Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 lip 2009, 10:39

zuzab, przez jakis czas obcasy nie dzialaly i dziewczyny przenisoly sie na stare forum www.tik-tak.pl Kiedys tam pisalismy,przeniesli nas tu i znowu byla zamiana ale ja sie tam nie moge przestawic,wole zostac tutaj :ico_oczko:

moni26, oj bidaku :ico_olaboga:

Tynusz1, milej pracy :-D

Helen, no wlasnie dziewczyny sie tam przeniosly :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

24 lip 2009, 11:23

I ja witam :-D

I z samego rana stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Bo dziś mam imieninki :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:
I wczoraj nie wchodziłam na pleciuchy by mój mężo kupował mi ekspresik do kawy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I musiałam sobie wybrać :-D

[ Dodano: 2009-07-24, 12:07 ]
Jadzia następnym razem się uda. Ja zdałam za 3 razem, a dwa pierwsze oblałam na placyku raz czegoś tam nie wymieniłam a drugi raz niestety przy wyjeżdzaniu zahaczyłam pachołek :ico_olaboga: a za trzecim razem wiedziałam co mnie czeka a i tak stras dawał znać o sobie :ico_olaboga: Na szczęście się udało i w listopadzie będą już dwa latka :-D

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

24 lip 2009, 12:34

Jadzia następnym razem się uda. Ja zdałam za 3 razem, a dwa pierwsze oblałam na placyku raz czegoś tam nie wymieniłam a drugi raz niestety przy wyjeżdzaniu zahaczyłam pachołek :ico_olaboga: a za trzecim razem wiedziałam co mnie czeka a i tak stras dawał znać o sobie :ico_olaboga: Na szczęście się udało i w listopadzie będą już dwa latka
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wiesz co ja jakoś plac mam obcykany i myślałam że miasto też, ale niestety. :ico_szoking:

wierzę że zdam tym razem :-D

Kinga_łódź, :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: wszystkiego NAJ :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

24 lip 2009, 12:59

:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: wszystkiego NAJ :ico_brawa_01:
Dziękuję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
wierzę że zdam tym razem :-D
Na pewno :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

24 lip 2009, 13:11

Kinga_łódź, syskiego naj naj :ico_tort:

Wiecie co? mam głupiego psa :ico_sorki:
I robię zbiórkę zaproszeń na śluby- dziś przyszło następne... :ico_sorki:
Wczoraj wieczorkiem pojechałam z G do centrum i zamiast trawić co zeżarłam w ciągu dnia to zabrał mnie na zapiekankę. Wepchnęłam to w siebie, potem poszliśmy na plażę i moczyliśmy nóżki. Wróciliśmy do domku, poszłam spać, wstałam rano i nawet śniadania nie musiałam jeść bo pewnie jeszcze trawiłam pozostałości z wczoraj hiehie

Grześ miał iść dziś pić z kumplem, ale powiedział, że chyba zrezygnuje, bo chce spędzić weekend tylko ze mną, powiedział, że zabierze mnie do wesołego miasteczka... Zobaczymy czy wypali :-D :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

24 lip 2009, 13:17

Grześ miał iść dziś pić z kumplem, ale powiedział, że chyba zrezygnuje, bo chce spędzić weekend tylko ze mną, powiedział, że zabierze mnie do wesołego miasteczka...
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ależ Ty żarłoczek :-D

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

24 lip 2009, 13:34

Kinga_łódź, wiesz, to Gracjan wiecznie głodny a ja już nie mam gdzie mieścić hehehe

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

24 lip 2009, 14:13

No jak mus to mus :ico_oczko:

Gracjan bardzo ładne i oryginalne imię :ico_brawa_01: Miałam kolege Gracjana troszkę łobuziak ale bardzo sympatyczny chłopak :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

24 lip 2009, 14:24

Kinga_łódź, cieszę się że podoba Ci się to imię:-)
My z G nie znamy żadnego Gracjana, więc chyba dlatego wybralismy to imię hehe. No i wiadomo mało ich chodzi z tego co zauważyłam. Jaka ja zaspana dziś jestem, spałam do 12:30 w ogóle. I nie robię ze sobą pożądku jak co piątek.... :-/ Tak mi się nie chce. Całe szczęście pazury pomalowane, głowa niby umyta, ale nie chce mi się za bardzo robić kąpieli.... ani żadnych maseczek, a przydałoby się. Może chociaż umyję głowę i włosy rozprostuję, bo teraz wyglądam jak babcia Gienia.... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 lip 2009, 14:56

witam z :ico_kawa:
ale tu pusto :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
ja juz posprzątałam i mam spokój aż do poniedziałku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jeszcze tylko jedno pranie się robi i potem jeszcze jedno i koniec prac domowych :-D :-D
już po obiedzie :-D i niestety Hania już wstała :ico_sorki: :ico_sorki:

Kinga_łódź wszystkiego naj :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
Grześ miał iść dziś pić z kumplem, ale powiedział, że chyba zrezygnuje, bo chce spędzić weekend tylko ze mną, powiedział, że zabierze mnie do wesołego miasteczka...
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość