Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

16 lis 2011, 10:59

hej :ico_kawa: u nas nocka jako tako - plus taki, że mały obudził się po 5, wypił 60ml mleka, pośpiewał i spał do 8 :ico_sorki: i wstał uśmiechnięty co najważniejsze :)

aga216, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Paulinki, zdolna Dziewczynka :ico_brawa_01:
Inuno a może on głodny tak jest???i płacze......hmhm ????
nieee, bo jak robię mu mleczko i daje to wypija ze 30ml i pluje, o ile w ogóle da sobie wcisnąć butlę, natomiast herbatki na noc muszę mieć ponad 200ml zrobione, bo Mikołaj jak zasypia musi popić, potem za każdym razem jak się budzi też :ico_haha_01: Pewnie ma to po mnie, bo ja piję jak smok w nocy :ico_haha_01:

Gwona, :ico_brawa_01: za ząbek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wiecie meczy mnie ze jeszcze nie mamy tego ślubu ;// na takie wieksze nas nie stac puki co chcemy w przyszlym roku takie male zrobic cywilnego nie chcielismy bo pozniej juz pewno o koscielnym bysmy nie pomysleli ehh niech sie juz zacznie układac bo na razie to wszystko pod gorkę jeszcze piec sie popsuł i bedzie tzreba nowy kupic a to tez spory wydateg
straszne to jest, że ludzie nie mogą sie pobrać bo nie ma pieniędzy, wszystko powinno być bezpłatne :ico_sorki: ja sie cieszę, że nam rodzice sporo pomogli, bo jednak ślub kościelny i wesele na jakieś 100osób w końcu mieliśmy :ico_szoking: Ale pieknie było, szkoda że nie można tak częsciej :P Chociaż powiem, że z M. w którymś momencie chcieliśmy uciec i wziąć cichy cywilny, bo te wszystkie kłótnie i niedomówienia przy organizacji - horror!! A mojej teściowej wiecznie coś nie pasowało, a ze ona sie też dokładała, to przecież musiała mieć wszystko tak jak ona chce.. Ale wybrnelismy jakos z tego :ico_haha_01:
dziewczyny mnie na razie nie będzie na forum. mały ma zapalenie krtani. grozi nam szpital :ico_placzek: czeka mnie bezsenna noc, nie może oddychać, świszczy mu oddech, nie wiem skąd to się wzięło :ico_placzek: mam już dość tych chorób
Blaneczka :ico_pocieszyciel: Współczuję.. moja siostra jak była malutka co chwila miała zapalenie krtani, wiem co moi rodzice przechodzili, ale jak się coś zaczynało dziać od razu na pogotowie na zastrzyk :ico_sorki: DUZO ZDRÓWKA!!!!
dziewczyny złozylam te papiery do MOPSU o wychowawcze
Też się zastanawiam, czy nie złozyć, ale nie wiem do końca jak to jest, bo to sie składa przychody z zeszłego roku tak??

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

16 lis 2011, 11:54

nieee, bo jak robię mu mleczko i daje to wypija ze 30ml i pluje, o ile w ogóle da sobie wcisnąć butlę, natomiast herbatki na noc muszę mieć ponad 200ml zrobione, bo Mikołaj jak zasypia musi popić, potem za każdym razem jak się budzi też Pewnie ma to po mnie, bo ja piję jak smok w nocy
to może właśnie dlatego się budzi bo nie zje i głodny potem się budzi,dlatego tyle herbatki wypije,a może zmień mleko na inne
:ico_haha_01:

Blaneczka trzymaj się kochana,wiem jak to jest jak dzieci chorują,oby malutka szysbko wyzdrowiała

u nas małej idą górne jedyneczki i wczoraj po zaśnieciu budziła się rzucała i płakała co chwilę w łóżeczku,posmarowałam żelem dziąsełka dałam nurofen i zasneła,wogóle to przez te dziąsełka cyca zamiasta ssać to memla,woli teraz jeśc z łyżki :ico_sorki:

u nas dziś znowu zimno,ale nie na minusie jak wczoraj :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

16 lis 2011, 12:27

a może zmień mleko na inne
zmieniłam właśnie, nie chce jeść w nocy mleka, kaszki zresztą też nie :ico_noniewiem:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 lis 2011, 14:36

Blanka26, zdrowka dla Mateuszka.. trzymaj sie kochana

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 lis 2011, 20:51

ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Paulinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


a co tu tak pusto??? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 16-11-2011, 19:53 ]
kurcze Szymek usnal prawie 2 godziny temu ...na mnie :ico_szoking: i nie bardzo chce sie obudzic ...a powinnien bo zaraz pora spac isc na dobre :ico_olaboga: budzic go???

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

16 lis 2011, 21:23

tabogucka Widocznie Szymusiowi się dobrze śpi :ico_haha_01: ale coś mi się wydaje,że w nocy nie będziesz miała tak ciekawie...Moja jak przysypia <rzadko się to zdarza> to ją wybudzam bo później mam problemy z usypianiem.

Dziś dostałam wezwanie z sądu przesłuchanie mam na 12 grudnia. Jeszcze czas a ja już w stresie chodzę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

16 lis 2011, 23:24

Dziś dostałam wezwanie z sądu przesłuchanie mam na 12 grudnia. Jeszcze czas a ja już w stresie chodzę
trzymam kciuki!!! :ico_sorki: :ico_sorki:
budzic go???
ojoj.. :ico_olaboga:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

17 lis 2011, 09:51

Witam.
Dziś dostałam wezwanie z sądu przesłuchanie mam na 12 grudnia. Jeszcze czas a ja już w stresie chodzę :ico_olaboga:
ja tez trzymam kciuki.
Też się zastanawiam, czy nie złozyć, ale nie wiem do końca jak to jest, bo to sie składa przychody z zeszłego roku tak??
tak z 2010.

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

17 lis 2011, 10:26

Dzień dobry :ico_kawa:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

17 lis 2011, 11:11

Gwona tez trzymam kciuki i sie tak nie stresuj bo to nie Ty zrobilas cos zlego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ojoj.. :ico_olaboga:
_________
że w nocy nie będziesz miała tak ciekawie...
nie bylo tak zle ...obudzil sie kolo 19 ej troche z moja pomoca...i usnal po 21ej a spal cal noc az do 8:30 ...oczywiscie z przerwami 3 na cyca ...ale to norma :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość