ona .

18 sie 2008, 21:25

Witaj :-)
Ja jestem z Widzewa, dokładnie wschód, a Ty?
masz słodką córeczkę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

19 sie 2008, 06:00

Gabi o ile dobrze pamietam mieszka na Karolewie :ico_oczko:

ona .

19 sie 2008, 10:32

Witajcie :)
oj na Retkini bywam tak rzadko, że nigdy nie mogę się tam odnaleźć, mam wrażenie, że tak wielkiego i poplątanego osiedla nie da się okiełznać... i te wieżowce... chociaż normalnie nie mam jakiś problemów z odnalezieniem się jeśli już raz w danym miejscu byłam :ico_haha_01: ale pewnie kwestia przyzwyczajenia

Słonko dziś przepiękne, zresztą jak wczoraj :ico_brawa_01:

miłego dnia :ico_kawa:

ona .

19 sie 2008, 10:45

ale na pewno okolice Botanika i ZOO znasz, to własnie ja tam mieszkam :-D
a to oczywiście :-D
Nawzajem, ja tez sie własnie przy kawce relaksuje, bo Emilka śpi :-)
zawsze miałaś z nią tak dobrze? dzieci jakie miałam okazję poznać o tej porze już w najlepsze rozrabiały :ico_haha_01:

ona .

19 sie 2008, 11:06

aha, chyba że tak :-D nie pomyslałam, że ją tak szybko na drzemkę bierze :ico_wstydzioch:

ona .

28 sie 2008, 13:27

Gabi, no to rzeczywiście masz wczesne pobudki :)

ona .

28 sie 2008, 13:36

Ostatnio tak trochę zamieszania było. Dziadka w szpitalu miałam, wczoraj byłam go odebrać, ale niestety nie jest dobrze :( 10 dni Go trzymali, robili badania, poszedł z zapaleniem płuc, wczoraj mieli już wszystkie wyniki badań i niestety guz, bardzo złośliwy, przechodzi na drugie płuco :( Od kilku miesięcy, w najlepszym wypadku do 3 lat życia ;( Wczoraj wieczorem dopiero to do mnie dotarło na tyle, ze przepłakałam cały wieczór. Nie mogłam zasnąć a rano obudziłam się z tą myślą, koszmarne, a najgorsze, że nic nie da się zrobić :(

ona .

28 sie 2008, 13:44

Wiesz, czasami lekarze się mylą. Życzę Wam tego.
Chciałabym żeby tak było, ale niestety w ostatnim czasie widać, że trochę zmarniał. Mam nadzieję, że będzie z nim lepiej mimo wszystko.

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

29 sie 2008, 09:48

witam
ona ., serdecznie współczuję bo wiem co to za choroba :ico_placzek: :ico_placzek:

ale tu dawno nie byłam , miałam urlopik , troszke odpoczęłam , teraz znowu przeprowadzka i na wszystko brak czasu , do tego wruciłam do pracy i nie wiem w co ręce włożyć :ico_noniewiem: jak ja dawałam soie rade przed urlopem to nie wiem :ico_noniewiem: :-D

ona .

29 sie 2008, 12:19

Witajcie!
Lady, dzięki.
U mnei na razie bez większych zmian. Taka atmosfera panuje ciut ponura, al jakoś wszyscy się trzymają, mnie wieczorami dopada smutek, za dnia staram się czymś zająć.
Za tydzień wyjeżdżam na małe wakacje, może trochę odpocznę, choć ciężko nie myśleć o tym wszystkim. Mam nadzieję, że jeszcze dziadek się potrzyma i to dłużej niż mówią, ale tylko jeśli będzie w dobrej formie, bo nie chcę, żeby cierpiał tylko dlatego, że my chcemy Go ciągle mieć tutaj.
Dobrze, że z K. się układa, mam teraz w nim duże oparcie.
Miłęgo dnia

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość