ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

17 mar 2007, 23:30

hey dziewczyny!!!
Padnieta jakas jestem,ale wpadlam cos Wam skrobnac kochane :ico_buziaczki_big:
Na poczatku do wszystkich naszych ciezaroweczek,ale to skomplikowane z tym calym maternity :ico_olaboga: az glowa mi dymi jak to przeczytalam i trzymam za Was kciuki,zeby wszystko sie ulozylo po Waszej mysli,bedzie ok..a Wy sie nie denerwujcie(Lucy,bo wiesz jak mamusia sie denerwuje to i synus tez niezle pokopie w brzuszku) :ico_haha_01: ..bedzie ok wiec glowa do gory,na pewno dacie rade tej cholernej biurokracji...Lucy trzymam kciuki za test na pewno zdasz w koncu teraz jetes 2 w 1 a co dwie glowy to nie jedna :-D pozniej bedziesz smigac jak rajdowiec :ico_brawa_01:
Kasi.k Ty to jestes specjalistka od tych spraw urzedowych i moze jakies biuro porad otworzysz,mysle,ze mialabys niezly popyt :-D
Ela ja tez smierdziuszki w woreczki i szybko ich ewakuacja gdzie nos nie siega,bo biada i grozi zaczadzeniem :-D
Kasiula nie martw sie nocnikiem,na pewno bedzie tak jak Ela mowi i Kondzio i Lenka od razu do toalety beda smigac za potrzeba..a co do malowania to ja mam zaufanie do Twojego Kuby i na pewno bedzie cacy i super....oj bedziesz musiala sie mu odwdzieczyc w naturze i to hojnie.. :-D
Dziewczyny ja tez kupilam nocnik i pokazalam go Vinee a ta nie wiedziala co to za cudo,poszlam do kuchni wracam spowrotem a ta w najlepsze sobie klocki wrzuca,znalazla sobie zastosowanie :ico_smiechbig:
takze w sprawach nocnikowych bedziecie dla mnie guru..
Delfina jak tam zdrowko,trzymaj sie kochana razem z Maycia mam nadzieje,ze u Was duzo lepiej i chorobsko sobie poszlo w tataraki...kurujcie sie,zyczymy Wam duzo zdrowka...super,ze mama przyjezdza,pewnie juz sie nie mozecie doczekac,oh to bedzie mial kto rozpieszczac wnusie.. :ico_haha_01:
Edytka a jak u Was????mam nadzieje,ze juz zdrowi jestescie.. :ico_buziaczki_big:
Madziorka bardzo ladny wozeczek z implastu wybraliscie..super... :ico_brawa_01:
Gosia a Ty nam zdaj relacje co w sprawie domku postanowione przy poniedzialkowej porannej kawce... :-)
U nas jakos zimnawo sie zrobilo,szaro buro i ponuro ogolnie,ale postanowilam chociaz na mala rundke polgodzinna sie wybrac na spacer z Vinee,bo co sie bedziemy kisic,przyszlam ze zmarznietym rekoma normalnie....no tak bylo slonecznie a teraz znowu zimno..zreszta co sie dziwic w marcu jak w garcu... :-D
My w weekend same Bablu pracuje 8-18,wiec musimy sobie jutro jakas rozrywke znalezc,pewnie sie wybierzemy na miasto,bo nic innego nie przychodzi mi do glowy..
Pozdrawiam Was wszystkie goraco..papa

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

18 mar 2007, 00:01

hello kobietki
Kasik jak zwykle dziekuje za pomoc jestes niezwykla, a myslalam ze juz cie nie ma, ze juz pojechalas na spotkanie z malym wielkim czlowieczkiem :ico_haha_01:
Lucy Tobie tez dziekuje Wy to jestescie jednak obeznane w tym wszystkim a ja zakrecona
dobranoc wszystkim buziale :ico_ciezarowka:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

18 mar 2007, 01:02

fela, chyba też wykombinuje coś z tymi workami, bo nie wytrzymam w jednym pomieszczeniu z kupą lenki :-D
a zdjęcia wkleje jak będzie widać jakieś efekty remontu, bo na razie to tylko w portfelu nam ubywa kasy...to jedyny efekt remontu :ico_haha_01: ale zdjęcia mieszkania jeszcze na starym forum widziałaś? jak ściany pomalujemy to cos wkleje i ten bałagan ogarniemy, ok? :ico_oczko:
ilonakk9, ja raczej ekspertem nocnikowym byc nie moge, bo u nas etap klocków w nocniku zakonczony...teraz lenka nocnik zakłada na głowe :ico_haha_01: niestety dociera tez do mnie, ze niedługo moje życie sekualne nabierze rumieńców, bo, o dziwo :ico_haha_01: , kuba najefektywniej praceuje tuz "po" lub tuz "przed" :-D
lucy23, mi też sie pojawiają te problemy z wysyłaniem postów i tekst znika niewiadomo gdzie :ico_zly: trzymam kciukasy bo 29 już blisko...ucz sie ucz, bo nauka to potęgi klucz :ico_haha_01:

dziewczyny, kuba i lenka już ucinają komara, ja troche poczytam i tez zasypiam, do jutra więc, dobrej nocki wszystkim mamuskom i :ico_ciezarowka:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

18 mar 2007, 02:16

Dobry wieczor wszystkim i z osobna :ico_respekt: !
Kasia wielkie brawa za zabeczki :ico_brawa: , my dalej czekamy :ico_olaboga: . Zastosowanie nocnika super pomyslowe :ico_haha_01: . No ciekawe jak maz po malowaniu, pewnie masaze teraz Kasia robisz :ico_haha_01: Koniecznie wklej zdjecia, bo umieram z ciekawosci jak wszystko wyszlo.
Ilonka przezylam szok jaka Wienee duza, juz taka panienka, ze szok, strasznie sie zmienila od ostatnich zdjec. Napisz mi czy juz chodzi? Tak mnie zastanawia kiedy moje dziecie pojdzie bez trzymanki, bo juz przy meblach spaceruje od dluzszego czasu.
Z nocnikiem ubaw mialam, Lenka i Wienee bardzo pomyslowe dziewczynki.
Kasi.k tak patrze na Twoj suwaczek i nie wierze, ja juz nie moge sie doczekac az urodzisz, taka jestem ciekawa czy Ci wykrakalam dziewczynke, czy za wrozbowanie sie nie zabierac :ico_haha_01: .
Lucy na czym z imieniem stanelo, dalo sie meza namowic?
Jasnie Pani Boj sie Boga, gdzie jestes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
My juz czujemy sie znacznie lepiej, nawet maz nas na zakupy wyciagnal, kupilismy fajne ubranka dla Mayci w Next, nie chcialam ze sklepu wyjsc :-D, obok byl tez Mothercare ale ostanio cos wole Nexta, ubranka marzenie tylko byc takim maluszkiem, sama slodycz. :ico_haha_01:
Jutro mnie czeka ciezki dzien, az wstyd sie przyznac, ze w Boza niedziele bede okna myla w calym domu :ico_puknij: , musze juz powoli cos zaczac robic na przyjazd sanepidu, vel Mamy :ico_haha_01: , bo przyjedzie i dom zamknie jak taki nielad zobaczy :ico_haha_01:, zartuje, nie jest tak zle, ale ogarnac musze, a z dzieckiem w tygodniu ciezko okna myc, a jutro maz sie zajmie Mayeczka.
Uciekam spac bo padam, jakas jeszcze slabiutka jestem.
Buziaki dla tych, ktorych pominelam :ico_haha_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

18 mar 2007, 12:50

DELFINA, to super, ze Mayusi już lepiej i choróbsko przeszło...zrestą widać, ze z niej rośnie prawdziwa kobieta...choroba przeszła po zakupach :ico_oczko:
ja jak nie znosze mycia okien, teraz na górze mamy całe...jedno :-D za to balkonowe, reszta mnie nie interesuje, bo nie korzystam z nich :ico_haha_01:
zdjęc zadnych na razie nie mam, bo i nie ma czego fotografowac, za jakies dwa tygodnie cos sie wykluje wreszcie z tego remontu to sie pochwale. :ico_oczko:

u nas od wczoraj pada :ico_noniewiem: pogoda taka, ze nic mi sie nie chce. kuba wczoraj pomalował tylko sufit w kuchni, a dzis kolo 10 pojechał zająć sie ścianami, moze tam później pojade posprątac to chocia zdjęcie szrych ścian i podłogi zrobie :ico_oczko:
Kasiunia, jak ciebie nie ma na TT to ja od razu myśle, ze rodzisz, zajrzyj na chwile dziewczyno, bo mnie nerwowo wykonczysz :ico_haha_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

18 mar 2007, 13:05

kasik pewnie prasuje i torbe pakuje na porodowke :-D :-D
kasia ja tez nie znosze mycia okien...
kaasiaa79 pisze:a dzis kolo 10 pojechał zająć sie ścianami, moze tam później pojade posprątac to chocia zdjęcie szrych ścian i podłogi zrobie

sprzatanie sprzataniem ale musisz pojechac i powera dla kuby doladowac :ico_oczko:
mowilas ze
kaasiaa79 pisze:kuba najefektywniej praceuje tuz "po" lub tuz "przed"
:-D :-D :-D
Delfinai co dawalas dla mayi jakies lekarstwa czy sama zwalczyla chorobsko?

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

18 mar 2007, 13:21

fela, niestety taki mój marny los...musze akumulatory mężowi ładować wśród pyłu z gładzi :-D na raqie jest wsystko w proporcji 1:1 jedno ładowanie akumulatorów, a raczej AKUMULATORA :-D jeden pokój, dobrze, ze większego mieszkania nie kupiliśmy, bo bym nie wytrzymała :ico_haha_01:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

18 mar 2007, 14:23

hey kobietki!!!
Czekam na popis Malysza,Vinee spi,kawa juz wypita,ale jakos nie widac,zeby dzialala,dalej spiaca jestem na maxa..u nas tak wieje dziewczyny,ze malo drzwi wejsciowe mi za framug nie wyleca..w nocy nas wicher obudzil,wszyscy na rowne nogi tak wialo...
Dzis juz nie wystawie nawet nosa za burte,siedzimy w domu,bo boje sie,ze nas zwieje razem z wozkiem...szkoda,bo myslalam,ze sobie pospacerujemy a tu nici z tego..
Delfina super,ze u Was juz lepiej ze zdrowkiem,chwal sie nam co tam kupiliscie Mayci :-D a o oknach mi nawet nie przypominaj,bo sie juz zbieram do nich od paru tygodniu...nie wygladaja nawet tak zle,ale przydalo by sie cos pomazac na nich :ico_haha_01: A Ty lepiej odpoczywaj,sanepid na pewno bedzie laskawy dla Ciebie :-D
Kasiula musisz Kube motywowac do dzialania a co.. :ico_haha_01: nie ma lepszego sposobu na to niz baraszkowanie..hhihih
Wstawialam pranie,bo taki stos sie nazbieral,ze szok..jakos wczesniej mi sie nie rzucilo w oczy,ale dzis malo sie o nie nie wywrocilam.. :-) pozniej niestety prasowanie mnie czeka :ico_olaboga:
Kasi.k juz sie szykujesz czy na zakupy wyrwalas????
Rzeczywiscie naszej Jasnie Pani juz dosyc dlugo nie ma na TT... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 mar 2007, 15:49

witam was w niedzielny poranek... jak dla mnie hihi :ico_oczko:
niedawno wstalam.... polezalam i poleniuchowalam trioche hihi a co.... :ico_haha_02:
wczoraj mielismy niezla imprezke do 3 rano hihi zaczelismy juz swietowanie studnioweczki hihi :ico_brawa_01:
bylo super.... towarzycho rozspiewane i roztanczone na maxa.... hihi :-D
jak za dawnych czasow..... przetestowalismy wyrozumialosc sasiadow...
a nawet nasza kruszynka doloczyla do zabawy... pokopywal/a na maxa hihi a w dzien jakas spokojna sie wydaje... malo czuje ruchy.... pewnie w nocy szaleje kiedy spie.... :ico_brawa_01:

zycze wam milej niedzieli.... duzo sloneczka... u nas tez cos wieje.....
zmykam pod prysznic i jedziemy do kosciola
papa :ico_ciezarowka:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

18 mar 2007, 17:07

hey!!!
Cos dzisiaj pustawo,zreszta jak to w weekend..
Madziorka ale zabalowaliscie wczoraj :ico_brawa_01:
Delfina co do chodzenia to Vinee sama jeszcze nie chodzi,zapyla tylko przy meblach, sama wstaje bez trzymanki na nozki i stoi(teraz to jej ulubiona zabawa),stoi i patrzy czy sie na nia patrzymy tak wiec brawo trza bic.. :-) ale boi sie chyba jeszcze pomaszerowac... :ico_haha_01: przy meblach zaczela chodzic jak miala 10 miesiecy jakos..
A ja jestem zla,bo wczoraj gdzies zgubilam kolczyka,szukalam po domu,ale chyba tak wialo,ze mi wicher z ucha wyrwal na spacerze :-D ..trudno,bedzie pretekst,zeby kupic nowe... :-D

[ Dodano: 2007-03-18 ]
o matko,u nas sie zawierucha ze sniegiem rozpetala... :ico_szoking: :ico_szoking:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość