Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

09 paź 2007, 22:38

Chyba naprawdę trzeba się sprężać, bo to tuż, tuż :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

09 paź 2007, 23:03

kilolek, kurcze jeden dzień mnie nie ma a tu takie rzeczy sie dzieją :ico_szoking: i tak jak ty jestem teraz spanikowana :ico_olaboga:
a tobie Anetka ogromnie gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
I faktycznie sie zaczęło :ico_olaboga: a ja mam od męża zakaz rodzic w tym tygodniu :ico_noniewiem: czyli jego shenkerek musi poczekać do soboty nie prędzej bo ma w firmie do końca tygodnia dostać nowe autko którego sie doczekać nie może no i ja też nie chce aby ktoś je dostał zamiast jego :ico_oczko: A ja byłam dziś u gina ,ale nie chciała mnie badać bo stwierdziła z esie boi bo mogę sie rozsypać :ico_puknij: chodziło jej o ta moja szyjkę :ico_noniewiem: sprawdziła tętno maluszka i kazała jeździć do szpitala na zapisy bo podczas większych skurczy po prostu pęknie mi macica :ico_placzek: mam to głupie skierowanie na cc i boje sie potwornie :ico_olaboga:

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

10 paź 2007, 09:00

Witam was, anetkajur gratulacje, ja powiedziałam mężowi że pierwsza z nas się rozsypała to on powiedział <no cóż teraz każda z was będzie po kolei się sypać>, oni to są mądrzy co nie pełen luzik to przecież nie oni nie rodzą. Brzuszki macie fajne, ja przytyłam już 15 kg do tej pory to były 2 kg na m-c, a teraz tylko 1,5 a chyba powinno się w ostatnim miesiącu najwięcej przytyć.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

10 paź 2007, 09:19

anetkajur wielkie gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: faktycznie jedene dzień nie ma cię na TT a tu się cuda dzieją :ico_olaboga: . Ja tak samo zareagowałam jak Kilolek jak przeczytałam że jedna z nas się rozsypała :ico_szoking: :ico_szoking: szok, normalnie szok.
Ale naprawdę się cieszę i czekam na opis jak było bo przyznam wam się szczerze że im bliżej porodu tym bardziej się boję :ico_olaboga:

Remont już skończyliśmy ale cały czas wychodzimy z bałaganu, jak już wszystko zrobię to wkleję fotki pokoiku i mojego brzuchola, który podobno bardzo rośnie.

ja też jeszcze nie spakowałam torby do szpitala ale może dziś to zrobię bo jak już się zaczeło :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-10, 09:38 ]
Właśnie przeczytałam że pościel dla mojego maluszka została wczoraj wysłana. Ciekawa jestem kiedy dojdzie :ico_brawa_01:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

10 paź 2007, 10:11

anetkajur, gratulacje kochana
Kazda z nas, chyba reaguje troszkę panikując jak sobie uswiadomi ze to juz w kazdej chwili moze sie zaczać
kurcze a ja moge rodzic, albo teraz albo dopiero za dwa tyg bo moj lekarz jedzie na urlop, wprawdzie nie zostawi mnie samej ale wolałabym, zeby to jednak on był przy porodzie

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

10 paź 2007, 10:17

A ja spać nie mogłam w nocy tak sie denerwowałam :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-10, 10:20 ]
A gdzie kilolek, chyba z tych nerwów nie zaczęła sie sypać :ico_noniewiem:
marzenus pisze:ja przytyłam już 15 kg do tej pory to były 2 kg na m-c, a teraz tylko 1,5 a chyba powinno się w ostatnim miesiącu najwięcej przytyć.
Ja przytyłam już 11 kg :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

10 paź 2007, 10:33

Ika202 pisze:A ja spać nie mogłam w nocy tak sie denerwowałam

Ja się nie denerwowałam ale też nie mogłam spać. Późno się położyłam a i tak obudziłam się w środku nocy i chyba godzinę się przewracałam :ico_olaboga:
marzenus pisze:a chyba powinno się w ostatnim miesiącu najwięcej przytyć.

w ostatnim miesiącu raczej nie powinno dużo przytyć. Bo maluszek już tak nie rośnie, tylko nabiera tkanki tłuszczowej. A ja w pierwszej ciąży w ostatnim miesiącu schudłam 2kg :ico_szoking: ale i tak do porodu szłam z wagą +22kg. Teraz to ok +15.

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

10 paź 2007, 10:36

Ika202 pisze:A ja spać nie mogłam w nocy tak sie denerwowałam :ico_olaboga:

ika co się dzieje, martwisz się po wizycie u lekarza, tym że będzie cc, a ty już masz dokładny termin wyznaczony ???

Ja jak wczoraj przeczytałam o anetcejur to wieczorem tez źle się poczułam i miałam 4 długie skurcze co 8 min, normalnie rozebrałam się do podkoszulki i myślałam co to będzie bo u mnie to jeszcze troche za wcześnie, umyłam się delikatnie i połozyłam się i te skurcze przechodziły, były co 15 min i potem ucichło. Spociłam się w łóżku ze strachu.
Dzisiaj mój mąż wyjeżdża i nie będzie go do niedzieli, matko ze strachu chyba też nie będe spała.
Ostatnio zmieniony 10 paź 2007, 10:38 przez ania25, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

10 paź 2007, 10:37

Ika, jestem, spokojnie :ico_haha_02: Poprostu pospałam sobie dzisiaj.
Chyba to już naprawdę niedługo, bo straszny śpioch się zrobiłam - pewnie organizm magazynuje siły :-)

[ Dodano: 2007-10-10, 10:40 ]
ania25 pisze:ika co się dzieje, martwisz się po wizycie u lekarza, tym że będzie cc, a ty już masz dokładny termin wyznaczony ???
No właśnie, masz termin?

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

10 paź 2007, 10:43

Hejka

Ja też dziś dłużej pospałam. Już mam spakowaną torbę zostało tylko dopakować drobiazgi ale na wszelki wypadek zrobiła listę tych rzeczy także mąż powinien sobie poradzić.
Poczyniłam dziś ostatnie przygotowania, już mam urządzony kącik dla naszej dzidzi i łóżeczko, oraz wszystko zakupione teraz tylko czekam :-) .

Ika nie przejmuj się, może tak będzie lepiej dla dzidzi. Główka do góry.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość