Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

12 maja 2007, 19:53

Ja dzisiaj napiekłam sie placuszków, to mi zajmuje 2 godziny...Już mnie bardzo plecy bolały! Teraz troche leżałam i czytałam...
Ja mam plany pojechać w poniedziałek do mamy, i prawdopodobnie z nią pochodzę po sklepach, za różnymi pierdułkami, żeby dać Arturowi troche swobody w remoncie! napewno będzie się świetnie bawił z tymi ścianami! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

12 maja 2007, 20:43

Cześć dziewczynki!
Ja dziś cały dzień na nogach, pomagałam przed komunią - a teraz wreszcie chwila relaksu. Ale jutro będzie wyżerka!!! Szkoda tylko że nie mogę jeść surowych jajek bo szpajzy już gotowe a ja uwielbiam :ico_placzek:

Dziewczyny, tak sobie pomyślałam że jak dziecko uspokaja się przy dźwiękach które często słyszy w ciąży, to ja będę go usypiała pisząc na komputerze hihi :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 maja 2007, 21:22

Leatka pisze:Dziewczyny, tak sobie pomyślałam że jak dziecko uspokaja się przy dźwiękach które często słyszy w ciąży, to ja będę go usypiała pisząc na komputerze hihi :-D
ja tez :-D

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

12 maja 2007, 21:40

lucy23 pisze:
Leatka pisze:Dziewczyny, tak sobie pomyślałam że jak dziecko uspokaja się przy dźwiękach które często słyszy w ciąży, to ja będę go usypiała pisząc na komputerze hihi :-D
ja tez :-D


dobre dobre, :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ja chyba przy różnej dziwnej muzyce mojego męża, którą mi cały czas serwuje, bo mu się lepiej robi [remont] I mówi że nasze dziecko już w brzuszku słucha dobrej muzyki,tylko pyta czy mały reaguje ... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_szoking:
Idę posprzątać i zmykam...dobrej nocy

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 maja 2007, 21:59

moj gra w play station,to ja na komputerku :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 maja 2007, 05:54

Witam z ranka !!!!
Zapewne spicie a ja nie moge :-D
Ja zaczynam 37 tydzień więc z tej okazji stawiam pyszne sniadanko nastepnie :ico_tort: a potem :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

13 maja 2007, 10:03

Madzia gratuluję 37 tc - niesamowite jak ten czas ucieka.....
Aga to dobry pomysł Artur sobie pogrzebie w tych ścianach a ty odpoczniesz na zakupach z mamcią, ja bardzo lubie takie zakupy
Lucynko mój synek też ma play station i też trzeba mu ograniczać bo mógłby siedzieć i grać
Leatko udanej imprezki a ta potrawa z surowym jajkiem brzmi bardzo tajemniczo, c to jest ?
U nas od rana słoneczko.Muszę ogarnąć trochę podwórko i chyba pranie jeszcze zrobię bo od wtorku znów ma padać aha i do hipermarketu po zakupy muszę jechać bo w lodówce mam już tylko światło :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

13 maja 2007, 10:04

cześć dziewczyny
chciałam się tylko przywitać i zmykam
Dziękuje bardzo za słowa otuchy ale u mnie bez zmian, mąż sie nie odzywa od wczoraj, teraz oczywiście jest na rybach, nie wiem kiedy wróci więć sama sobie siedzę. Właściwie to zaraz wracam do łóżka, wstałam bo byłam głodna. Szkoda mi tylko że taką pięknąpogodę przeleże w łóżku ale na nic nie mam ochoty. odezwę się znów papa

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 maja 2007, 10:17

Asiu nie martw sie moj P dzisiaj tez w pracy ( na adiki zarabia :ico_smiechbig: ) a ja wczoraj męzusiowi powiedziałam ze potrzebuje wiecej czułosci akceptacji uwagi i zrozumiał od rana sms pisze misłone i jak wróci ma niespodzianke :ico_brawa_01: ciekawe co to. Czasami trzeba im przypomniec pewne rzeczy bo wiesz oni inaczej mysla :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-05-13, 10:19 ]
magda26 pisze: sms pisze misłone
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: miłosne miało byc :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 maja 2007, 12:36

asiu przykro mi,ze twoj maz jednak pojechal na ryby :ico_pocieszyciel: moj tez w pracy,ale o 12 konczy,wiec nie jest zle,tym bardziej,ze spalam do 10 :-D u nas pogoda bardzo brzydka :ico_olaboga: pada i szaro...a ja chcialam isc rzeczy dokupic dla maluszka,ale nie wiem czy pojde jak tak brzydko...tomek napewno nie bedzie chcial,bo juz zapowiedzial,ze dzisiaj odpoczywa i bedzie w lozeczku lezal po pracy.moze uda mi sie go namowic na mothercare :ico_noniewiem: ale troszke watpie :ico_placzek:no,zobaczymy jak wroci :-D madziu to super...widze,ze twoj mezus wszystko rozumie :-D trzeba im czasem przypominac,ale najwazniejsze,ze dziala :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-13, 12:37 ]
gratuluje 37 tyg :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość