Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

09 paź 2012, 09:21

hejka ja zaraz do pracy śmigam ale jeszcze wpadłam kropkę postawić :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Mad ja mam kozaczki dla Kuby takie z futerkiem na zimę jeszcze z Olki tzn Olka je dostała tylko trochę nie ten rozmiar był więc tak sobie leżały nieużywane i teraz akurat dla Kuby się nadają a do chodzenia to mam ale bardziej na wiosne trzewiki :ico_noniewiem: w sumie z zimową nauką chodzenia to u nas raczej nie będzie problemu bo Kuba to leń jakich mało i pewnie dopiero koło 14 m-ca będzie próbował chodzić

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 paź 2012, 07:25

hejka
no mnie też dawno nie było, bo ciągle w drodze ostatnio jesteśmy.
Filip rośnie jak na drożdżach, z nowych umiejętności to potrafi podać rączkę jak się do niego rękę wyciągnie i powie "cześć" :-D włoski mu na głowie ciemnieją, wszystko ma po tacie, a po mnie to nic qde :ico_zly:
po za tym to nie wiem czy Filip nie przejdzie od razu z pozycji "turlającej" do chodzenia, bez etapu raczkowania :ico_noniewiem: bo ani myśli dźwigać pupy, żeby poraczkować, a jak się go postawi i chwyci pod paszki (i jeszcze powie "tup tup" :-D ) to jest szaleństwo po prostu! przebiera nogami, nieważne czy po podłodze czy w powietrzu i wygląda jakby biegł :-D kapitalny widok :ico_brawa_01:

byliśmy w niedzielę w katowicach, w ikei i agacie meble szukać materaca. kupiliśmy parę dni wcześniej kapitalne drewniane łóżko, takie trochę westernowe w stylu country :-D no i trzeba było kupić materac. po przymierzeniu się do ok. 20 :ico_noniewiem: - w końcu się znalazł. oprócz tego kupiliśmy jeszcze regał. wszystko ledwo weszło do auta :-D

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 paź 2012, 10:02

hej :))
stawiamy z Melką :ico_tort: bo dziś mija jej 9 m-cy ...wyjątkowe 9 mcy :))
co prawda dzień zaczął się nam marnie hmmm...a właściwie to noc nawet bo ma stan podgorączkowy :ico_noniewiem: a dokładnie 37,8* :ico_chory: marudzeniu nie ma konca :ico_olaboga: teraz na szczęście zasnęła wiec chwila ciszy :ico_sorki: :ico_sorki:

co do umiejętności to Mela też daje cześć gdy wyciągniesz ręke a jak już się powie "cześć prezesie" to chichra sie jak szalona :ico_haha_01:
bije brawo
i na hasło "gdzie jest Igor lub Pina (pies znajomych)" szuka wzrokiem :ico_oczko:
a w weekendy jej ulubionym zajęciem jest budzenie Igora jak tylko przyuważy że spi on na naszym łóżku tak bedzie sie domagała by ja tam włozyc i nie da za wygraną musi go obudzić wogóle ich dwoje to słodki widok Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 paź 2012, 10:27

Witajcie, pisalam juz posta zrana z komorki ale mi go nie wyslalo :/
Wczoraj mala zasnela okolo 20, a jak szlam spac jak zawsze ide sprawdzic jak spi i kurcze strasznie furczalo jej w nosku. Cala obsmarkana oddychala buzia, o smoczku mowy nie ma bo zatykal. Dzisiaj rano dalej katar. Do tego slina leci jej ciurkiem doslownie od wczoraj (myslalam wczesniej ze juz duzo sie slini a jednak nie). Powiedzcie mi czy katar moze byc objawem zebow ??
Bo slina z pewnoscia zeby sie cisna bocale nabrzmiale. Co gorsza wszystkie naraz...
W ogole zastanawiam sie czy zmienic pediatre malej, bo stad gdzie mieszkamy do przychodni mamy spory kawalek. I chore dziecko wozic autobusem hmm... Musze sprawe przemyslec, bo szkoda mi dotychczasowej pediatry bo fajna babka.

nostromo super ze zakupy udane i bedzie sie Wam wygodnie spalo :-) my tez w Agacie ostatnio zakupowalismy. Badz co badz fajne ceny maja jak sie trafi :-)
margolcia :ico_tort: dla Melki za 9 miesiecy :ico_brawa:
Ranyyy zaraz roczki u nas ? i święta... :ico_olaboga:
Beatka co u Was, gdzie sie podziewasz ? Mało Cię tu :(

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 paź 2012, 10:31

czy katar moze byc objawem zebow ??
może być ich objawem :ico_chory:


a tak wogole jak z waszą @ bo ja od porodu jeszcze nie maialam zdarzały sie jakies tam pojedyńcze plamienia ale nic wiecej
kurcze az stresa mam ze może coś nie tak albo ze nie daj boże :ico_ciezarowka: :ico_olaboga:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 paź 2012, 10:33

margolcia ale Ty nadal karmisz piersia prawda ? Wiec chyba nie ma sie co martwic brakiem @. Ja mam co miesiac, dosc obfite w kazdym badz razie bardziej niz wczesniej. Najgorszy 2 i 3 dzien :/ I do gina bym musiala sie umowic bo jeszcze nie bylam :ico_wstydzioch:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 paź 2012, 10:40

tak tak karmie a teraz to jeszcze wiecej i czesciej niz kiedyś w nocy bywa ze mamy nawet do 5 pobudek na cyca plus w ciagu dnia kiedy ma ochote to go dostaje :))

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 paź 2012, 10:41

To o @ się nie upominaj :D nic fajnego hehe

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 paź 2012, 11:12

Hejka dziewczyny

Margolcia :ico_tort: dla Melci na 9 m-cy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mad u Kuby katar przy każdym ząbku był i teraz znowu się zaczyna wiec pewnie w końcu przebije następny ząbek :ico_brawa:

margolcia fajnie masz z karmieniem u mnie niestety pomału się kończy teraz juz praktycznie tylko w nocy i rano dostaje cyca w dzień Kuba sam już odrzuca i nie chce :ico_noniewiem: jak nie raz próbowałam mu dać cyca to złośliwiec gryzł niemiłosiernie patrzac przy tym prosto w oczy :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

10 paź 2012, 11:15

Kaja a katarek taki ze slychac furczenie w nosku a jakos specjalnie nie leci i przezroczysty ?
I po jakim czasie okolo od pojawienia siekatarku zabka mieliscie ? I ile trwal ten katarek ?
Ajć gryzienia przy karmieniu sobie nie wyobrazam :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość