Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

16 sie 2007, 21:39

to u mnie jest dokladnie to samo z tymi koleczkami
ja tez blokuje jak jade jakims nierownym terenem bo wtedy jakos ciezko mi sie kieruje

to super postepy robi Amelcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jak juz pisalam moj Dominis to maly leniuszek hihihi
ale uwielbia przekrecac sie z plecków na brzuszek i odwrotnie

mam nawet gdzies filmik z jego wyczynami jak go znajde i uda mi sie go gdzie zaladowac to wrzuce linka

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

16 sie 2007, 21:46

lutówki ale się rozpisałyście, nie mogłam wejść przez dwa dni na TT :ico_szoking: ciągle wyskakiwał jakiś błąd :ico_zly:
Zabieram się zatem do czytania...
Dodam tylko że byłyśmy dziś na szczepieniu - następne dopiero gdy Agatka skończy roczek :ico_brawa_01:
A oto wymiary (dzisiejsze):
waga 8300g
długość 74cm

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

16 sie 2007, 21:55

karolas -Amelka prześliczna i słodziutka!! Ale dzieciaczki się szybko zmieniają!!

[ Dodano: 2007-08-16, 21:56 ]
Cała mamusia!!!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

16 sie 2007, 22:08

Witam lutoweczki
jestem :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: tyle razu dzisiaj pisalam a moich postow niema :ico_placzek: nawet niewiem czy i ten dojdzie

Karolas kochana, a jak ty zapisujesz na pulpicie tekst zeby nie zniknal? bo ja zielona w tych sprawach
No i teraz wszystkim moge nie odpisac, bo zapomniala tyle prob pisania i na marne, nie obrazajcie sie

Wczoraj chcialam popisac to nie dzialalott , mialam wolny dzien bo maz, tzn byly (przyzwyczailam sie :ico_placzek: ) opiekowal sie malutkim. kurcze, tak ciezko z nim sie widywac, nadal go bardzo kocham, ale to nie uniknione, zawsze bedzie przychodzic do Filipka, moze kiedys go przestane kochac

Karolas nie martw sie na zapas, moze ta przepuklinka sie wschlonie. napewno tak bedzie . Sliczne foteczki, jak Amelka ladnie raczkuje, przeslicznie
A Fillipek narazie nie denerwuje sie tymi paseczkami na wozku, bierze ich do buzi i gryzie :ico_haha_01:
:ico_placzek: Malgosiu przykro mi bardzo z powodu kotka
wiem jak to moze bolec

a co do smoczkow, to jeszcze nie zmienilam , ale te do mleczka kupilam , bo mleczko na sen daje z kleikiem i zeby lzej cieklo, no to nie chcial tez z niego pic

Magdzinka co do kupek, no to tez tak jest jak poprzedniczki pisaly, przez dlugi czas takie bobki byly i jak plastelyna, le ostatnio, to takie zolciutkie luzne, ale smierdzulki, ze szok :ico_szoking:

Qunick duzo zdrówka dla Zuzi, zeby ten katarek przeszedl. Ale biedulka Ninusia :ico_olaboga:
No i Mamci Juleczka, musialo im bolec, ja az :ico_placzek:

Kminek witaj, kochana, sliczny Piotrus, jakie oczka duze, slodziut6ki. No i wielkie brawa za postepy :ico_brawa_01:

Eva ladne zdjecia, Dominus jak tak siedzi.

Fillipek juz prawie sam siedzi, sztywno plecki trzyma, ale czasami na boczek przechyla sie, to mu po lokcie poduszeczki podkladam i to wtedy bardzo do przodu przechyla sie. jeszcze potrwa dopoki zacznie siedziec ladnie.
Odkryl ze ma siusaczka i dotyka sie, to tak sie smieje, chyba sie cieszy ze posiada :ico_haha_01: :-D Wasze tez tak robia

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

16 sie 2007, 22:16

wstawiam linka do filmiku z wybrykow malego urwiska:
Obrazek

i jeszcze jeden mi sie laduje, troszke dluzszy od tego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

16 sie 2007, 22:21

Małgorzta bardzo mi przykro :ico_placzek:
Magdzinka ,Karolas fajne zdjęcia
Ps mam nadzieje ze jeszcze zdąże do was sie odezwac bo pon do wawy a w sobotę na wesele

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

16 sie 2007, 22:25

KarolasTez mysle ze nie ma co sie martwic na zapas ta przepuklina, bedzie dobrze :)
To z Amelci zdolniacha jest, ze tak juz raczkuje, pewnie tez szybko zacznie chodzic.

kminekwitaj, śliczne fotki Piotrusia :ico_brawa_01:

magdzinka
ja tez wlasnie ostatnio zauwazylam ine kupki, takie wlasnie plastelinowe,jutro ide do lekarza do sie spytam

małgosiatak mi przykro z powodu kotka, wiem cos bo mialam w przeslosci troche zwierzat i wszystkie bardzo przezylam, nie ma co sie wstydzic ze jest sie wrazliwym. To dobra cecha, bo tylko od wrazliwych ludzi mozna spodziewac sie pomocy.

hekkatte
mocno spoznione zyczenia ale szczere, niech Ci Danielek rosnie zdrowo :ico_tort:

i dla Julci od mamyJulci tez wszystkiego dobrego z okazji polrocznicy :ico_tort:

Eva1977
super sesja Dominisia, ślicznie wyglada, nastepny przystojniak sie zapowiada

Dorotkato spora dziewczynka z Agatki

lulu81, moj sie jeszcze nie bawi siusiaczkiem, za to jak go myje to tak mruczy w kapieli i usmiecha sie szeroko haha maly zbereznik


Patryk dzis anow ma takie 3 czerwone plamki na pleckach, nie wiem czy to moga byc potowki czy jednak alergia na ziemniaki?

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

16 sie 2007, 22:30

lulu81 pisze:Witam lutoweczki
Wczoraj chcialam popisac to nie dzialalott , mialam wolny dzien bo maz, tzn byly (przyzwyczailam sie :ico_placzek: ) opiekowal sie malutkim. kurcze, tak ciezko z nim sie widywac, nadal go bardzo kocham, ale to nie uniknione, zawsze bedzie przychodzic do Filipka, moze kiedys go przestane kochac

tak mi przykro... trzymaj sie kochana...

lulu81 pisze:A Fillipek narazie nie denerwuje sie tymi paseczkami na wozku, bierze ich do buzi i gryzie :ico_haha_01:

to tak samo jak Dominis
uwielbia wszielkie paseczki
czy to przy wozku czy przy foteliku lub bujaczku...
po prostu uwielbia je gryźć

lulu81 pisze:Eva ladne zdjecia, Dominus jak tak siedzi.


dzieki :-)))

[ Dodano: 2007-08-16, 22:34 ]
Iwona77 pisze:Eva1977
super sesja Dominisia, ślicznie wyglada, nastepny przystojniak sie zapowiada

witaj Iwonko :))
dziekuje w imieniu przystojniaczka :ico_oczko: :-D hihihi

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

16 sie 2007, 23:09

HEJ DZIEWCZYNY
Ale się rozpisałyście sporo mam do nadrobienia ja też miałam problem z wejściem na tt
Wyobraźcie sobie że moja Oliwka przeszła trzydniówkę.Najpierw bardzo mało jadła była marudna potem temperatura ale taka ok 38 a na końcu wysypka gigant.Tą temperature wytłumaczyłam sobie ząbkami ale jeszcze nic nie ma a z tą wysypką wylądowałam już u lekarza bo była okropna.Z początku myślałam że to uczulenie że może coś zjadłam bo skaze białkową też przerabiamy albo że to herbatka którą dopiero co kupiłam a tu niespodzianka.Wcześniej słyszałam o tej chorobie ale nie myślałam że dopadnie moje maleństwo bo do tej pory nie chorowała

Super foteczki Piotrusia i Dominisia

Z kupkami mam bardzo podobnie też przypominają plastelinę

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

17 sie 2007, 08:00

Aniu dziekuje :)))

i witam sie dopoki TT dziala
bo niewiadomo co bedzie potem

i wstawie malego scrapka z moimi Aniolkami i spadam cosik porobic w domciu ;)))

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość