Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 lip 2007, 21:54

Siemanko Mamuski :-D wrocilismy z wyprawy bylo superasnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,malej sie podobalo spala dlugo i byla grzeczniutka :-D pozniej powklejam pare fotek :ico_oczko: widze ze nazekacie na brzuchole ja tez mam okropny chodze w majtach obsciskajacych i jest jako tako :ico_oczko: DZIECIACZKI przecudne rosna jak na drozdzach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Madziu I Kamilko niezli kawalerowi juz z waszych syneczkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

25 lip 2007, 01:08

ja tez jem arbuza :-D dzis jadlam i wczoraj :ico_haha_01: jeszcze chcialam kamilcenapisac,ze pizze tez jadam i to srednio 2 razy w tygodniu :ico_wstydzioch: dzis jadlam ogorki kiszone ,a ponoc nie mozna ...oliver nie ma zadnych kolek i nigdy nie mial :ico_brawa_01: moge jesc praktycznie wszystko :ico_brawa_01: tylko cytrusow nie dotykam,bo sie jednak boje,no i potraw uczulajacych ....ide spac,bo padam :ico_spanko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

25 lip 2007, 08:04

Jasnie Pani tylko ze on wypija 130 ml na raz wiec moze dlatego ma takie odstepy ...czasami jest tak ze i co 2 godziny je :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 lip 2007, 09:39

WITAM :-D ale dzis paskudna pogoda pada i pada :ico_zly: jedziemy do Arusia to znowu go wytlamsze :-D milego dnia Dziewczynki

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

25 lip 2007, 09:41

witam, my po bardzo wyspanej nocy jestesmy mlody obudzil sie dopiero o 3 i potem o 6 i spalismy do 8 takich nocy czesciej prosze.
Dzisiaj mielismy isc do tego alergologa ale powiem wam sie wstrzymam bo jak zaczelam mu dawac wiecej tego Beilonu to mu schodzi wiec to chyba jednak alergia na pokarm i nic wiecej.

Jutro do pediatry jejku jak on nie przytyl to norlanie jej sie tam poplacze ja juz naprawde nie bede wiedziala co mam zrobic , nie wiem ale podejrzewam ze chyba poczeka z miesiac i da nam aby dziecko jadlo kleik bo co innego.

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

25 lip 2007, 10:47

U nas też dzisiaj pogoda do du...y :ico_zly:
Ale dzień i tak zapowiada się miło , bo będziemy meli gości.
Obiadaek już się gotuje.
Mała śpi.
Oj żeby tak już jej zostało :-D :ico_sorki:


Miłego dnia dziewczyny.

Ach czytałam o arbuzie , jest bogatym żródłem wit C, zawiera błonnika i nie uczula.Jedyne co mnie zdziwiło to to ,że należy do rodziny owoców jagodowych.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

25 lip 2007, 12:59

czesc ja na chwilkę. Na nic nie mam czasu :ico_noniewiem:
Jedziemy rejestrować mała i zapiszę ją do lekarza, bo nie weim ile wazy czy dobrze przybierana wadze... i wogóle dłuuuuuuuuugalista pytań mi się porobiła :ico_oczko:

Arbuza jem, wczoraj dziabłam 2 morleki ale jako.s boję się coś "powazxnego" dotykac :ico_placzek:
Pozdrawaim wszystkie do spisania sie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

25 lip 2007, 13:15

A powiedzcie mi bo moze ja glupia jestem bo nie bardzo rozumiem. Na butelce z aventu jest miarka w sumie sa dwie jedna na ml i druga. Co oznacza ta druga? Ze jak do tej 3 wleje wody to wlasnie mam dac 3 lyzki mieszanki?

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

25 lip 2007, 16:01

astrid, ja tez nie wiem o co z ta druga podzialka chodzi :ico_noniewiem:
magda26, ja tez bym tak chciala, zeby moja mala tak sobie dzien ustabilizowala, a nie zaskaczala mnie np. w sklepie po godzinie od ostatniego szamanka histerycznym glodowym placzem :ico_olaboga:

a wczoraj jak o 22 zjadla i poszla w kime to dopiero o 5.30 sie na nastepna obudzila :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

25 lip 2007, 16:06

Hej hej
ja szybciutko, bo dzis mam kupe rzeczy do zrobienia!
Chcialam sie pochwalic- byłam na miescie, i mimo ze nogi mi wlaza w nonono to jestem cała hepi.Otoz kupiłam sobie piekny stanik - i wygodny! W koncu czuje ze cos daje rade moim cycom i trzyma je :ico_nienie: juz nie smyrają brzucha hehe :ico_haha_01: Smigałam na uczelnie, musiałam poprzekładac sobie egzaminy na ktore nie zdazyłam.. potem byłamw szpitaluodebrac wynik posiewu Małego,kupiłam jeszcze sobie dwie bluzki - wracam do formy - i do starego rozmiaru :-)
Juniorowe wzdecia czy co tam odpusciły po herbatce rumiankowej. A jak marudzi - to go wrzucam do wozka ijezdzimy jak czubyna około osiedla i Mały od pierwszego kawałeczka kostki brukowej przed klatka, idzie sobie w kimono :-)
Moj KRzys szuka obecnie pracywiec pobywa z namiw domciu - wiec jest bitwa o komputer :ico_oczko:
Co do arbuza - tez jem. Własnie mnie naszła ochota. I w ogole jesli chodzi o jedzonko - wyprobowałam juz wszystko i nie moge chyba jedynie pierogow chinskich :ico_noniewiem: Uciekam, musze jeszcze poodkurzac poki Junior chrapie :ico_haha_02:
U nas tez pogoda do nonono. :ico_noniewiem: Ja to jeszcze przezyje, ale moi rodzice wybrali sie na spływ kajakowy w sobote i pewnie teraz gdzies mokna :ico_noniewiem: Czubki :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość