Agateczka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 294
Rejestracja: 16 sty 2011, 14:12

13 lis 2011, 12:28

Bardzo mi miło że mnie pamiętacie ;) to na prawdę miłe.

Dzień dobry życzę wam miłej spokojnej niedzieli ;)

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

13 lis 2011, 13:03

A moja malutka wczoraj na wieczor znow dostala wysoka goraczke
a powiedzieli ci co to???tzn z czego ta goraczka???
tak jak mowila pierwsza lekarka to zapalenie gardla.
mam nadzeje ze jej szybko przejdzie bo od wczorajszego wieczoru to caly czas chce byc tylko u mnie na rekach

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

13 lis 2011, 14:08

Hej
U nas Oskar ma antybiotyk :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Mam nadzieje że malenka nie złapie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

agusia22 zdrówka dla Roksanki :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

13 lis 2011, 19:21

U nas Oskar ma antybiotyk
ojejku ale sie porobilo ....zdrowka zycze :ico_sorki:


ciotka wczporaj przywiozla fotelik do karmienia o taki
link usunięty przez obsługę forum
tylko w innym kolorze a Szymek zadowolony najbardziej na swiecie bo moze sie oprzec a potem znow usiasc i zlapac sie za tacke i zabaweczki mu klade na tacke i to tez jest fajne a najfajniejesze jak leca z wysoka na podloge :ico_brawa_01: no mowie wam poporostu rewelacja i jakbym mu dala to caly dzien bym tam siedzial... :ico_brawa_01:
jeden tylko minus jest to cholernie duze ...i nawet po zlozeniu zajmuje kupe miejsca ...nam akurat nie przeszkadza ale w mniejszym mieszakniu nie wyobrazam sobie takiego sprzetu
Ostatnio zmieniony 13 lis 2011, 23:41 przez tabogucka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

13 lis 2011, 20:08

ewelcia1245 Za 8 miesięcy Oksanki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
aneta11 Za drugi ząbek Majki :ico_brawa_01:
agusia22 Zdróweczka dla Roksanki :ico_sorki: :ico_sorki:
tabogucka Świetne jest to krzesełko :-)

Widzę,że Agateczka do nas powróciła :ico_haha_01:

A my jesteśmy właśnie po weekendzie u mamy P. Super było w końcu miałam czas dla siebie,ale jak to bywa..co dobre szybko się kończy :ico_sorki:

[ Dodano: 13-11-2011, 19:09 ]
Jeśli reszty nie doczytałam...to wybaczcie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

13 lis 2011, 20:53

[ Dodano: 13-11-2011, 09:43 ]
nie wstaje w sensie jak sie budzi ;)

:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ah jakos tak Cie zle zrozumialam...
bo ja mam to turystyczne łozeczko i jej nie widac jak lezy ale jak sie uniesie tak i podeprze jedna rączką to glowke wystawia i tak fajnie zerka z tego łozeczka jak sie obudzi ;)
a mam pytanie cały czas jeszcze podajecie witamine D? i czy teraz jesienia tez kapiecie dzieci codziennie czy np co drugi dzien?
Tabogucka fajne to krzeselko
i oby Oskarek wyzdrowial i Roksanka tez

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

13 lis 2011, 22:15

cały czas jeszcze podajecie witamine D? i
ja nie ....no moze raz na jakis czas daje kapsulke... :ico_sorki: mi nie kazali ani tu w UK ani ta pediatra w Pl... :ico_noniewiem: ale i tak sobie kupilam i dawalam po trochu... :ico_sorki:
czy teraz jesienia tez kapiecie dzieci codziennie czy np co drugi dzien?
my sie kapiemy co drugi dzien ....bo jednak jest zawsze roznica temperatur jak malego z lazienki do sypialni przenosze i nie chce go zaziebic...a jak byl chory to chyba nawet 5 dni wytrzymal bez pelnej kapieli

[ Dodano: 13-11-2011, 21:18 ]
Tabogucka fajne to krzeselko
no superasne....pewnie mu sie niedlugo znudzi ale poki co to jest jego ulubione miejsce na swiecie :-D

a Ty chyba zamowilas to do skakania tak??? Szymek nadal to uwielbia i coraz to nowsze obroty na tym trenuje ...wiec mam nadzieje ze i Blance sie spodoba :ico_sorki:

[ Dodano: 13-11-2011, 21:23 ]
my jeszcze mamy takie cos i tez Szymek "uwaza"ze fajne ....
link usunięty przez obsługę forum
glownie w tym siedzi ale jak sie zmeczy to sie kladzie i nozki sobie do gory wyciaga...jak w pontonie .... :-)
Ostatnio zmieniony 13 lis 2011, 23:42 przez tabogucka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 lis 2011, 23:03

hej
ja się nie odzywam, bo mam sporo stresów, jak się unormuje to się odezwę

dodam tylko, ze Mat pięknie siedzi :ico_brawa_01: siada sam :ico_brawa_01: zrobił ogromne postępy w ciągu tygodnia :ico_brawa_01:

[ Dodano: 13-11-2011, 22:08 ]
trzymajcie za nas kciuki błagam!!!!

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

13 lis 2011, 23:14

dodam tylko, ze Mat pięknie siedzi :ico_brawa_01: siada sam :ico_brawa_01: zrobił ogromne postępy w ciągu tygodni
gratulacje!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
trzymajcie za nas kciuki błagam!!!!
trzymamy !!!cos z Olenka???

[ Dodano: 13-11-2011, 22:16 ]
bo mam sporo stresów,
oby sie uspokoilo szybko.... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

13 lis 2011, 23:26

hej :ico_kawa: czytam Was, tylko nie mam weny pisać... ostatnio depresję załapałam, łykam tabletki na uspokojenie, wiecznie z M. się kłócę a wszystko przez po.... teściów.. wchodzą nam na głowę jak tylko mogą, wszystkie graty zwożą - dzisiaj wracam do domu a w salonie na jedynej wolnej scianie stoi szafa, bo oni nie chcieli.. duszę się we własnym mieszkaniu, a M. twierdzi, że wymyślam.. najgorsze jest to, że ja z nim coś ustalę, pojedzie do rodziców i mu takie pranie mózgu zrobią że M. robi zupelnie co innego niz się umawialiśmy.. Nie mam już siły.. mam ochotę wyjść, trzasnąć drzwiami, ale szkoda mi Mikołaja... moja mama widzi co sie dzieje, mowi ze musze cos robic, bo to sie rozwodem skonczy... ku*wa... w sobote jedziemy do tesciow na obiad, juz nie bede dobra synowa, bede mowic wszystko co mi lezy na watrobie, nie dam sobie zniszczyc malzenstwa.. Oni sa popieprzeni.. chcą cały czas pomagać, ale tylko na ich warunkach, wieczni wszystko źle, mikołaj jest źle chowany, mieszkanie jest niedokonczone, i inne wirtualne problemy, ktore mnie doprowadzaja do szału.. raz sie odezwałam żeby się nie wtrącali, jak jeszcze mieszkałam u nich, to usłyszałam, że wiecznie pyskuję, że mam wiecznie focha, nie potrafię się dostosować, jestem niewdzięczna itd... :ico_placzek:
i co robić?? :ico_olaboga:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Waszych dzieciaczków za ząbki i postępy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość