Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

03 gru 2008, 14:52

A mi się nic nie chce a sprzątania cały dom, mały śpi a ja przed kompem siedzę,zamiast coś zrobic leń mnie dopada ostatnio, a kto mi okna umyje :ico_noniewiem: , wczoraj jeździliśmy za choinka kupiliśmy w końcu w makro, już się nie mogę doczekać kiedy ja ubiorę, tylko muszę bombek dokupić bo zawsze miałam mniejszą ta ma 2,20m, stwierdziłam, ze kupimy sztuczną bo w tamtym roku ciagle tylko igły zamiatałam, podłoga ogrzewana i choinka żywa długo nie wytrzyma. A wy kiedy ubieracie?? Ja po mikałaju, ciekawe tylko co Kornel bedzie robił jak ja zobaczy w tamtym roku się bał i nie podchodził a teraz czuję, ze może być ciekawie :ico_oczko: . Jak byliśmy w sklepie i tam stał taki duży mikołaj grajacy to mały miał strach w oczach, boi się tłumaczyłam mu, ze przyniesie mu prezent, mam nadzieję, ze jak się przebiorę w sobotę za mikołaj to nie ucieknie ze strachu, gorzej jak mnie pozna :-D

Ale napisałam

U nas słonko troche świeci, bylismy juz dzisiaj na spacerze, nie wiem co robić jak mały wstanie nudno ...

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

03 gru 2008, 15:21

oj nudy,to prawda,ja też nie mam już pomysłów czasem na zabawę.Bartek dodatkowo nie spi w dzień ,więc od 7 do 20 muszę się dwoić i troić,żeby mu sie nie nudziło .

co do choinki,to u nas w tym roku spróbuję ubrać ,ale taka malutką,bo mamy strasznie mało miejsca.W ubiegłym roku nie było,bo Bartek wszystkiego był ciekaw,w tym roku może być jeszcze gorzej :ico_szoking: .Spróbujemy ,zawsze można sprzątnąc,jak będzie jej dokuiczał :ico_oczko:

znów koniec,już wszystkie gry Dominikowi porozrzucał,idę sprzątać :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

03 gru 2008, 16:04

Witam wszystkie mamuśki i maluchy po bardzo długiej przerwie ..... :-)
Nie było nas kilka tygodni w kraju i strasznie za Wami tęskniłam :ico_placzek:
Widzę, że "dorosłyśmy" już do dwulatków :-D
Jak przebrnę przez te wszystkie zapisane stronki to podzielę się z Wami, tym co u nas.
Gratuluję z całego serca naszej Kasiuli. Byłaś dzielna a "nasz" Wiktorek słodziussiiiii aż się chce mieć znowu takiego szkrabika :ico_oczko:

buziaki dla wszystkich :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

03 gru 2008, 16:39

kogo ja tu widzę... :ico_oczko: Nelluś super,że zajrzałaś,poczytaj a potem pisz co u Was.Koniecznie musisz zwiększyć częstotliwość pisania,bo tak być nie może :ico_nienie:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 gru 2008, 20:28

Nelluś, brakowało mi Ciebie :-D

Neluuś a gdzieś była gdy Cię nie było?? :-D

Ciekawa jestem co u Kasi, jak tam malutki i w ogóle :-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

04 gru 2008, 00:06

O Nell- myślałam dzisiaj o Tobie gdzie się podziewałaś, chyba Cię ściagnęłam :ico_oczko: Pisałaś kiedyś o jakimś przedszkolu do którego można zaprowadzić odpłatnie małego na godzinę dwie, sąsiadka szuka czegoś takiego mogłabyś dać namiary

My dzisiaj byliśmy u sąsiadki ma synka Kornela 1,5 roku, trochę się przepychali, oj te chłopaki wojna chwilami niebezpieczna była :ico_noniewiem: o zabawki

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

05 gru 2008, 00:36

hop,hop-gdzie sie podziałyście wszystkie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

05 gru 2008, 11:34

w zimowy sen zapadły :-D miłego dnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

05 gru 2008, 12:28

Witam
Nela - jak fajnie ze w końcu z nami jesteś :-)
Ja nie pisałam bo miałam zamieszanie i brakowało mi czasu znowu miałam odbór naszego domu ale skończyło się nie podpisaniem protokołu zdawczo-odbiorczego braak mi juz sił, myślałam ze już dostaniemy klucze ale nie chcemy odbierć skoro poprawki nie zostały wykonane a niektóre rzeczy są wykonane sprzecznie z projektem :ico_noniewiem: :ico_placzek:
Piszecie o choinkach :-) my zawsze w domu ubieraliśmy w Wigilie ale myśle że w tym roku ubierzemy ją kilka dni wcześniej. Rok temu Niki interesowała się choinka ale jakos strasznie nie rozrabiała przy niej czasami tylko ściągła jakąs ozdobe z dolnej gałazki, zobaczymy jak w tym roku bedzie :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

05 gru 2008, 23:46

Hej

Edulitko niebawem na pewno poprawią wszystkie niedociągnięcia i bedziecie mogli kończyć i sie wprowadzać ,pewnie dopiero za rok :ico_oczko: ,ale to już całkiem niedługo :-) .Podeślij jakieś fotki ,bo podobno straszne zmiany wprowadziłas w swoim wyglądzie,a nic sie nie chwalisz :ico_placzek:

czemu tu takie pustki ostatnio :ico_placzek:

miłego weekendu,ja jutro z rańca jadę do rodziców,więc pewnie zajrzę w poniedziałek :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości