Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

02 sty 2008, 23:03

kilka fotek z sylwestrowego wypadu i dzisiejszego wieczoru
Obrazek
Obrazek
Obrazek
to był shake waniliowy :-D
Obrazek
Obrazek

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

02 sty 2008, 23:06

Joasiu ale jak można nawet do gardełka nie zajrzec dla mnie to coś nienormalnego :ico_puknij: :ico_olaboga: . Jak narazie zasneła ale niepodoba mi sie jej oddech i kaszelek, od rana znów tam pojade ale niebedzie juz tak słodko :ico_zly: jak dziś. No i zaraz zmykam do łóżeczka bo niewiadomo co mnie czeka w nocy :ico_noniewiem: .

A Juli jak fajnie siedzi w wannie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-03, 00:20 ]
a ja jeszcze niespie albo lepiej juz nie spie no i Veronika tez, i gada do zabawek nad łóżeczkiem zachrypnietym głosikiem.
Dziewczyny znalazłam polskiego pediatre na internecie w Sztockholmie :ico_sorki: :ico_sorki: i jutro do niego pojedziemy. Wkońcu niema to jak swoi :-)

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

03 sty 2008, 10:12

witajcie mychy
nasza nocka nawet może być tylko ok. piątej Natala miała fazę :ico_zly: tak z pół godzinki się wkurzała, szarpała za nogawkę spodni(zawsze tak robi jak się niecierpliwi lub złości). Ale potem grzeczniutko zasnęła i spała do 8.30 :ico_brawa_01:
justyna30, daj znać jak tam Veronisia i co powiedział lekarz. Masz rację co rodak to rodak :-D

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

03 sty 2008, 10:34

no lekarz nie przyjmuje dopiero od poniedziałku :ico_placzek: i jedziemy do szpitala :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-01-03, 09:39 ]
dzisiaj z Veronisia bardzo zle :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-01-03, 10:29 ]
czesm za telefonem ze szpitala czy jest wolny czas i nieoddzwaniaja :ico_placzek: , jak tu przerąbane

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

03 sty 2008, 11:36

justyna30 pisze:dzisiaj z Veronisia bardzo zle


oj to niedobrze, bardzo się zmartwiłam.... :ico_olaboga:
Justynko jak wrócicie to daj znac koniecznie co powiedział lekarz...
a swoją drogą rzeczywiście co za babsko...jakby wczoraj zbadali Veronisie...to juz mogłabyby być poprawa...

a to nasza Milenka dziś z rana...
Obrazek
dziś wstała dopiero o 10 :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

03 sty 2008, 12:27

hejka, u nas tez dzis strasznie mroźno, ale maluszka dałam na chwilke na balkonik, zeby się troszke swiezego powietrza nawdychał, niech się chłopak chartuje, moze nei bedzie nam chorował :-D
ale ja dalej czekam na śnieg bo saneczki się kurza w piwnicy, chetnie bym malucha na przejażdzke zbrała :-D

Aniu foteczki cudne :-D , a oczka to twoja córa ma takie ogromniaste, ze będziesz musiałą się ogarniać przed adoratorami :-D

Basiu trzymam kciuki za powodzenie przy przechodzeniu na butelke, ja ci raczej nie pomoge, bo mój maluszek bez problemu doił butle, hociaz na początku bardzo mało bo 20 ml a teraz już 125 zł na raz wypija, wiec jest Oki, a na noc to czasami nawet mu się uda 210 wypic, ale to rzadkość, za to uwielbia soczek marchewkowo-jabłkowo, może wypróbuj od tego nauke butli

Joasiu a ja to ci już nie wierze, bo ty to nas w konia robisz z tymi fotkami :-D
A co to za urzadzonko do kapania bo bardzo mi się podoba, drogie było???????

Sosim no ty już chyba dawno powinas szamponie używac, bo Zosia to ma chyab wiecej wlosków od nas :-D ,
A co spania na polku to mój paluszek tez już mniej śpi, kiedyś spał 3 godzinki a teraz to najdłużej 1,5 godzinki :ico_noniewiem:

Justynko ty to masz przeboje z tymi lekarzami, a tak na naszych narzekaja, ja tez jak byłam z małym u lekarza bo mi cos furczało w nosku, to mi poweidziła, ze niepotrzebnie przyszłam, bo póki ni ema wysokiej gorączki, która przez kilka dni jest, lub bardzo kaszle, to nie ma co przychodzić, wiec dostałam tylko kropelki do noska, kazał oczyszczac często nosek i na noc dawac jakiś lek przeciwgorączkowy w czopku lub syropu, i po kilku dnia naszczepcie wszystko minęło, ale tez umierałam ze strachu,
Daj nam znać co tam z Weronika jak wrócisz, bo tez się martwie :ico_noniewiem:

Abegano fajne foteczki, szczególnie z tym shakiem, a hamburgera tez dostała :-D

Violu a o której ta twoja córa choci spać ze tak szybko wstaje, bo mój to ranny ptaszek już o 6.30 na nogach, a mamusia to by najchętniej do 12 spała
:-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

03 sty 2008, 14:00

dziewczyny wchodzę, a tu takie nieciekawe wieści, już myślałam, że stary rok skończył wszystkie choróbska, a to proszę... trzymam kciuki, żeby wszystko było OK
my własnie po spacerku... mroźno dziś, ale tyle nie byliśmy na polku, że aż strach i dziś musieliśmy wreszcie na słoneczko wyskoczyć, Wiki to aż miała rumieńce
anulaf jakie śliczne oczka ma twoja córunia :ico_brawa_01:
basiu co do karmienia to ja karmiłam Wiki do 14 miesięcy kompletnie bez butli, więc raczej ci nie pomogę

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

03 sty 2008, 14:28

Ojejku, ale napisalyscie! Nie wiem od czego zaczac!
Basiu dziekuje za mile slowa! A dlaczego przestajesz karmic? :ico_szoking:
Joasiu, brawa dla Juli!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super dzidzia! A fotka wkapieli tez super! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tez mam taki fotelik i mala tam lubi byc jesli jej siostra jest z nia w wannie! Jak jest sama, to wlewam malo wody i ja na pleckach klade, a ona mi szaleje! :-D

CHLOPCY NAM SUPER PRZYSTOJNI ROSNA!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D Beda mogly wybierac nasze ksiezniczki! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Sosim, a Zosi to pewno, ze juz szampon trzeba!!! i kokardy na dodatek!!! Ja tez juz chce takie wloski u Amalki! :ico_placzek: A tymczasem to lysine jej glancuje! :-D
Justynko, a ta pielegniarke z przychodni to tylko prac i patrzec czy rowno puchnie! :ico_oczko: Szybko do lekarza, bo to nic nie wiadomo! Czekamy na wiadomosci!
Abegano, fajne zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Violu, sliczna twoja Milenka, a jakie ma zdziwione oczka, pewno sama nie wierzy, ze juz siedzi! :-D
Ja tez z przechodzeniem na butle nie mam doswiadczenia, bo karmie tak dlugo jak dzidzia chce! Ale daje soczki z butki! Moja mala lubi sama butle trzymac i wtedy lepiej jej to idzie i mniej sie dusi! Ma taka butle z uchwytami!
Dzisiaj wizyta u lekarza i ostatnia szczepionka! Zobaczymy ile mi mala urosla! :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-03, 13:29 ]
Dziekuje Basiu za komplementy! :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-01-03, 13:37 ]
Wlasnie sobie herbatki zrobilam i czekoladki polskie wcinam! Zapraszam! :ico_kawa: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

03 sty 2008, 14:42

moj maluszek tez juz wsstał, dzis cos mus ie dobrze spało i wstał z usmiechem :-D

Aniu to chwal sie na ile córa wazy :-D a czekoladek to ja juz dzis tyle zjadłam ze az wstyd sie przyznac :-D trzeba sie bedzie na jakies cwiczenia zapisac :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

03 sty 2008, 14:56

Ula Milena wczoraj tak na dobre zasnęła dopiero ok.22, w nocy się wcale nie budziła...a cycki to miałam jak kamienie...obudziła się po 7 zdjadła i spała do 10 :)

my dzis w domku...na dworze mróz...Milena dopiero co zasnęła.

Aniu napisz jak po wizycie u lekarza...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości