emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

25 paź 2011, 11:01

witam

a u nas dzis rano byl placz, nie wiem dlaczego :ico_noniewiem:

w czwatrek mamy pasowanie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

25 paź 2011, 23:56

Witam

Jak ja Wam zazdroszczę,że Wasze dzieci płaczą z tego powdu,że nie idą do przedszkola...kiedy ja się tego doczekam :ico_noniewiem:
a u nas dzis rano byl placz, nie wiem dlaczego
może taki jednorazowy tylko,z tęsknoty :ico_noniewiem:

Julka beczała dziś na całego,że nie chce iść do p-kola,jutro na 100% to samo bedzie :ico_olaboga:

Zdrówka dla chorowitków

Co do wagi,to ja ogólnie nie narzekam,jedynie co mi przeszkadza,to spora oponka na brzuchu(wygladam jakbym w poczatkowej ciąży była) i mały biust(gdyby nie push-upy to bym jak chłopak wyglądała)

Poradźcie mi jak mam ją przekonać do tego przedszkola...bo mi już ręce opadają.Nawet obiecanie zabawki nie pomaga,bo i tak beczy.Zrobiłyśmy dziś kalendarz i za każdy dzień bez płaczu dostanie czerwoną kropkę i jak uzbiera 10 to będzie nagroda...tylko obawiam się,że w najbliższych dniach nie bedzie tam żadnej kropki :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

26 paź 2011, 17:37

Hej. U nas z usmiechem Kuba pomaszerował do przedszkola i nawet ubieranie dzis sprawnie poszło, ale tylko dlatego, ze miał obiecane, ze po przedszkolu pójdzie z pradziadkiem do garażu a ten pozwoli mu odpalić maluszka (fiat 126p) :-D no więc maszerował jak tralala. Zresztą naprawdę nie mamy z nim problemu z chodzeniem tylko jak już kiedys pisałam najgorsze ubieranie, a co bedzie w zimie :ico_olaboga: to sobie nawet nie wyobrażam no i po zmianie czasu pewnie tez nie bedzie mu się chciało.

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

26 paź 2011, 19:41

Zulcia, dobry masz sposób,nagradzaj lepsze dni,w końcu córcia musi się przełamać :ico_sorki:

U mnie dzieciaczki już zdrowe,jutro Iza idzie do szkoły,Piotrek do przedszkola,ja do pracy
Ciężko będzie wstać,ostatnie dni spaliśmy na ogół do 8,nie licząc pary wyjątków,a jutro pobudka o 6:30 :ico_noniewiem:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

26 paź 2011, 20:41

U mnie dzis Hania po raz pierwszy nie płakała :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

27 paź 2011, 10:08

Hej witam po dłuższej przerwie
Ja jak zwykle nie mam kiedy zajrzeć...
U mnie dzis Hania po raz pierwszy nie płakała :ico_brawa_01:
suber Brawo

Zulcia, chyba nic nie zrobisz musisz przeczekać i tyle, pisałaś wcześniej,że starsz córcia też tak długo popłakiwała, widocznie tak mają :ico_oczko: , syn mojej koleżanki płakał do marca, ale płakał to mało powiedziane, tam były istne sceny histerii, trzymał się futryny i nie chiał wejśc do klasy i nagle z dnia na dzień przestał.

Moja Ania teraz bardzo chętnie drepta do przedszkola, nie ma mowy o tym,że nie chce wręcz przeciwnie w piątki jest smutna,że w sobotę nie pójdzie.
Dzisiaj pani mnie pytała czy w poniedziałek Ania potrzebuje opieki, w sumie potrzebuje, ale jak zobaczyłam,że z jej klasy wszyscy podpisali,że dziecko nie przyjdzie, to się załamałam, że sama tam będzie. Muszę więc angażować moich rodziców :ico_zly: Wkurzona jestem jak nie wiem co, bo w końcu to normalny dzień pracy a tu nagle wszystkie dzieci mają zapewnioną opiekę.
Pozdrawiam serdecznie

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

27 paź 2011, 15:49

Racja bez sensu.
U mnie tez tak wywieraja presje ze wszysycy podpisują i potem wychodzi ze nauczyciele maja wolne a dzieci trzeba podsyłać/. :ico_noniewiem:
Dzien jak dzien kazdy inny. :ico_puknij:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

27 paź 2011, 22:51

hejka

u nas w przedszkolu OK
a nawet i lepiej bo Marcek nie chce z przedszkola wychodzic :ico_haha_01:
rano juz praktycznie nie placze, no moze troche zaczyna poplakiwac jak go zostawiam, ale jak tylko znikne mu z pola widzenia to cisza :-)
jutro fotograf ich odwiedza
a za tydzien bal :ico_oczko:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

28 paź 2011, 09:00

Hej no i podpisałam,źe Ani nie będzie w pkolu w poniedziałek :ico_zly:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

28 paź 2011, 10:47

U nas jak zwykle czyli pobudka super a ubieranie to 15 minut proszenia, zeby wyszedł z pod kołdry :ico_zly: już mi nerwy puszczają i najchętniej to bym go sprała, ale co to da? tylko tyle, ze narobi krzyku na całą klatkę i cały się upoci :ico_olaboga: co z tymi dziećmi jest....

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość