Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

27 mar 2012, 21:05

Witam:)

Ja dziś miałam pracowity dzień:) Umyłam lodówkę, posprzątałam skrytkę z zaprawami, wywiozłam kupę niepotrzebnych słoików i plastiki a potem wypucowałam chatę :ico_brawa_01:

Tośka,do tego syropku z cebuli wciśnij też cytrynę. Będzie o wiele smaczniejszy i jeszcze zdrowszy :ico_oczko:

Marta powodzenia jutro na wizycie. Ja jestem dobrej myśli...przecież grzecznie odpoczywałaś jak p. dr kazał, no nie?!
Heh, białych fartuchów się boisz...ja taki w pracy noszę...jak będziesz niegrzeczna to przyjdę Cię postraszyć.

Aniula, witam:)
mam nadzieje ze Nadia juz kompa nie dorwie hehe
To może laptop-zabawka na zająca by się przydał :ico_oczko:

gosia888, :ico_brawa_01: za kolejny miesiąc :ico_brawa_01:

Kurcze,a ja chyba jakąś infekcje złapałam tam na dole bo mnie piecze :ico_zly: :ico_wstydzioch: A wizyta dopiero za tydzień :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 mar 2012, 21:08

A wizyta dopiero za tydzień :ico_noniewiem:
a masz tantum rosa? Bo na łagodny stan podziała :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

27 mar 2012, 21:12

a masz tantum rosa? Bo na łagodny stan podziała
Kurcze nie mam, ale jutro będę mieście to wejdę do apteki. Póki co może znajdę korę dębu :ico_noniewiem:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

27 mar 2012, 22:23

Qanchita, może też lactovaginal troche złagodzi :-)

Gosia, :ico_brawa_01: za kolejny miesiąc!

Aniula, fajnie, że już jesteś :-)

Mamusia28, trzymaj się :ico_sorki:

Kasiala, dobrze, że nie rozłożyło :ico_sorki:

Ja dziś padnięta jestem - dzień do bani - Młody mi porządnie wszedł na głowę, a do tego niewyspanie bo brzuszek mnie w nocy dość mocno bolał :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

27 mar 2012, 22:29

Qanchita, może też lactovaginal troche złagodzi
lactovaginal jest dobry bo odbudowuje flore,ale infekcji chyba nie zlagodzi...sama kiedys probowalam i niestety nie pomoglo - dopiero po kuracji dobrze je zaczac brac zeby nie bylo nawrotow.Kup sobie maść clotrimazolum,i smaruj jak najczesciej - moze coś pomoze poki nie pojdziesz do lekarza...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

27 mar 2012, 23:13

Madleine, clotriazolum mam akurat w domu :ico_sorki:
Kurcze, z doświadczenia z poprzedniej ciąży wiem że pomagały mi tylko globulki pimafucin, ale muszę mieć na nie receptę :ico_sorki:
lactovaginal jest dobry bo odbudowuje flore
Dokładnie, kiedyś po antybiotykach brałam jak złapałam rzęsistka na basenie :ico_zly:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

28 mar 2012, 08:03

witam się porannie i od razu stawiam :ico_tort: z okazji naszej półówki :ico_brawa_01:

Gosia prenalen piję od niedzieli, ale niestety na kaszel nie pomaga; dziś rano myślałam, że flaki wypluję :ico_zly: dostałam syrop drosetux, zobaczymy czy pomoże; oby :ico_sorki: bo Marysia fajnie z tym kaszlem nie ma :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 mar 2012, 08:25

Witam z ciepłą herbatką z cytrynką i bułeczką :ico_ciezarowka:
Słonko pięknie zagląda do okien, mam nadzieję że na dworze też jest znośnie.

Tośka_30, przypomniało mi się jeszcze o syropku malinowym Rubital. Jego też można stosować w ciąży podobno a mnie zawsze ratuje z kaszlu (nie tylko w tym okresie). Kup sobie, buteleczka kosztuje koło 6zł.

Znalazłam wczoraj globulki Crotlimazolum z poprzedniej ciąży i od razu zastosowałam...jaka ulga :ico_sorki: Mam jeszcze 3,ważne na szczęście do końca tego mieś. to może starczą żeby się podleczyć :ico_sorki:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

28 mar 2012, 08:44

Qanchita, to lecz się lecz.
Syropek zakupię może on nam pomoże

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

28 mar 2012, 09:12

Witam się...

Jejku ale mi gardło dowaliło mam taką zieloną flegmę na nim bleeee w nocy tak się upociłam że musiałam cała się przebierać łącznie ze skarpetami ( śpię w skarpetach zawsze po za latem) mierzę temperaturę a tu 36,6 :ico_noniewiem: i nie iwem o co chodzi rozumeicie naet łydki miałam mokre kołdrę tez zmieniałam bo wszystko tak jak by mnie ktoś wodą oblał...

Tośka widze ze teraz my w tych cierpiących... ja dzisiaj na "sniadanie wypiłam mleko, miód i czosnek... kur*** jak ja tego nie nawidzę ogólnie osobno te 3 składniki jak najbardziej ok ale w połączeniu to dla mnie istny koktajl wymiotny... od razu musze zęby szorować i gumę do żucia brać.... poszłam spać o 2 w nocy bo głupia oglądałam rózne programy a później zasnąć nie mogłam a za chwilę się obudziłam cała makra no i teraz o 8 wstałam :ico_noniewiem:

Qanchita widze ze ty też nie zaciekawie mas... jakiś stan zapalny się zapewne wdał ale niestety ja nie pomogę bo nigdy mi się to nie zdarzyło a na poprawienie dróg moczowych i florę w pochwie brałam provag ale to lekarz zalecił... bo to w ciąży...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość