ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

10 lip 2008, 18:14

A u mnie Borysek śpi cała nockę 11h ciurkiem, przed snem dostaje mleko i zasypia sam w pokoiku przy zgaszonym świetle tylko z butlą i karuzelą. Natomiat Cezar to mi się budzi w nocy na siusiu albo soczek i wtedy idę do niego spać, przy okazji mąż mnie rano nie budzi i mam spokój :)

madzia22 Ja bym się nie odważyła bez znieczulenia wyrywać zęby :(

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

10 lip 2008, 20:04

Hej

Będę wieczorem ... Chce przekazać Wam tylko wspałiałe wieści od Moniczki !!!!!!!!!

[size=150][center]1 lipca przyszedł na świat przez cc cały i zdrowy Leon Maks - synek naszej Moniki. Maluszek waży 3600 g i mierzy 51 cm !!!!!!!!!!!! Monika pisze, że jest bardzo grzeczny i ładnie pije z cycusia !!!!!!!! GRATULUJEMY mamusi i tatusiowi !!!!!!!![/center][/size]

:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Leoś jest śliczny, widziałam zdjęcia !!!!!!!!!!!! Jak Monika mi pozwoli, to zaraz wkleje Wam zdjęcia!!!!!! Tak bardzo się cieszę, tak bardzo ......... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

10 lip 2008, 20:35

witajcie... ja tylko na chwilke

Małgosiu tak bardzo sie ciesze....
duzo zdrowka i szczescia dla Monisi i Leosia :D:D
to jest wspaniała wiadomość !!

no i uciekam... papa

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

10 lip 2008, 21:22

Ale świetna wiadomość od Moniczki :ico_brawa_01:
Dużo zdrówka dla maluszka, niech rośnie duży na radość rodzicom :ico_brawa_01:

Madzia a nie da się zęba podleczyć? odrazu trzeba rwać? jestem przeciwniczką wyrywania, bo może sie przyda na starość ten ząb :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

10 lip 2008, 21:26

madzia22, Niestety nic nie pomogę z zębem bo jeszcze nigdy nie miałam wyrywanego. Jeszcze nie mam 8 :-D

Małgorzatka, Ja urypiam Dominike podobnie jak Aga Wojtka. Po kąpieli kłade Domino u nas na łóżku daje butle, zjada ją albo i nie, i zasypia w ziągu 5-15min w zalerzności jak jest zmęczona. Jak sobie przyśnie to odkładam i śpi "u siebie" w nocy czasem się jeszcze budzi to dostaje butle i idzie dalej spać bez większych oporów. Musicie współpracować bo jak nie to Wojtuś sie pogóbi. Przedwszystkim nie daj się sterroryzować rodzince bo jak ty jesteś nerwowa to dzieciaczki też.

katelajdka, Ale masz przeboje z spaniem współczuje. Jesteś super babka że dajesz rade.

Super wiadomość, poprawiła mi mój paskudny humor, aż chce się żyć.
Obrazek

Kobitki co z tym ZOO bo się nam wakacje skończą.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

10 lip 2008, 21:54

myszka_f pisze:Kobitki co z tym ZOO bo się nam wakacje skończą.


no ja napisałam widziałaś? :(

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

10 lip 2008, 21:56

Tak, tylko zapomniałam odpisać :ico_wstydzioch: .
Z Radomska do Katowic pociągiem jedzie się ok 2h. Sprawdzałam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

10 lip 2008, 22:05

myszka_f pisze:Z Radomska do Katowic pociągiem jedzie się ok 2h. Sprawdzałam

no to super :ico_brawa_01:
a to do Katowic trzeba? a później przesadzka?

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

10 lip 2008, 22:13

lulu81, ZOO jest na granicy Katowic i Chorzowa. trzeba podjechać tramwajem, jak uda nam się dogadać to spotkanie to będziemy mogli po ciebie podjechać na PKP.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

10 lip 2008, 22:13

wszystkiego dobrego duzo duzo zdrowka dla synusia Elvisi i mamusi oczywiscie :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
katelajdka przykro mi ze ci sie bartula rozregulowal kurcze. Minie szybko mam nadzieje i znow bedzie jak w twoim planie zobaczysz ;)
Pisałas chyba wczoraj ze wydaje ci ze ze Bartus pod 14kg podchodzi jak podnosze Amelcie zaczynam sie zastanawiac czy oby ona kurcze pod te 14 nie podchodzi hahahahahahahhhah
No juz taki klopsik teraz z niej sie zrobil wiecej je i naprawde widze po niej ze kurcze mi sie dziolcha roztyła kurcze hi hi hi hi.
Ma pulpeciki w zgięciu raczek jak niemowlaczek nie wspomne i nozkach ;)
Ostatnio jakies 2 miesiące temu nie no moze z 1,5 miesiaca wazyla 11,800 jestem wiec ciekawa ile teraz ale dowpiem sie jakos na poczatku sierpnia moze jak wrocimy z wczasow to pojde w koncu na to zalegle szczepienie ;)
Ona teraz sporo znów je. Na sniadanko potrafi zjesc całą parowke, całe jajko i skibke chlebka niezle co? ;)
kacper tyle nie zjada co ona,po drodze w ciagu dnia przekasi chrupeczki, deserek typu owoce lub jogurt,podje cos tam jesczcze no szok.
Ale wole ze je niz jakbym miala za nią biegac z kazdą łyzeczka i jej wciskac a znam takowe przypadki wiec nie nie dziekuje ze slicznie je i nawet sama sie doprasza jak wybije jej godzinka od ami ami bo tak woła-mama ami ami ami ami hahahahahahahah
AGA Sliczne fotki z wypadu super ;))))
Dzieci masz cudne. A powiedz mi co to tam w tle jest na tym zdjeciu gdzie jest Mickiewicz???? tam taki zółtawy budynek? Kościol to jakis? Sa tam moze takie schody? taka duza ilosc schodow? jakos kojarze chyba to miejsce ale nie jestem pewna czy to to no jaka to miejscowosc w ogole bo z czasow szkolnych wycieczek tak jakbym kojarzyla ale................. moge sie mylic ;)
EVA No czesc czesc, juz nie bede sie powtarzac albo i bede ze dzeci masz cudowne rowniez, Nacia to w ogole na modelke tylko ;), Dominis super słodziak a fotki przepiekne i te zachody słonka boskie :)))) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Znalazlam ostatnio na kompie moje tzn. w twoim wykonanu rameczki z fotkami amelusi. jak tylko znajde chwile podesle ci nowe fotki i opisy zeby pokonczyc te rami, bo moze za rok sie przydadzą do nowego dmociu zeby jej powiesic w pokoiku ;) hi hi hi
DZIEWCZYNY KELLY SIE ODEZWALA Tzn. ja do niej smska napisalam czy zyje. odpisala ze zyje ze nie ma czasu na TT narazie bo praca jej tyle zabiera czasu i poza tym kupili z mezem wieksze mieszkanie i są w trakcie załatwiania wszystkich formalnosci ;). jak znajdzie czas i sie chyba tam odnajdą w tym mieszkanku napewno sie odezwie ;)
DOROTKO Jasne,ze o was pamietamy,cały czas i stale.Trzymam kciukasy mocno mocno za ostatni egzamin no i wiadomix powodzenia tam juz tylko jeden i wakacje !!!!!!!!!
MAGDZINKA No włąsnie jak w nowej pracy sie odnajdujesz??? Co słychac u ciebie????
Szybko nadrabiaj stronki i nam tu pisz;)
Ostatnio zmieniony 10 lip 2008, 22:24 przez karolas, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość