Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

21 lip 2008, 13:28

moze nie bierz jej na rece,wyprowadź do innego pokoju i niech krzyczy, chodzi o to żeby widziała że takie zachowanie nic nie daje,ze dopiero jak sie uspokoi to moze liczyć na twoja uwagę :ico_noniewiem:

KAcper jak krzyczy czy za bardzo jęczy ,płacze bez powodu,wtedy wyprowadzam go do jego pokoju i siedzi poki sie nie uspokoi,potem mu tłumaczę ze tak sie nie robi i dlaczego itp

[ Dodano: 2008-07-21, 13:52 ]
i juz po spaniu,KAcper spał nawet nie godzinę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

21 lip 2008, 14:22

kasiekk daj znać co lekarz powie na ten kaszel Kacperka :ico_sorki: :ico_sorki: Mam nadzieję, że obejdzie się bez antybiotyku :ico_sorki: :ico_sorki: Mojej znajomej synek trafił do szpitala bo dostał wysypki alergiczno-toksycznej od antybiotyku :ico_olaboga: I weź tu bądź mądra :ico_olaboga:

Nie wiem czy wam pisałam ale udało mi się sprzedać na Allegro kombinezon po Wiktorze :ico_brawa_01: Dziś więc szalałam na poczcie z jego wysyłką - był za duży do koperty więc męczyłyśmy się z teściówką ze złożeniem pudełka :ico_oczko: Ale udało się - wysyłka wysłana :ico_brawa_01:

Teraz moje dziecko zasnęło więc mam chwilę czasu. W nocy budził się co chwilę z płaczem - wychodzi mu chyba kilka zębów na raz - w miejscu dolnych trójek ma już dosłownie białe dziąsła, a czwórek - opuchnięte na maksa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

21 lip 2008, 20:41

jestem

co do lekarza to narazie bez antybiotyku :ico_sorki: osłuchowo jest czysciutki,tylko troszkę gardło zaczerwienione ma,kazała dawać syropki i krople hamujące kaszel - to sama do tej pory dawałam,a poza tym przepisała jeszcze inny syrop taki w formie zawiesiny i kazała go dawać przez 3 dni tylko,a w piatek do kontroli
jeśli kaszel nasiliłby sie to mamy przyjsć wcześniej

mama była dzis u lekarza i powiedziała ze to początki depresji,nie wymaga terapii,dała jakieś tabletki na wyciszenie i na zwiekszenie aktywności,musimy za nia sie wziąśź i wyciągać ją z domu ale i dawać chwile spokoju też :ico_oczko: oby nam sie udało,po miesiącu powinno być juz widać poprawę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

:ico_brawa_01: kamizela za sprzedanie konbinezonu
biedny Wiktorek ,tak to jest z tymi zębami

zaraz pójde sie umyć,mam nadzieje że Kacper będzie spał spokojnie w nocy,narazie kaszle i próbuje zasnąć :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

21 lip 2008, 21:37

kasiekk to świetnie, że na razie obejdzie się bez antybiotyku :ico_brawa_01:

Słuchaj, a skąd depresja u twojej mamy .... Jeśli nie chcesz, nie pisz .

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

21 lip 2008, 22:00

myslę że to taka ogólna sytuacja w domu,wiesz ona dużo siedzi w domu,trudno jest ja z domu wyciagnać
mieszkaja razem z babcią (matką ojca) która ma 96 lat i wymaga opieki i tego żeby ktoś był zawsze z nia w domu i to zwykle jest moja mama,bo ojciec to ryby,to działka itp i uważa za oczywiste że mama zostanie ,a ona jakos tak nie umie sie sprzeciwić ,sama nie wiem,zawsze tak było ,pewnie jest juz zmeczona tym wszystkim
zawsze jak cos wszystko dusiła w sobie,nie jest typem który użala sie nad sobą i wszyscy dookoła wiedzą że np cos jej dolega,wręcz odwrotnie
cieżko jej zawsze wyjść z domu bo nogi bolą (ma żylaki) i tak siedziała
czasem jakieś zmartwienie zwłaszcza ze strony mojej siostry w ostatnim czasie ,na szczeście już jest ok z nią
myślę że wiele czynników sie skumulowało i w końcu spowodowało ją,ale jak mówię to niby początki depresji a nie juz jakaś tam jej rozwinięta postać jak powiedziała lekarka to moze nie będzie tak źle
bo w sumie nic takiego się nie wydarzyło co by mogło ją spowodować,jakieś traumatyczne przeżycie,nic takiego nie było
poza tym przekwitała,nie miała żadnej terapii hormonalnej bo oczywiscie nie pofatygowała sie do lekarza i moze to też spadek nastroju kiedys tam też przyczynił sie do tego
trudno powiedzieć

[ Dodano: 2008-07-21, 22:08 ]
ostatnimi czasy nie szło jej wyciągnać do lekarza mimo że uskarżała sie na różne bóle brzucha i gardła,tzn teraz przyznała sie ze czuje jakby miala gule w gardle
zaczęła sie tym martwić ale nie mówiła nikomu i nie szła nigdzie z tym
a jak sie martwi to chudnie
a jak zaczęła chudnać to sie utwierdzała w przekonaniu że napewno jest chora bo brak apetytu,bóle różne no i spadek wagi,w związku z tym zrobiła sie smutna,apatyczna,wszystkiego jej sie odechciało,bo myślała o najgorszym
i tak kółko sie zamyka

[ Dodano: 2008-07-21, 22:09 ]
przy depresji wystepują różnego rodzaju bóle jakby człowiek faktycznie na co innego chory był :ico_puknij:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

21 lip 2008, 22:09

Witam wieczorkiem

fajnie że u Kacperka nic poważniejszego. Fillip to malejszy kaszel albo katar w oskrzela lapie, i odrazy antybiotyk. juz chyba miał ze trzy razy zap. oskrzeli :ico_olaboga:
Dużó zdrówka dla Pelusia

Magda75 super foteczki. no rzeczywiście mały diabelek, a z wyglądu taki słodki anioleczek :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

21 lip 2008, 22:11

znowu mi gg mryga :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: szlag by trafił :ico_zly:

[ Dodano: 2008-07-21, 22:12 ]
witaj lulu :-D

Kacper odpukać nie miał jeszcze zapalenia oskrzeli,ani anginy ani tym podobnych
zwykle jak juz to przeziebienie zwykłe lub jakieś zapalenie gardła

[ Dodano: 2008-07-21, 22:14 ]
mam nadzieje bo do tej pory tak było że jak ma goraczke to wiadomo ze bez antybiolu się nie obejdzie a jak nie ma to na syropach się kończy przynajmniej tak było do tej pory :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

21 lip 2008, 22:18

kasiekk to miejmy nadzieję, że twojej mamie szybko powróci lepsze sampoczucie :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

21 lip 2008, 22:20

wcinam słonecznik :-D

[ Dodano: 2008-07-21, 22:21 ]
oby kamizela :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-07-21, 23:12 ]
ide spać
mały przed chwila płakał i kaszlał,zasnał dalej :ico_sorki:
oby spał spokojnie do rana :ico_sorki:

dobranoc paaaaaa

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

22 lip 2008, 09:57

ojej jeszcze nikogo dzisiaj nie bylo :ico_szoking:
kasiekk, dobrze ze antybiotyk nie potrzebny :ico_sorki:
zdroweczka dla wszystkich chorowitkow :ico_buziaczki_big:
kasiekk, dla mamusi duzo zdroweczka aby ta depresja przeszla :ico_buziaczki_big: i aby mamusia znow cieszyla sie zyciem :ico_oczko:
u nas od rana swieci sloneczko Gabi spi :-)
a ja zaraz biore sie za gotowanie obiadku :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość