edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

08 sie 2007, 21:07

z tego co wiem nie ma zbyt duzo miejsc dla swiezych mamus co nie moga poswiecic 14 godz dziennie na prace...

nie strasz :ico_nienie: to wezmie pół etatu 7 godzin :ico_noniewiem: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martka78
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1575
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:45

08 sie 2007, 21:38

no jestem :ico_oczko: dzieciaki w lozkach ale to male jeszce ciagle lata po lozeczku w te i we wte.osita, no moze cos sie trafi w koncu noooooo :ico_olaboga:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

08 sie 2007, 23:16

melduje sie bezrobotna Katarzyna K. :-D
edi mój szanowny małzonek to rekin finansjery :ico_haha_01: pracuje w takiej firmie z delegatura w łodzi, ktora zajmuje sie inwestowaniem cudzych pieniędzy :ico_oczko:
cos ostatnio narzekasz, musisz sie odstresować...może sex? :ico_smiechbig:
nie bylo mnie, bo u rodzicow jest remont, kuba tam jeździ po pracy, a ja z lenka tez tam siedze, bo i rower ma i ogrod i pisakownica, no po prostu z wygody tam jestem :ico_oczko:
osita jak ja bym ci moje zdjecia pokazała :ico_haha_01: różowa landrynka wysiada :ico_haha_01: bardzo sie ciesze, ze moglam przyznac pierwszy punkt pomogła :ico_brawa_01: i tez troche dałam d..y bo edi mi tyle razy pomogła, wspierała, a jej w ten sposób mogłam własnie podziękować :ico_puknij: kochana edi, nadrobie to aj promys :-D
martka78, witaj serdecznie, ale fajnie, ze nas tu więcej :ico_brawa_01: zaglądaj często i pisz gęsto :-D

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

09 sie 2007, 07:41

aj promys

widze ze z angielskim u ciebie dobrze wiec maluszki bedziesz uczyła tego znakomitego języka. dostaniesz dodatkowy etacik.
tez troche dałam d..y bo edi mi tyle razy pomogła, wspierała,

:-) bo mnie nikt nie docenia :ico_placzek:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

09 sie 2007, 08:20

edi, ja cie docenie!!!
musze przegrzebać nasze wątki i dać ci punkt, wieczorkiem to zobie, bo teraz sie szykuje do tej cholernej świetlicy, nie wiem jak ja tam wysiedze :ico_noniewiem: mam dwie opcje albo smaże sie na słońcu, a one włażą do fontanny albo poce sie w sali, a one bawią :ico_noniewiem:

miłego dnia dziewczyny! :ico_oczko:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

09 sie 2007, 08:27

kasia ja zartowałam z tym niedocenianiem.mi tam zadnych punktów nie trzeba.daj sobie spokój.
to u was tak gorąco? u nas nie ma słonca.a w sobote jedziem,y na 3 dni do polanczyka.miało byc słonce i upał a bedzie 3 dni deszczu :ico_placzek:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

09 sie 2007, 08:32

edi pisze:kasia ja zartowałam z tym niedocenianiem

ale ja nie żartuje, naprawde edi mi pomogłaś wiele razy i za to bardzo ci dziękuje, moze kiedyś zrobią taką opcję, ze za każdy punkt będzie 100zł na konto? :-D nigdy nic niewiadomo :-D
edi, u nas traszne upały, jedyny plus, to, że pranie schne w godzine :ico_oczko:
edi pisze:a w sobote jedziem,y na 3 dni do polanczyka

to gdzies kolo ciebie? ale taką pogode na weekend zapowiadali?
edi pisze:bedzie 3 dni deszczu

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

09 sie 2007, 08:39

Polańczyk jest w biesczadach tak 2 godziny odemnie.fajny osrodek znalazłam z basenem i zaraz przy solinie.ale co z tego jak deszcz ma padac.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

09 sie 2007, 09:01

edi, ta pogoda to specjalnie dla ciebe przewidziana, jak nie to nad czym bys narzekala??? :ico_oczko: :-D A tak na serio to ci mowie ze R zamowil pierwszy dzien slonca i jak sie juz wyrelaksujesz to bedzie lalo i zimno i on cie bedzie musial ratowac z depresyjnej opresji i cie rozgrzeje :-D Karola wysle na swietlice do Kasi :ico_oczko: :-D Nie przejmuj sie na zas, ale ja to sie martwie bo nie bedziemy mialy na bierzaco relacji z osrodka :ico_olaboga: Jest tam jakas webcam zeby was podgladac???? :ico_oczko: :ico_haha_01:
edi pisze:bo mnie nikt nie docenia :ico_placzek:

jak to nie, ja cie docenilam i nawet prosilam moderatorow by ci pochwale dali :-D ale wtedy nie wiedzialam ze Kasia jest taka przekupna i za kilogram swietego spokoju mozna od niej wyludzic punkcik :-D
martka78 pisze:osita, no moze cos sie trafi w koncu noooooo :ico_olaboga:

cos napewno :-D A jaka szkole skonczylas i jakie masz doswiadczenie??? Moj eks jest dyrektorem dzialu faktoringu w jednym z bankow w wawie, ale tam to tragedia... Ostatnio robil nabor i bral ludzi z naprawde dobrymi referencjami i z doswiadczeniem i mowi, ze na tyle zgloszen co mial mogl na swojego zastepce wybrac nawet dyrektora jednego z oddzialow jakiegos malego banku (mowil nazwe ale ja i tak nie pamietam), wiec wszystkie cv bez doswiadczenia przynajmniej jako menager i bez dobrego zaplecza uniwersyteckiego od razu odrzucal :ico_noniewiem: Tak to jest jak sie szuka dobrej roboty - albo masz kupe szczescia (jak piotrek, bo chlopak trafil do tego banku jakies 4 lata tamu jako zwykly pracownik bezposrednio po studiach) albo znajomosci, bo bez tego zawsze znajdzie sie ktos z lepszymi referencjami :ico_placzek:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

09 sie 2007, 09:19

podglądac nas :ico_szoking: a na co ty ciekawska patrzec bedziesz.jak siedzimy na dywanie i klocki układamy.
martka nie słuchaj osity.ona chce cie chyba ukierunkowac na...hiszpanie.bo jak nic w kraju nie znajdziesz to ona cie chetnie przygarnie.brakuje jej krajanów :ico_oczko:
bedzie dobrze.ale w w-wie tyle prywatnych firm.moze tam cos poszukaj.bank to faktycznie cięzka sprawa.ja to bym do prywatnej firmy poszła ale u nas 2 na krzyz :ico_oczko: :ico_placzek:

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości