Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 mar 2008, 21:20

livka slyszalam o tym piperznym sposobie, jak dla mnie zbyt drastycxzny aczkolwiek skuteczny

my dzis zakupilismy nocnik dla lelka
pierwsza reakcja to placz i histeria
jutro rano drugie podejscie hehe

zalaczam fotki z wczorajszej wizyty u znajomych
pt zamaskowany lelek hehe



Obrazek

Obrazek

Obrazek

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

03 mar 2008, 09:23

ivkaJ, co do tego "dlugiego" :ico_oczko: karmienia, to raczej moj syn tak wybral, choc nie powiem, mi to nie przeszkadzalo :ico_oczko:
jesli chodzi o ten pieprz, to osobiscie nie stosowalabym... wg mnie to za drastyczny sposob... skoro ja dalam rade odciagnac dziecko od cyca to napewno kazdej sie to uda :-D ... pomalutku i do celu!
a ta dziewczyna o ktorej piszesz... po prostu brak mi slow...wole nie komentowac takiego zachowania :ico_puknij:
madziarka... jak zwykle zdjecia super!
dora, a jak dzieciaczki?zdrowe? w polsce chorobska szaleja... czworo kuzynow wiktorka chorych :ico_olaboga: u nas na szczescie jak zwykle bezchorobowo :ico_sorki: ale az sie boje jak pojdzie moj synus do przedszkola...pewnie chorobsko za chorobskiem bedzie przynosil... a jak on chory bedzie, to Alusia rowniez :ico_olaboga:

a ja juz ostro kompletuje wyprawke :-D ... zostalo mi jeszcze kilka ostatnich rzeczy dokupic, poprac i poprasowac ... no i czekac :-D :-D :-D
w przyszlym tygodniu mam ostatnie usg :-) a koncem marca spotkanie z anestezjologiem :ico_brawa_01: juz mi dosc ciezko i nie moge doczekac sie konca :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-05, 15:58 ]
witajcie kochane!
jesli nie macie nic przeciwko, to wstawie wam kilka foteczek synusia ze swoim psiuniem

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

08 mar 2008, 13:35

KOBIETY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI NASZEGO SWIETA!!!!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2008-03-08, 12:36 ]
Monika swietne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 mar 2008, 14:46

ivka dzieki :-D

ja rowniez dolaczam sie do zyczen i przesylam wirtualne :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

monika synek jaki juz powazny chlopak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: psiaczek slodki!!!

u nas weekend w domu.. wrrrr
adas sie rochorowal
lelek nie zakonczyl jeszcze pierwszego katarku a dzis zaczal smarkac na nowo.. wrrrr

no trudno kiedys sobie odbijemy szalenstwa towarzyskie
oczywiescie lelek zdolny do wypadow ale tatus kiepsko sie czuje wrrr

ale jestem wredna zona co> zamiast wspolczuc to sie wsciekam jak choruje hehe
a wiosna nas olewa
jak do 21-go sie nie wyrobi ze sloncem na caly etat to wale focha :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

10 mar 2008, 09:38

Hej kobietki :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Jezeli chodzi o karmienie ,to ja jak pisałam wczesniej odstawiłam moje dzieciaczki jak miały po roku ,może dlatego ,że też znam taki przypadek gdzie autentycznie 4-letni chłopak właził mamie na kolana ,wyciągał cycka i ssał.I ja podobnie jak Monika uwielbiałam karmic swoje dzieci piersią ,to to juz wydało mi sie ''niesmaczne i to bardzo :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Monika wirusy panuja i to na całego i to takie cholerstwo ,że dzieciom nic nie dolega ,nie kaszlą ,nie smarkają ,płuca ,oskrzela czyste ,a gorączka i to wysoka utrzymuje sie przez tydzień :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Jak na razie -tfu,tfu-Kasia i Bartosz sie trzymaja ,ale codziennie dostają witaminy i rutinoscorbin :-) :-) U Kasi w tamtym tygodniu na 27 dzieci ,było w klasie tylko 12 :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Zdjecia wszystkich dzieci sa śliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

10 mar 2008, 11:24

witajcie kochane!
dora , cale szczescie twoje dzieciaczki zdrowe...moze niedlugo minie ten wirusowy okres :ico_noniewiem:
ale u nas dzisiaj paskudna pogoda :ico_zly: z domu sie nie chce glowy wychylic :ico_chory: pada deszcz i wieje paskudnie, wszystkie doniczki mi poprzewracalo na tarasie a te porcelanowe potluklo :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
w taka pogode niezbyt sie czuje.... do poludnia dochodzilam do siebie na kanapie :ico_wstydzioch: dobrze ze dziecko mam wyrozumiale :ico_oczko:
madziorka, a jak twoi mezczyzni? zdrowi juz?

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 mar 2008, 14:57

monika mamy te sama paksudna pogode wrrr normalnie wieje , pada.. a lelek zaliczyl wlasnie ponad godzinna drzemke na ogrodzie hehe :-D
opatulaony i schroniony przed wiatrem i deszczem hehe
nawwet w taka pogode musi przebywac na swieym powietrzu (tak uwaza jego matka :-D )
a sama grzeje tylek w domu

na noc zostawilismy wozek na ogrodzie pod folia ale tak wialo ze przemokl :ico_szoking: teraz suszy sie na grezjniku a lelek spal w fotelik samochodowym na stelazu hehe

umowilam sie dzis z kumpela na łażenie a tu nonono.. mimo ze warunki pogodowe zwykle mnie nie odstraszaja.. to jednak lazenie bez celu w takim dniu mija sie z celem hehe
lepiej pogadac w domu, takze lada chwile wpadnie ze swoim 4 mies synkiem hehe

wiecie co. wlasnie zauwazylam ze lelek boi sie kiedy go podrzuce do gory, zawsze to go bawilo a dzis sie wystraszyl :ico_szoking:

monika moi chlopcy juz dobrze hehe narzekalam na weekend w domu a wczoraj pojechalismy do adasia dalszej kuzynki ktorej nie widzial od dziecka hehe okazalo sie ze mieszkaja bardzo blisko :ico_szoking:
akurat byla u niej siostra z rodzinka.. a ja akurat znamy bo dwa razy kiedys spotkalismy sie zupelnie przypadkiem na wakacjach, jednego roku nad jeziorem bialym w za dwa lata w bieszczadach. jaki ten swiat maly co?

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

11 mar 2008, 08:39

No a u mnie pogody ładnej ciąg dalszy :-) :-) :-) Ja zaraz robię śniadanko ,wysyłam Kasię do szkoły i postanowiłam wymyć okna u dzieci i w duzym pokoju ,ale czy mi sie uda przy asyście Bartosza -zobaczymy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Mam nadzieję ,że się uda trzymajcie kciuki :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

11 mar 2008, 15:17

witam!
Dora, jak skonczysz porzadeczki u siebie, to zapraszam do mnie :ico_oczko: chodzi mi glownie o te okna bo z reszta jeszcze daje rade :ico_haha_01:
dzis bylam u swojej lekarki...wszystkie badania jak zwykle super, ale dzidzia rosnie jak na drozdzach...pani doktor zapowiedziala ze bedzie "kawalek" Alicji... a w kazdym badz razie bedzie duzo wieksza od Wiktorka (3630)... oby tyllko porod byl naturalny :ico_sorki:
w czwartek mam usg to sobie pomierzymy ta "mala" panienke :ico_haha_01:

madziorka, widze ze dzis leos konczy 8 miesiaczkow :ico_tort: :ico_brawa_01: brawa dla solenizanta

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 mar 2008, 16:09

monika dziekujemy.. wlasnie mialam wpasc cos postawic hehe
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
super ze mala rosnie zdrowo.. rzeczywiscie bedzie spora.. obys dala rade!!!! hehe

monika
udalo sie okna umyc?

ide dac lelkowi obiad

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość