Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 kwie 2009, 21:42

Mamuski co porabiacie???
Igolek juz spi :ico_sorki:
dzisisj do mnie doczepila sie taka laska w polskim sklepie :ico_oczko: ma synka 8,5 miesiaca i sie umowilysmy w poniedzialek na spacer bo 10 minut ode mnie mieszka :-D
A`tak poza tym to nuda :0
Iga nadal odmawia jedzenia :ico_noniewiem: zacisniete usta i glowa obrocona :ico_olaboga: nie mam jej jak lyzeczki wepchnac :ico_noniewiem:
Mam nadzieje ze jutro bedzie ladna pogoda bo jedziemy sobie troszke pozwiedzac :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-04-18, 21:45 ]
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jeszcze sie mialam pytac czy jest cos na rozwolnienie dla takiech malych dzieci????Kurde bo Igol dzis mi 6 razy kupkala :ico_olaboga: i tak juz od 4 dni wiec troche dlugo

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

18 kwie 2009, 22:28

Witam

Milo ze pati znow do nas wrocilas brakowalo mi czuprynki malego bo nikt nnie ma takiej fryzurki jak on :ico_oczko:
dziekuje za mile slowa oo Eriku :ico_sorki: :ico_sorki:
Pati :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Eryka za pierwszego białego kła :-D
dziekujemy :ico_sorki: :ico_sorki:

Slonko nie wiedzialam, ze Antos ma juz 4 zabki, brawa dla niego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pati dzieki Iga juz ok-taka bardzo wysoka jednodniowa goraczka :ico_olaboga:
no to, dobrze, ze too tylko jednodniowe bylo, a dziekowac nie ma za co, nie sa mi obojetne Wasze maluchy, zawsze czytam co piszecie, w sumie wspieralysmy sie tyle czasu

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

18 kwie 2009, 22:44

dana, no to się biedaczko nieźe poturbowałaś!!!!! :ico_olaboga: dzieki Bogu dzieć cały!!!!! :ico_sorki: oszczedzaj się teraz na maxa!!!!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 kwie 2009, 22:45

Pati85, nam tez nie jest obojetne co sie dzieje z Erikiem i ta cala zwara to ja nie wiem o co chodzilo i dlaczego jako powod wybralas sobie ze niby ja z miszka piszemy tylko miedzy soba :ico_noniewiem:
przeciez moglas pisac i u nas i w serpniowkach nikomu to nie przeszkadza

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

18 kwie 2009, 23:13

Czesc! Ja szybko bo tesciowie u nas postanowili zanocowac, i mamy wlasnie 10 osob w 2 pokojowym mieszkaniu .. ale na imprezach za czasow studenckich sypialo i 21 .. ja z mala jestem w malym pokoju a oni sobie beda spac tam :D niech sie martwia o to jak, bo ja mam tylko 4 poduszki i 2 koldry :)

Co do chust to ja coraz bardziej sie przekonuje - powiem Wam ze bylismy w zoo dzis, moze wkleje zdjecia jutro :D i siostra mojego m kupila nam nosidelko takie zmothercare na plecy :D rewelacja, mala siedziala przodem do swiata, cieszyla sie okropnie, a mnie nic a nic plecki nie bolaly :) a ludzie patrzyli i sie usmiechali - nie obylo sie bez cyca na srodku ulicy :P bo tak sie rozplakala ze nie szlo jej uspokoic, stanelam tylem i za plecami slyszalam tylko "no i slusznie! ja sie nie obcinalam i na lawce siadalam, z cyckiem na wierzchu i karmilam" az bylam w szoku, bo myslalam ze ktos potepi :) a do samochodu bylo dobre 20 miut piechota :( a w ubikacji karmic to niebardzo ..

No nic zmykam popracowac troche, przyznam sie ze nie poczytalam dokladnie co napisalyscie :( tylko tak przejrzalam, ale obiecuje poprawe i poczytam jutro jak znajde chwilke :) bo dzis urwanie glowy - a taka bylam padnieta..

Ach a wiecie co? Maz siostry mojego M :) powiedzial mi - Aska, Ty sie tak nie daj, bo ja tu widze ze wszystko est na Twojej glowie - to jest Wasze dziecko i macie takie samo prawo do odpoczynku i macie zajmowqac sie po rowno .. i powiem Wam ze mnie to zszokowalo! Bo wydawalo mi sie, ze moj M naprawde duzo sie nia zajmuje, chodzi na spacery, przewija, robi jesc, a ze on pracuje a ja siedze z mala w domu to normalne ze 70% obowiazkow spada na mnie, ale musze sie nad tym zastanowic

O nie maly szkrabus sie budzi! Zmykam i milych snow zycze :*

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

19 kwie 2009, 10:08

ta cala zwara to ja nie wiem o co chodzilo i dlaczego jako powod wybralas sobie ze niby ja z miszka piszemy tylko miedzy soba :ico_noniewiem:
nie bede tego znow komentaowala, ok????? Wyjasnienia napisalam Ci na PW

U nas nocka koszmarna,maly zaczal plakac i nie wiedzialam dlaczego, nie wiedzialam jak mam mu pomoc, nic nie pomagalo, ale jakos kolo 2 zasnal i spal, ale przed 5 sie obudzil wiec dostal mleczko i znow popiskiwal sobie, ale spal :ico_noniewiem:
Nie mam dzis na nic ochoty, spac sie chce

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

19 kwie 2009, 10:48

Hejo dziewczyny. :-)

Marta to chyba miało byc na zatwardzenie jak robi kupke 6 razy dziennie :-D ale niestety nie wiem jak ci pomoc :ico_haha_01:

Ja wczoraj na urodzinach byłam i było spoko, oczywiscie byłam w tym samym domu co mieszkam, tylko pietro wyzej u szwagra, bo narazie z nami jeszcze mieszka bo dom buduja :-)

No i jak połozylam małego spac, to wziełam ta nianie elektorniczna zeby słyszec czy mały nie placze. I tak po godzinie, słyszymy płacz ide na doł patrze a Filip spi, no nic znowu lece do gory i znowu to samo, a na dole cisza :ico_szoking:
W koncu wysłałam M zeby sprawdził co z malym a ja obserwowałam u gory no i maly spał a tam ktos plakał. Poprostu myslalam ze nas straszy :ico_szoking:
Podobno jest mozliwe ze jak ktos w poblizu tez ma to urzadzenie do dziecka to moze odbierac jego fale :ico_noniewiem: ale ja nie wiem kto by u nas to mogł miec z sasiadow, musze przy okazji popytac, bo nie daje mi to spokoju :ico_noniewiem:

yoanna, ja tez mam to nosidełko dla Filipka, ale juz w nim nie nosze, bo mały jest tak ciezki, ze ja nie daje rady, ani na plecach a ni z przodu, bo strasznie mnie bola plecy i te paski tak mnie uwieraja, mimo ze sa grube i wydaje sie ze nie powinno sie nic dziac.
A w chuscie jeszcze nie probowałam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

19 kwie 2009, 11:52

no to się biedaczko nieźe poturbowałaś!!!!! :ico_olaboga: dzieki Bogu dzieć cały!!!!! :ico_sorki: oszczedzaj się teraz na maxa!!
No staram sie kochaniutka teraz oszczedzac ale nie latwa to sprawa no bo jakos i tak musze kustykac na tej szynie bo diecko na rece trzeba brac Juz mnie nawet nie boli ale jest jak balon npuchnieta :ico_olaboga:
nie obylo sie bez cyca na srodku ulicy :P bo tak sie rozplakala ze nie szlo jej uspokoic, stanelam tylem i za plecami slyszalam tylko "no i slusznie!
Ja ostatnio juz pare razy na spacerze musialam cyca dac ale zawsze ubiera takie bluzki zeby tylko delikatnie wysunac jej piers on zlapie za sutek a nikt w zasadzie nawet nie widzi czy ona je czy tylko ja tule :ico_oczko: Tu to taka zulewnia wszedzie ze obawiam sie glupich komentarzy wiec musze zachowac wiecej dyskrecji
Aska, Ty sie tak nie daj, bo ja tu widze ze wszystko est na Twojej glowie - to jest Wasze dziecko i macie takie samo prawo do odpoczynku i macie zajmowqac sie po rowno
kochana jesli tobie nie przeszkadza ze zajmujesz sie mala wiecej to wasza sprawa a maz siostry twojego M tak duzo zajmuje sie dzieckiem? No chyba ze jeszcze nie maja? w kazdym bac razie jesli poprosisz swojego M zeby zajol sie mala bo chcesz odpoczac to raczej nie ma problemu tzn jest ok .dziecko jest w zasadzie nasze ale nasi mezulkowie nie maja tych atrybutow co my czyli cycuniow i w ogole zawsze matka wiecej zajmuje sie dziecmi
U nas nocka koszmarna,maly zaczal plakac i nie wiedzialam dlaczego, nie wiedzialam jak mam mu pomoc, nic nie pomagalo, ale jakos kolo 2 zasnal i spal, ale przed 5 sie obudzil wiec dostal mleczko i znow popiskiwal sobie, ale spal :ico_noniewiem:
Nie mam dzis na nic ochoty, spac sie chce
moze to kolejny zebaczek go meczy. A moze zdrzemnij sie z nim jak tylko usnie :ico_oczko:
eszcze sie mialam pytac czy jest cos na rozwolnienie dla takiech malych dzieci????Kurde bo Igol dzis mi 6 razy kupkala :ico_olaboga: i tak juz od 4 dni wiec troche dlugo
Kochana napewno kleik ryzowy na twoim mleczku lub na wodzie taki gestrzy papkowaty
No i jak połozylam małego spac, to wziełam ta nianie elektorniczna zeby słyszec czy mały nie placze. I tak po godzinie, słyszymy płacz ide na doł patrze a Filip spi, no nic znowu lece do gory i znowu to samo, a na dole cisza :ico_szoking:
W koncu wysłałam M zeby sprawdził co z malym a ja obserwowałam u gory no i maly spał a tam ktos plakał. Poprostu myslalam ze nas straszy :ico_szoking:
Podobno jest mozliwe ze jak ktos w poblizu tez ma to urzadzenie do dziecka to moze odbierac jego fale :ico_noniewiem: ale ja nie wiem kto by u nas to mogł miec z sasiadow, musze przy okazji popytac, bo nie daje mi to spokoju :ico_noniewiem:
No to niezle jajca :-D To sie na stresowalas ze Filipcio taki cwaniaczek bawi sie z wami teraz placze a teraz nie :ico_oczko: a tu takie czule urzadzonko


ja to musze porozgladac sie za tymi chustami ale nie wiem czy Weronia teraz bedzie chciala byc noszona jesli od pczatku nie byla :ico_noniewiem: no nie wiem zirka co ty uwazasz na ten temat?

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

19 kwie 2009, 13:44

Dziewczyny w jakim programie dodajecie fotki, ze macie takie fajne???
Bo ja w tym fotosiku to mam taka mała, bo trzeba płacic za inne, ale sie wycwanili :ico_zly:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

19 kwie 2009, 15:34

wiola85, hej kochana ja tez fotosik i nic nie place bo pisze ci kody do sciagniecia i wybieram te 500 na forum

[ Dodano: 2009-04-19, 15:35 ]
dzis wlasnie te zamiesicilam i sciagnelam

[ Dodano: 2009-04-19, 16:39 ]
DZIS TO JA SIEDZE w oczekiwaniu na was no bo uziemioa jestem w domu z ta gira i nie wychodze na dwor choc sliczna pogoda

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości