Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

23 cze 2007, 13:13

Kasia udanej zabawy na weselu.... nie zapomnij napstrykac fotek ile sie da a potem nam wkleić...

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 cze 2007, 14:08

Kasia baw sie dobrze kochana i nie zapomnij o fotkach :ico_brawa_01:
kaasiaa79 pisze:nonono tez...może sie poświęce i dam zajrzeć tam kubie

a daj mu tam zajrzec niech sie chłopak cieszy :ico_smiechbig:
im tak mało do szczescia potrzeba.......................

[ Dodano: 2007-06-23, 14:13 ]
a ja o siodmej wstałam, posprzątałam, :ico_odkurzanie: :ico_pranko: :ico_prasowanko: i chyba to było nad moje siły, bo skończyłam i sie polożyłam z powrotem, teraz kuraka smażę bo mam ochotę, :ico_brawa_01:
powiem Wam ze super mi sie siedzi na tej piłce gumowej i nawet tak te uda nie bolą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
chciałam dzis łóżeczko ubrać bo juz sie nie mogę doczekać, ale chyba za wczesnie nie?

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 cze 2007, 14:16

kasik witaj!!! nikt tu o tobie nie zapomnial :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: oczywiscie viki slicznotka... a ta foteczka w podpisie z mamusia jest urocza!!!!! pieknie wam razem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marta ja cie zle zrozumialam :ico_puknij: myslalam, ze ta pilke musialas sobie zakupic juz na porod :ico_puknij:

kasiu zycze szalonej imprezki na weselu!!!! i oczywiscie czekamy na fotki hihi

marta a nie masz samowyzwalacza w aparacie? :ico_oczko:

kasik dzieki kochana za rady.... :-D :-D jak zawsze jestes niezawodna!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jasne dziewczyny, ze ja sobie tak czytam te ksiazki :-D , ale mam rowniez swe matczyne serce :ico_oczko: , ktorym bede sie kierowac. :-D . nie chce jednak dziecku krzywdy zrobic.. :ico_nienie: bo wiadomo ile ta nasza bezwarunkowa milosc moze zdzaialac.. :ico_oczko:
ja bylam dlugo coreczka mamusi, jako pierwsze dziecko, :ico_szoking: i wcale mi sie to nie podobalo hihi :ico_szoking: chcialabym aby moje dziecko bylo bardziej samodzielne i nie takie spanikowane jak ja niegdys!!! :ico_nienie: :ico_nienie:

kasia poczytalam o tym baku u was... i mnie wlasnie zaczela osa atakowac... :ico_olaboga: ja sie boje tego cholerstwa , bo mam uczulenie na jad... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 cze 2007, 14:18

Madziorka a Ty juz wszystko gotowe masz?????????????? jak sie czujesz?????
melduj sie :ico_szoking: zebysmy wiedziały kiedy zaczniesz rodzic :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-23, 14:21 ]
Madziorka mam samowyzwalacz i próbowałam juz ( i wydaje mi sie ze jak ktos mi zrobi fote to lepiej wyjde, bo ja albo nogi sobie pstrykne albo tylko twarz), ale niestety jak ktoś jest ropuchą to księżniczką nie bedzie :ico_szoking: hihiihihihihihihihi

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 cze 2007, 14:39

MARTA dziekuje za troske :ico_oczko: czuje sie rewelacyjnie.. :-D . zadnych zmian... :ico_noniewiem: . nic nie wskazuje na porod.. :ico_nienie: . nawet najmniejszego skurczyka :ico_szoking: , wiekszego zmeczenia :ico_szoking: czy spuchniecia :ico_szoking: ... takze u mnie kompletnie nieporodowo... :ico_oczko:
przyznam, ze wcale mi sie nie spieszy :ico_wstydzioch: ... ale jak juz bede przeterminowana to zaczne pewnie niecierpliwie wyczekiwac :ico_olaboga: ... poki co spie ile sie da. :ico_oczko: . leniuchuje :ico_oczko: no i na zakupki laze obowiazkowo... :ico_oczko:

i boje sie jedynie hemoroidow :ico_szoking: o ktorych piszecie i straszycie i kleszczowego rozwiazania porodu :ico_szoking: .... albo tego,ze mi wody odejda na high street i bedzie wtopa na maxa hihi :-D
reszta na lajcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a gotowe mam wszystko. :ico_brawa_01: .. torba spakowana od tygodnia.. :ico_brawa_01: . hihi
jak cos sie bedzie dzialo to napisze smsa do lucy :-D i ona powinna was powiadomic albo inna czerwcowka :ico_brawa_01: ... takze mozecie tam zagladac gdyby nie bylo ode mnie znaku dluzej niz jeden dzien :-D hihi

wczoraj wylalam kubek mleka na podloge.. a adam po odglosie spanikowal. :ico_olaboga: . myslal ze to wody.odchodza :ico_szoking: .. ale fajnie tak go stresowac.. :-D
musze mu raz tescik przeprowadzic i zadzwonic do pracy, postraszyc ze rodze :-D ... zobaczymy ile zajmuje mu droga do domu.... hihi :-D takie male testy przygotowawcze.. hihi
ale jedza jestem co??? hihi :-D
najlepiej jak mu mowie... ze tak sie porodowo czuje. :ico_olaboga: ..hehe od razu czujny wzrok, lekka panika.. :ico_olaboga: . hihi a ja przeciez nie wiem co to znaczy czuc sie porodowo i kity mu wciskam....
:ico_puknij:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 cze 2007, 15:10

Madziorka jesli nie mialas hemoroidow w ciazy to nie masz sie czego obawiac, ja to dopiero mam niezłą jazde jak ide do kibelka :ico_olaboga: :ico_olaboga:
kleszczy sie nie bój, ja zawsze sobie tłumacze ze tam w szpitalu sa ludzie od tego zeby Ci i Twojemu dziecku pomóc i nie pozwolą nikogo skrzywdzic :ico_brawa_01:
a mi sie włąsnie spieszy do porodu, to moze poczekasz na mnie??????? :ico_brawa_01:
mój Jacus jak słyszy ze jęczę w nocy ( czasem mi sprawia ból jak sie obracam na drugą stronę ) to juz jest na baczność i pyta co ma do szpitala wziążć hihihihiihihih
a obiecał ze nie bedzie panikowac :ico_olaboga: ech te chłopaki

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 cze 2007, 19:29

madziorka pamietasz co ja pisalam? ze kleszcze i proznociag :ico_nienie: i zobacz jak sie skonczylo :ico_haha_01: czasami nie ma wyjscia ... :ico_olaboga: a oni to przeciez robia dla dobra dzidziusia :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 cze 2007, 20:24

lucy ja to rozumiem... :ico_noniewiem: u ciebie i kasika na szczescie wszystko skonczylo sie dobrze.. :-D . ale mnie takie mechaniczne ingerencje przerazaja... :ico_olaboga: zreszta kazda z was napewno tez sie bala...to normalne.. :ico_placzek:


co za pogoda... leje !!!!!!!!!!!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
dobrze, ze pojechalismy autem na zakupki bo to daleko.... hihi :ico_olaboga:
chetnie bym sie przeszla, ale ta pogoda :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
nastroj barowy.... piwko bezalkoholowe,frytki i film... :-D
no wiec spadam oddac sie temu tworczemu zajeciu.... :-D

tak sie dzis zakrecilam kolo wozeczka... :ico_oczko: i kurcze fajnie by bylo juz pojezdzic z maluszkiem na spacerki.. :-D
chyba zaczyna mi sie nudzic.. hihi :-D
a nic nie kupilismy.... wrrrrr :ico_zly: chcialam ta gruszke fride, ale nie bylo... :ico_zly: a w mothercare sliczne ubranka przecenione.. :ico_olaboga: . gdybym tylko znala plec to mozna szalec... :-D
kazalam adamowi zawiezc sie tam prosto ze szpitala po porodzie jak tylko poznamy nasza slodka tajemnice!!! :ico_oczko:

martucha moge na ciebie poczekac, ale gora 2 tyg... :ico_oczko:
a co do hemeroidow to sa tez jakies wewnetrzne, ktore moga pojawic sie w trakcie porodu lub po.. :ico_olaboga: a ja mam jakas schize ... :ico_olaboga: i juz w tym tygodniu czuje jakies swedzenia i nie wiem czy to nie poczatek :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
bo to sie chyba od tego zaczyna... :ico_placzek:

lucy a jak u ciebie w tych sprawach bo tez skarzylas sie przed porodem, ze chyba cos sie zaczyna... :ico_olaboga:
ja mam nadzieje, ze to jednak jakas moja paranoja hihi
boje sie tego cholerstwa... hihi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 cze 2007, 20:41

Madziorka nie bój sie kochana ja mam takie ze krew mi leci wiec po porodzie bedzie tragedia jak nie gorzej :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

23 cze 2007, 23:05

Martucha ja miałam w ciązy okropne hemoroidy i nie raz przez nie płakałam i kupciałam z krwią :ico_placzek: a to o dziwo po porodzie one gdzies się wsysły i mi nie dokuczają... więc to chyba nie jest regułą, że one po porodzie dadzą czadu...

Lucy kochana, pisz jak tam mały Oliverek... jak sobie maluszek radzi w nowym świecie... i wklejaj nowe zdjęcia :ico_sorki: a zaczęłas juz kręcić sie za dkumentami do paszportu??

Madziorka ja byłam zdecydowanie przeciw wszelkim mechanicznym ingerencjom w poród... ale jak miałam do wyboru zycie dziecka a swoje obawy wybrałam to pierwsze... zyczę ci bys nie musiała dokonywac takiego wyboru i miała szybciutki "ksiązkowy" poród... a teraz relaksuj sie i myśl przede wszystkim pozytywnie... a co do zakupków to ja po 9 miesiącach bawienia sie w neutralne kolory rzuciłam sie po porodzie jak głupia na wszelkie sukieneczki, spodenki z falbaneczkami i róż :-D :ico_puknij: :-D

[ Dodano: 2007-06-23, 23:19 ]
a jeszcze pochwalę sie wam osiągnięciami mojej księzniczki :-D

Udało mi się unormowac dzien Vikusi i teraz mamy juz stałe pory jedzonka, a potem 1-1,5 h zabawy i drzemka... i teraz moja malutka jest dużo spokojniejsza :ico_brawa_01: usmiechy i gaworzenie mam od rana do wieczora, teraz mała próbuje smiac się na głos... udało się jej 2 razy i zrobiła wtedy takie :ico_szoking: a ja się popłakałam :ico_puknij: :-) główke na szczęscie podnosi i wg mnie dośc wysoko jak na jej wiek... i trzyma w rączce grzechotkę jak jej się włozy ale sama jeszcze nie sięgnie po nią... ale na to jeszcze czas... no nachwaliłam się :-) :ico_wstydzioch:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość