julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

22 cze 2007, 16:35

dziewczyny to wszystko jest w uk i sol fizjologiczna i frida... serio :ico_haha_01:

a ty delfinko chyba o tantuum rosa myslisz? ja tez polecam to na gojenie choc ja nie po porodzie uzywalam

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

22 cze 2007, 16:35

dziś w szkołach zakończenie roku, więc już jestem w domu :ico_brawa_01: to znaczy, aż tak super nie miałam, po prostu zaczęłam prace o 13 :ico_oczko:
Emilka poniewaz mój pediatra to bardziej jak zielarz na wsi, a dostac cos na recepte to cud :-D więc na biegunki kazał mi gotować ryż, aż sie tak właściwie to rogotuje i zrobi z niego papka, można posłodzić albo dodac do mleka, u nas kupki od razu twardniały :ico_oczko:
DELFINA, Maya jak zwykle słodka! ale masz rozrabiaka w domku :ico_oczko: Lenka tez dokazuje, ale bardziej przy kubie, bo ja to ją ustawiam :ico_oczko:
Fela mam nadzieje, ze jak już będziesz teściową to pozwolisz lence chociaż raz dziennie Konrado całować? :ico_oczko: będzie z tobą miała moja lenusia... :ico_haha_01:
Gosia kurcze, zeby z tego kaszlu nic sie nie rozwinęło :ico_chory: a jak tam w pracy? nudy? ale chociaz taki plus, ze obiadu nie muszisz gotować :ico_oczko:
Jaśnie Pani wklej jeszcze jakieś zdjęcia, proszę :ico_sorki: :ico_oczko:
Lucy ja to jestem wyrodna matka chyba! lenka śpi w łóżeczku i to w innym pokoju, tylko przez jakiś miesiąc spałyśmy razem, a potem przymusowa emigracja w swoją pościel :-D
Marta czekam na zdjęcia brzucha!!!!!!!!!!!!
Madzia może to nie do apteczki...ale czy są u was takie herbatki z hippa, np: z rumianku, z melisą, też działają, a jest ich mnóstwo na różne drobne dolegliwości :ico_oczko:
Fitney już chyba lepiej w domu, bo nic o ucieczce do PL nie piszesz :ico_oczko: i tak trzymać!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-06-22, 16:38 ]
julie_377, mam nadzieje, że jak już zaczniesz latać to troche odpoczniesz od codzienności i wszystko się w twojej duszyczce ułoży :ico_oczko: buziaki na uśmiech :588:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

22 cze 2007, 16:42

kasia ty uwazaj,bo to lenka bedzie sie z nim miala jak bedzie taki jak tatus to ja zacaluje i jeszcze o co innego codziennie bedzie sie upominal :ico_noniewiem: mamusi synka to ja nie chce z niego zrobic,tak wiec o to sie nie martw.lenusia bedzie z nim miala jak w bajce :ico_oczko: :-D :-D

dziewczyny julie ma racje wszystko tutaj jest tak wiec nie ma sensu sciagac z pl i wydawac kasy,bo nie wiadomo czy to sie przyda i tylko bedzie lezec i tracic waznosc.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

22 cze 2007, 16:45

fela, zaraz wydrukuje tego posta :ico_oczko: jak będziesz chciała z naszymi dziećmi jechac w podróż poślubną to będzie moja tajna broń :ico_oczko:
módlmy się, żeby lenka odziedziczyła popęd po tatusiu :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 cze 2007, 17:05

kasiu sa tutaj te herbatki HIPP :-D .. z polski przywozone :ico_oczko:
sama pije taka dla kobiet w ciazy hihi :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

22 cze 2007, 17:46

mam tantum rose, juz drugie opakowanie zuzywam i rezultatow nie widze :ico_placzek: . zaraz po uzyciu na chwile pomaga, a po 15 min wszystko od nowa :ico_placzek:

kasiaa wkleje jutro, bo zaraz polozna przychodzi.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 cze 2007, 19:13

jasnie pani bardzo wspolczuje. :ico_pocieszyciel: . napewno wkrotce minie... !!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a jak uzywacie tantum rose? :ico_noniewiem: ja tez juz mam :-D trzeba to rozpuscic w misce i nasiadowki robic? :ico_noniewiem: bo chyba irygacje nie wchodza w gre... :ico_olaboga: mam taka pompke z aplikatorem.. ale to przeciez trzeba wlozyc do srodka i po porodzie odpada ta opcja... :ico_puknij:
boze napiszcie o co chodzi... bo juz sie boje :ico_olaboga: :-D

a poki co jestem happy :-D , bo mimo, ze siedzialam dzis w domku to wlasnie udalo mi sie zrobic male zakupki :ico_brawa_01: ... wygralam aukcje na ebayu na nianie ekeltryczna :-D i to za polowe nizsza cene niz w sklepie :ico_szoking:
a teraz zmykamy na zakupki do asdy... :-D papa

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

22 cze 2007, 19:21

dziewczyny a ja jestem zaskoczona :ico_szoking:
dalam ogloszenie na moja wyspa o nianie od wrzesnia odzew jest niesamowity!!!!!!!
juz mam 3 mamy na przyszly tydzien umowione i 3 inne czekaja na termin bo te mieszkaja ciut dalej i nie wiem czy mi sie oplaca... rany a dalam ogloszenie 2 godziny temu i odezwalo sie 6 mam z maluszkami chetnych :ico_szoking:
no i nieporownywalne koszty do zlobka czy childmindera a kobitki brzmia sympatycznie kazda i kazda ma babelka swojego no mowie wam w szoku ejstem chyba sie na ta opcje zdecyduje zawsze to polka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

22 cze 2007, 19:25

Kasia to Ty wklejaj foty :ico_zly: bo Cie terminatorem Ilonką postrasze :ico_smiechbig:
a ja dzis byłam w szpitalu " zwiedzic" sale porodową i powiem Wam ze jestem mile zaskoczona, na takiej sali to ja moge rodzic co rok :ico_szoking: hihihihihiiihih, odwiedziłam tez salę z wanna bo na taki porod jestem zdecydowana :ico_brawa_01:
no a po drugie kupilam gumowa pilke zeby szybciej rozwarcie dostac, uda mam tak popękane i bolące ze nie mogę chodzic, a nawet siedziec :ico_placzek: :ico_placzek:
Jasnie Pani bidulko :ico_olaboga:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

22 cze 2007, 21:21

martucha az tak strasznie te uda ci popekaly??? :ico_olaboga: wspolczuje ci z calego serca ale juz niedlugo zobaczysz malenstwo :ico_haha_01: i o wszystkim zapomnisz.

julie ile te nianki polki biora??

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość