch tygodniach to już jest niebezpiecznie trzymać bobaska w środku :ico_oczko:
_
.. no wlasnie, czemu tak zwlekali?? Ja sie wstrzelilam w termin idealnie, taki mialam wg usg!

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

23 cze 2008, 10:49

Misia sto lat dla Dawidka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D
Gosia ale Pawełek już spoważniał :-D Już taki prawdziwy mężczyzna z niego a nie dzidziuś :ico_oczko: A ten browar wyraźnie go kusi :ico_oczko: Jak tam przygotowania do chrztu?
Ewelina ja mam na imię Gosia. Jestem nauczycielką. Mieszkam w Kielcach. Karol urodził się 4 stycznia. Zaczął normalnie, a w końcu skończyło się cesarką, bo był owinięty pępowiną i się zorientowali przez ktg. Karmię jeszcze piersią, wprowadzam już kaszkę, zupki i deserki.

[ Dodano: 2008-06-23, 10:52 ]
Śliczniutki ten Wasz Maksio :-D

[ Dodano: 2008-06-23, 10:52 ]
Ja sie wstrzelilam w termin idealnie, taki mialam wg usg!
ja tak samo

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość