Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 lis 2011, 17:27

Mariola_Larose, no już dostaje jedzonko rzadko miksowane tylko dziobane widelcem :-D niech się uczy :-D
idę zaraz z Młodym do fotografa- chcę mi zrobić kilka fajnych zdjęć , będą na ścianę w salonie :-)
fajnie :ico_brawa_01: a wy też dostaniecie jakieś fotki?

niunia mi 1,5 godz pospała,dostała mleczko i się bawi,pewnie przed 18 jeszcze 1 drzemka będzie :ico_noniewiem:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

10 lis 2011, 18:47

hej,

Emilia, zdrowka dla Marcela i udanego weekendu, Tobie tez Murchinson

Markotka, zdecydowanie kaszel mozna symulowac. Filip jak byl maly kilka razy sie zachlysnal albo zakrztusil ale tak ze ratowalismy go bo nie umial tchu zlapac i teraz jak nie chce siedziec albo lezec to udaje ze kaszle zeby go podniesc. Sliczna fotka Krzysia :-)

Mariola, sto lat :ico_brawa_01: , dziekuje torcikiem sie czestuje, akurat mialam ochote na cos slodkiego

U nas dzis dzien zaczal sie o 3.30 pozniej byly jeszcze proby zasniecia ale max 20 min i znow godzina krzyku, dopiero przed 11 zasnai i wstal o 14. Koszmar jakis nie wiem czy mu cos dolegalo czy to znow te zabki w kazdym badz razie nurofen nie pomogl mi tez sie plakac chcialo bo nie wiedzialam co moge zrobic zeby mu ulzyc

Ja wczoraj bylam u tego neurologa i dostalam skierowanie na rezonans magnetyczny. Sama lekarka nie mogla zrozumiec jak sie moglam tak posypac po porodzie. Ale mysle ze po MR bedzie wszystko wiadomo a na pewno duzo wiecej niz teraz. U nas w wojewodztwie sa 3 MR z funduszu. W Bytomiu zapisy sa juz na luty, Bielsko Biala na ten rok limitow brak a na przyszly nie zapisuja bo nie wiedza czy kontrakt dostana a w Zabrzu przez tel powiedzieli mi ze tez juz nie ma miejsc w tym roku. Moja siostra jezdzi do chlopaka do Zabrza, mieszka zaraz obok szpitala powiedziala ze wejdzie tam i ich poprosi zeby mi to jeszcze w tym roku zrobili. Weszla zapytala a oni ze nie ma problemu bo zapisy sa na poczatek grudnia jest jeszcze mnostwo miejsc miedzy pacjentami :ico_szoking: i musielismy jechac z R (bo ja po bromergonie nie prowadze) i zapisali mnie na 3.12. Myslalam ze mnie rozsadzi inna wersja na tel a inna na rejestracji

[ Dodano: 10-11-2011, 17:50 ]
aha... aniawlkp86, patrycja___g@o2.pl

Filip tez jest wysypany pod broda. Na buzi tez wychodza mu takie pojedyncze wypryski i pediatra powiedziala ze to od sliny

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 lis 2011, 19:25

patrycja_g, wow to ja bym ich po tej rejestracji osobo=istej ochrzaniła,że przez telefon co innego gadają i co innego robią na miejscu :ico_zly: :ico_zly:
współczuję wam nocki,wyobrażam sobie jak Filip musiał płakać :ico_sorki:
książkę już posyłam :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

10 lis 2011, 20:43

Dzięki dziewczyny. Wyjazd o 1-2 nad ranem, aż mi się odechciewa jak pomyślę o samej jeździe.
Koroneczka to pochwal się później zdjęciami, i czekamy na zdjęcia domku.
Patrycja jak kiedyś miałam podobnie z rejestracją-na telefon nie ma miejsc, a jak poszłam to nawet na dany miesiąc były. Spytałam jak to jest możliwe, że raz mówią nie ma miejsc a 2 godz. później jest i to aż tyle. Pani wyjaśniła, że przez telefon to mogą rejestrować 10 osób dziennie a w okienku 20. Może u Ciebie też tak jest, kto ich tam wiem co sobie wymyślili. Biedny Filipek, współczuję oby dzisiejsza noc była lepsza.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 lis 2011, 21:09

Spytałam jak to jest możliwe, że raz mówią nie ma miejsc a 2 godz. później jest i to aż tyle. Pani wyjaśniła, że przez telefon to mogą rejestrować 10 osób dziennie a w okienku 20.
dziwne zasady :ico_noniewiem:

moja kluseczka mała właśnie zasnęła
starsza się położyła do łóżka obok tatusia
a ja do kompa :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

10 lis 2011, 21:13

Jestem padnięta :ico_sorki: nawnosiłam się zakupów-w rossmannie są promocje teraz na słoiczki i nie tylko, więc przytachałam siatę. Jutro sklepy zamknięte, to musiałam małe zapasy sobie zrobić, ale samej i to z dzieckiem ciężko jest, jeszcze na IV piętro. Jak mój mąż wyjedzie faktycznie do tej Francji to chyba zatrudnię sobie kogoś do wnoszenia zakupów i wózka :ico_haha_01: Moja gadzina nie chce dzisiaj mleka pić, zaciska te swoje dziąsła i ni du du :ico_olaboga:

Wiola ja mam okres regularnie, bo tabletki biorę :ico_oczko: Krzyś ma pod brodą czasem drobną wysypkę, ale nawet nie skojarzyłam tego ze śliniakiem.
Murchinson ładne Mati pobudki Wam robi :ico_sorki: spokojnej podróży.
Patrycja fajnie, że będziesz miała ten rezonans, oby pokazał co się dzieje. Współczuję nocki :ico_sorki:
Ania a ten wywar mięsny też Milence dajesz?
Koroneczka pochwal się zdjęciami :-D a dla mamy może jakiś karnet do kosmetyczki, o ile chodzi :ico_oczko:
Emilia daj znać co powiedział dermatolog.
Mariola sto lat :ico_buziaczki_big:

Krzyś chyba faktycznie symuluje ten kaszel, kiedyś zakaszlał i ja na to zwróciłam uwagę i teraz jak zakaszle, to od razu patrzy na mnie i reakcję-gadzinka jedna :ico_haha_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

10 lis 2011, 21:18

Ania a ten wywar mięsny też Milence dajesz?
Markotka od 7. miesiąca można wywar podawać.
Dzięki za info o rossmannie bo trochę chemii się pokończyło więc będę musiała mojego D wysłać. A kiedy będziecie wiedzieć czy mąż jedzie do Francji?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 lis 2011, 21:22

Ania a ten wywar mięsny też Milence dajesz?
już tak
wczoraj dostała z wywarem i dzisiaj i tak już będę dawać,dużo lepsza zupka
no i zapomniałam się pochwalić,że zupki też już zjada z miseczki :ico_brawa_01: no i wychodzi jej "tata" :-D a moja mama do niej "powiedz baba" :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Jak mój mąż wyjedzie faktycznie do tej Francji to chyba zatrudnię sobie kogoś do wnoszenia zakupów i wózka :ico_haha_01:
albo zrobisz większe zapasy :-D
Krzyś chyba faktycznie symuluje ten kaszel, kiedyś zakaszlał i ja na to zwróciłam uwagę i teraz jak zakaszle, to od razu patrzy na mnie i reakcję-gadzinka jedna :ico_haha_01:
mądrala mały :ico_brawa_01:

[ Dodano: 10-11-2011, 20:32 ]
markotka, Motylek ci wczoraj odpisała?bo mi zoola do tej pory nie :ico_noniewiem: ciekawe co u nich się dzieje...

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 lis 2011, 21:56

Hejka :-)

Maksio czarował u fotografa :ico_haha_01: gościu był nim zachwycony i co chwila wymyślał nowe pozycje. Zrobił mu mnóstwo zdjęć, a wybrać mogę nawet tylko 1 :-) Później się oczywiście pochwalę :-)

markotka, to wnoszenie zakupów i dziecka jednocześnie jest straszne... dobrze, że już niedługo nie będę musiała tego robić. też rossmann muszę nawiedzić
:-)

Patrycja, oby rezonans cos wykazał, a może lepiej niech nie pokazuje zbyt wiele
:-) życzę lepszej nocki
no i wychodzi jej "tata"
Mój cały czas tata nawija :ico_oczko: ja mówię- powiedz mama- a on tata :-) i się cieszy, bo cos mu wychodzi

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

10 lis 2011, 21:57

A kiedy będziecie wiedzieć czy mąż jedzie do Francji?
wielka niewiadoma :ico_noniewiem: teraz nic nie słychać, a nagle może się okazać, że np za tydzień czy dwa wyjazd :ico_sorki:
zupki też już zjada z miseczki
rewelacja :ico_brawa_01:
no i wychodzi jej "tata" a moja mama do niej "powiedz baba"
co głuchy nie dosłyszy to zmyśli :ico_haha_01:
albo zrobisz większe zapasy
tyle gdzie je będę trzymać na tych moich 33m2 :ico_haha_01:
Motylek ci wczoraj odpisała
zapomniałam napisać :ico_wstydzioch: już biorę telefon i piszę, Zoola mi kiedyś też nie odpisała :ico_noniewiem:

[ Dodano: 10-11-2011, 20:58 ]
już sms poszedł do Motylka

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość