NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 lis 2011, 10:51

tabogucka, a to nie chodzi o ten domek w UK, prawda?? bo ja czegos nie doczytalam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

14 lis 2011, 10:52

a te parowki...hmmmm a moze drobiowe frankfurterki???
bo ja tak jak Fintifluszka wiem ze do parowek najgorsze ochlapy miesa ida...nawet potrafia oko krowie walnac :ico_szoking: ...chcociaz ja osobiscie lubie zwlaszcza na cieplo z topionym serem...pycha :ico_oczko:
poczytam sobie dzis w sklepie co w skald drobiowych w chodzi i dam wam znac ... :ico_sorki:
ale sa jakies polskie paroweczki (morliny/Sokolow???!!!kurcze nie pamietam bo tylko ta jedna firma ma naprawde smaczne ....ale czym doprawiane to nie wiem!!!)))

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 lis 2011, 10:55

tabogucka, jak daje dziewczynkom cielece... albo drobiowe... i samej mi smakuja... a dziewczynkom jak mieszkalysmy jeszcze w PL to chyba bobaski kupowalam

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

14 lis 2011, 10:56

a to nie chodzi o ten domek w UK, prawda??
o ten w uk chodzi....

ale pieniadze sa od rodzicow jeszcze z Polski ...dali mi obydwoje(to byl prezent nie pozyczka)...z tym ze moja matka czuje sie upowazniona do podejmowaniea wszelkich decyzji... :ico_puknij: dlatego jestem wsciekla bo albo daje ....i sie nie wtraca....albo niech sobie wezmie te pieniazki robi sobie z nimi co chce tylko niech mi nad uchem nie truje :ico_sorki:

[ Dodano: 14-11-2011, 09:59 ]
to chyba bobaski kupowalam
_________________
chyba za dluga na "wygnaniu "siedze bo tych wogole nie kojarze....widac 12 lat temu bobaskow nie bylo :ico_nienie: ale skoro sa dla dziecoi to poinny miec mniej tych szkodliwych substancji bo i norma dla dziecka jest mniejsza :ico_sorki:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

14 lis 2011, 11:04

NowaSejana, tak Roksanka ma gorna 2.Jakos tak dziwnie jej wychodza bo jedynek jeszcze nie widac :ico_noniewiem:
ale sa jakies polskie paroweczki (morliny/Sokolow???!!
ja wlasnie te z sokolowa daje.
A z tym domem to masz racje.Skoro chciala dolozyc to nie znaczy ze teraz musi sie wtracac.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

14 lis 2011, 11:05

a jeszce tylko dodam ze to byl prezent ktory mi matka na kazdym kroku wypomina np. ona nie moze spac w tak zimnym pokoju pod oknem w domu ktory to ona nam kupila!!! :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: ( a to jest tak polowa to moj kredyt .a druga polowa to 50 %ojca i tak naprawde 25 % jej wkladu z dobrej woli bo po jej smoierci chcac nie chcac i tak bym te drugie 25% odziedziczyla!!!) wiec asumujac jej czesc to tak naprawde 1/8 :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ktora dala nam w prezencie!!!
i to mnie najbardziej wkurza ...poco mi taki prezent z ktorym i tak nic nie moge zrobic...

[ Dodano: 14-11-2011, 10:08 ]
patrycjaja daje malemu cyca 3 razy dziennie ...wiec ciut sobie tu podpije...i tez biore herbatke z kopru wlsokiego na spacer (ale taka slabiutka bo ja daje tylko polowe dawki tego granulatu zeby sie nie przyzwyczajal do slodkich napojow bo chce zeby tez zwykla wode pil )zawsze sie bawi butelka wklada do buzi i wyjmuje czasem znika wszystko ok 90ml a czsem tylko 20ml

[ Dodano: 14-11-2011, 10:09 ]
Fintifluszka a dobrusia byla tu pare dni temu (mysle ze jakies 10 stron temu )....ale kompetnie nie pamietam co napisala... :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 14-11-2011, 10:11 ]
Skoro chciala dolozyc to nie znaczy ze teraz musi sie wtracac.
_________________
no wlasnie ale za diabla nie idzie jej tego wytlumaczyc po dobroci ...bo zaraz slysze ze jestem niewdzieczna :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 14-11-2011, 10:12 ]
i ze ona wie lepiej :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

szkoda gadac ...naprwde jeszcze troche i wyczerpie sie mi cierpliwosc i zajme sie sprzedaza tego domku :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 lis 2011, 11:21

NowaSejana, tak Roksanka ma gorna 2.Jakos tak dziwnie jej wychodza bo jedynek jeszcze nie widac :ico_noniewiem:
hahaha.. czasem jest tak, ze zabki nie pokolei wychodza.. a zapytalam, bo myslalam, ze zle widze
tabogucka, Twoja mama przesadza i to grubo :ico_zly: :ico_zly: a jak ciotka?? Nie powie nic mamie??

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

14 lis 2011, 11:33

a jak ciotka?? Nie powie nic mamie??
znaczy ze by sie za mna wstawila ??? napewno nie... mysle ze glownie dla swietego spokoju wlasnie zeby jej moja matka tylka nie trula... :ico_nienie: a jest mistrzynia upierdliwosci :ico_sorki:
a czy mamie nie powie ze chce sprzedac dom???
mysle ze powie i ze znow sie do mnie przestana odzywac....(byla juz taka sytuacja ...chcialy mi jakis inny dom za plecami kupic ktory mi sie kompletnie nie podobal ...ale potrzebowaly jakiejs papierkowej roboty ode mnie i podpisu ...a ja od poczatku mowilam nie...i nie dostarczylam tych papierow ......obie sie przestaly do mnie odzywac ..akurat bylam w Pl i musialam sie u wujka zatrzymac a nie u matki... :ico_puknij:
no ale potem sie okazalo ze jestem w ciazy i znow sie zaczely odzywac :ico_noniewiem:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 lis 2011, 11:38

a czy mamie nie powie ze chce sprzedac dom???
mysle ze powie i ze znow sie do mnie przestana odzywac....(byla juz taka sytuacja ...chcialy mi jakis inny dom za plecami kupic ktory mi sie kompletnie nie podobal ...ale potrzebowaly jakiejs papierkowej roboty ode mnie i podpisu ...a ja od poczatku mowilam nie...i nie dostarczylam tych papierow ......obie sie przestaly do mnie odzywac ..akurat bylam w Pl i musialam sie u wujka zatrzymac a nie u matki... :ico_puknij:
ja bym sie wsciekla jakby ktos za moimi pleami probowal mi kupic dom :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

14 lis 2011, 11:40

hej dziewczyny!!!

mała zasneła a ja z kawusią :ico_kawa:
zimno u nas cholercia,małaj wczoraj kombinezon założyłam bo pizga

w sobote odwiedziła na chrzestna z dzieciaczkami
a wczoraj my byliśmy u szwagra na kawie :ico_sorki:

tyle napisałyście że szok

faktycznie dawno niektórych dziewczyn nie było
:ico_olaboga:

co do parówek to od czasu do czasu myślę że nic się nie stanie,chociaż ja małej jeszcze nie daje :ico_sorki:

wspólczuje wam problemów z tesciami,ja na szczęscie mam spokój,ufffff

życzę wam aby wasze problemy się skończyły w mierę możliwości :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość