Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 sty 2011, 15:49

Motylek gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Potem przyjechala moja madra szefowa i puscila mnie do domu, ale stwierdzila ze musze odrobic ten czas kilka godzin.
Wkurzylam sie bo dziewczyny obok ze sklepow tez poszly do domu, a jakos zadnej nie kazali nic odrabiac tylko ja musze :ico_zly:
A na jakiej podstawie ona chce byś odrabiała ten czas-przecież to ona sam Cię zwolniła z powodu braku prądu.Idź na zwolnienie i ją olej.
Murchinson to dobrze,że jesteś na zwolnieniu i nie przeżywasz takiej nerwówki w pracy,przynajmniej masz spokój w domu :-)
Oj, nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę, że jestem na zwolnieniu.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sty 2011, 15:52

patrycja_g dzisiaj to bardziej dzień prania mam,bo posprzątane jest na szczęście :ico_oczko:

w ogóle jakieś ciasto bym zrobiła jutro albo sałatkę warzywną i nie wiem na co się zdecydować :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

19 sty 2011, 15:57

aniawlkp86, no no rozumiem bo od ciasta do salatki droga niedaleka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sty 2011, 15:59

może jedno i drugie zrobię :ico_haha_01: :ico_haha_01:

wczoraj w ogóle to mąż mi śledziki kupił i dzisiaj już ich nie ma,taką ochotę miałam że zjadłam wszystko :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

19 sty 2011, 16:19

wczoraj w ogóle to mąż mi śledziki kupił i dzisiaj już ich nie ma,taką ochotę miałam że zjadłam wszystko
Ja na początku ciąży miałam smaka na śledzie, a teraz już mi przeszło, chyba mi się już przejadły :ico_oczko: Albo poprostu smak się zmienił. Teraz mogłabym wcinać czekoladę, lody, zupki :ico_haha_01:
Jak wróciliśmy do domku, po drodze zajechaliśmy po Gabrysię do przedszkola, wróciłam jak na skrzydłach i posprzątałam, odkurzyłam, wstawiłam pranie, zupka jarzynowa już prawie gotowa. Nawet półki w lodówce pomyłam. Tak się cieszę po wizycie :-D Chociaż mało było widać na tym 2D i żadnego ładnego zdjęcia nie mamy, ale najważniejsze były dla nas inne informacje :-)

[ Dodano: 2011-01-19, 15:24 ]
A Pawełek waży 364g Lekarz powiedział że wielkość średniego dziecka jak na ten czas :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sty 2011, 16:31

Motylek22 nic dziwnego,że zadowolona jesteś :ico_brawa_01: od razu i energii więcej :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

19 sty 2011, 19:12

Hejo!
Melduję, że u nas wszystko w porządku :-) :-) chociaż prawie.... bo internet nie działa :ico_sorki: Wiecie jak się przez to nudzę?? Zawsze jak coś robiłam, sprzątałam, czy gotowałam to zawsze ktoś się odezwał to na gg, to forum to na facebooku, a tu teraz taka cisza!
Oby jak najszybciej nam to naprawili!
Teraz jestem u rodziców i korzystam póki mogę! Tata, który jest naszym kierownikiem budowy musi nam wypełnić par ę dokumentów. Byliśmy dziś na spotkaniu z pośrednikiem, z którym załatwiamy kredyt hipoteczny :-) :-) Już w przyszłym tygodniu prawdopodobnie składamy wniosek! Oby wszystko potoczyło się dobrze, bo trzeba domek kończyć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tyyyyle musiałam nadrobić, że już nie wiem co mam pisać :ico_szoking:
Aniu, Motylku gratuluję chłopców!!! Bardzo się cieszę, że już wiadomo, zobaczymy czy nic się nie zmieni!
Wiola na Twoim miejscu poszłabym na zwolnienie! Po co masz się niepotrzebnie denerwować, jeszcze mając taką niewyrozumiałą szefową! Też bym ją olała i nie odrabiała tych godzin, z jakiej racji??
Murchinson ja też mnóstwo energii mam, codziennie chodzę na spacery, a w domu to już czego sprzątać nie mam :-) :-) Oby było tak jak najdłużej!

Co do zachcianek jadłam ostatnio u szwagierki pyszne wafelki czekoladowe- co mój mąż się najeździł, by kupić mi takie same, bo nie chciałam żadnych innych hehe

Teraz jestem u mamy więc co chwila tu czymś częstują! Już drugi obiad wchłonięty....się trawi... :-)
Teraz czekam na galaretkę ze śmietaną która się właśnie ubija...mniaaaam!

Aaaa no i problem żeber powrócił :ico_sorki: :ico_sorki: Za tydzień będę u lekarza to się okaże czy mały czasem tam nie majta nóżkami:P

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sty 2011, 19:18

Koroneczka witaj i dziękuję :-) co się stało z netem,że popsuty?
Tata, który jest naszym kierownikiem budowy musi nam wypełnić par ę dokumentów. Byliśmy dziś na spotkaniu z pośrednikiem, z którym załatwiamy kredyt hipoteczny :-) :-) Już w przyszłym tygodniu prawdopodobnie składamy wniosek! Oby wszystko potoczyło się dobrze, bo trzeba domek kończyć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no to trzymam kciuki oby wszystko było po waszej myśli :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

19 sty 2011, 19:25

Koroneczka, niom ja też jak internet nie działa to jakoś tak dziwnie się czuję. Tak to od rana skype włączony, na forum się wejdzie czy poprostu coś sprawdza w necie :ico_oczko: To chyba uzależnienie :ico_wstydzioch: :ico_oczko:

Ja włąśnie smażę kotleciki. Dziś obiadek prosty i szybki :-) Kotleciki z piersi kurczaka w panierce z buraczkami i ziemniaczkami. Wcześniej zupka warzywna zkalafiorem i brakułami. Gabi już nie ma a nasz Filipek już kima :ico_szoking: Ciekawe czy się obudzi jeszcze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sty 2011, 19:35

Motylek22 pyszny obiadek masz dzisiaj :ico_brawa_01: Filipek szybko padł,ale on tak na noc potrafi już spać?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość