Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

11 lis 2011, 17:12

cześć :-)

nocka dzisiaj słaba, ale ostatnio długo spałam, więc nie czuję się nawet zmęczona. O 4 zrobiłam już mleko, bo kolacji mało zjadł, ale zacisnął dziąsła i nic nie chciał, to wzięłam go do łóżka, położyłam na poduszce taty i jeszcze raz spróbowałam mu dać i wtedy wypił :ico_noniewiem:
Na dworze strasznie zimno dzisiaj, krótki spacer tylko zaliczyliśmy :ico_chory: a moja nawiedzona sąsiadka klęczy w ogródku przed blokiem :ico_puknij:
on do niej z butelką a ta się cieszyć zaczęła i nie chciała jeść,musiałam wstać i sama ją nakarmić
i taki pożytek z faceta :ico_oczko:
Markotka twój maluszek ma już zabki ?
nie, jeszcze nie ma, ale dziąsełka już opuchnięte, więc mam nadzieję, że niebawem coś się ukaże :ico_oczko:
A w tym Rosmanie to co konkretnie jest w promocji ,,ile np kosztują teraz deserki ?
obiadki z bobovity są po 2,99zł 3szt.+4 gratis, gerber po 3,29zł i też 4 gratis, a deserki nie pamiętam
W sumie kaszy z budyniem na wieczor wypil prawie 300 ml
niezły wynik :-D
ale od kiedy proboje i poznaje, mleko i kaszka bezglutenowa poszly calkiem w odstawke.
może mleka nie chce właśnie przez te przyprawione posiłki, bo wiadomo, że mleko przy tym nie wypada najlepiej-mdłe jest.

Ania Milenka już tak ładnie siedzi? Super fotki :ico_brawa_01: a obiadek faktycznie smakował :-D
Ale mnie kręgosłup boli
:ico_pocieszyciel:
Mój mały zaczyna już jeść więcej... już po 150-170 ml na raz
super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 lis 2011, 17:17

obiadki z bobovity są po 2,99zł 3szt.+4 gratis, gerber po 3,29zł i też 4 gratis, a deserki nie pamiętam
to jak ja byłam w rossmanie we wtorek to żadnych promocji nie było :ico_sorki:
Ania Milenka już tak ładnie siedzi? Super fotki :ico_brawa_01:
dzięki :-)
a siedziała tak ładnie bo mogła ręce oprzecz na fotelu :-D ale samą jak na łóżku posadzę to leci zaraz do przodu albo na bok :ico_haha_01: na kolanach też sztywno siądzie i dopiero po dłuższej chwili może się zachwiać
a moja nawiedzona sąsiadka klęczy w ogródku przed blokiem :ico_puknij:
nie ma co robić po prostu :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

11 lis 2011, 19:04

to jak ja byłam w rossmanie we wtorek to żadnych promocji nie było
bo promocja od wczoraj jest :ico_oczko:
nie ma co robić po prostu
oj nie ma, nie ma, ciągle zamęt w bloku sieje :ico_puknij:

A to z siedzeniem u Krzysia jest tak samo :ico_haha_01:

1 grudnia wracam do pracy, ciągle o tym myślę i wyć mi się chce :ico_placzek: wiem, że sama niepotrzebnie się nakręcam :ico_sorki: nie chcę, żeby mąż wyjechał do tej Francji, ale tylko wtedy będę mogła iść na wychowawczy :ico_sorki:

Motylek nic mi nie odpisała :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 lis 2011, 19:40

bo promocja od wczoraj jest
ja to mam pecha :-/
1 grudnia wracam do pracy, ciągle o tym myślę i wyć mi się chce :ico_placzek:
to już niedługo :ico_sorki: dasz radę,początek nie będzie taki lekki ale potem już się oboje z Krzysiem przyzwyczaicie,choć jak czytam to chyba lepiej żeby twój do Francji pojechał to wtedy byś mogła nadal z Krzysiem siedzieć w domku :ico_sorki:
Motylek nic mi nie odpisała
szkoda :ico_sorki: ja do zooli napisałam dzisiaj drugi raz :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

11 lis 2011, 20:01

Witam:)

my dzisiaj cały dzień na nowym domku, trzeba było posprzątać, b w poniedziałek panele zakładają i papruszka być nie może :ico_noniewiem:

Maksio dzień spędził u mojej mamy, nie miałam sił by ściągać mleczko więc otwarłam bebilon który niedawno kupiłam- więcej jak 100ml nie chciał wypić :ico_noniewiem:

Maksio waży 7kg :-)

Martusia, zdrówka dla dzieciaków, ja dziś właśnie dostałam pierwszą @ od porodu :ico_sorki:

Aniu, zdjęcia super, Milenka jest słodka :-) a ta zupka mleczna pychotka, sama bym zjadla :-) Maksio siedzi jak go posadzę, ale sam usiąść nie potrafi jeszcze

A dziś od rana nawija BABA i DADA:)

markotka, ja te kilka dni w pracy ciężko znisłam :ico_sorki: ale przyzwyczisz sie! chyba ze ten wyjazd wypali, trochę byście się odkuli finansowo :ico_sorki: a czas szybko leci, ani byś się nie obejrzała, a mąż byłby spowrotem :-)

Patrycja, to ma Filipek apetyt :-) Mój Maksio tylko na ziemniaczki się trzęsie, jak jemy na obiad, on obowiązkowo musi dostać :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

11 lis 2011, 22:22

początek nie będzie taki lekki ale potem już się oboje z Krzysiem przyzwyczaicie,choć jak czytam to chyba lepiej żeby twój do Francji pojechał to wtedy byś mogła nadal z Krzysiem siedzieć w domku
no z jednej strony bym chciała, żeby wyjechał, ale z drugiej 2 miesiące sama z dzieckiem :ico_noniewiem:
my dzisiaj cały dzień na nowym domku
to już niedługo się zacznie przewożenie rzeczy :ico_oczko:
więcej jak 100ml nie chciał wypić
może tyle mu starcza, Krzyś bardzo często wypija tylko 100ml, nad ranem jedynie 180 i czasem w ciągu dnia zdarzy się więcej niż 100, ale sporadycznie.
Maksio siedzi jak go posadzę
ale prosto siedzi, czy przechyla się do przodu?
A dziś od rana nawija BABA
to się babcia doczekała :-D
ja te kilka dni w pracy ciężko znisłam
no właśnie :ico_sorki: a tym bardziej, że ja też jakby nową pracę zacznę, jedynie to, że znam ludzi, budynek itp...
Mój Maksio tylko na ziemniaczki się trzęsie, jak jemy na obiad, on obowiązkowo musi dostać
Krzyś raz się tak wyrywał jak jedliśmy, to dałam mu odrobinkę rozgniecioną widelcem, potrzymał w buzi z kwaśną miną i po 30sekundach wypluł :ico_haha_01: teraz już się nie wyrywa :ico_haha_01:

Młody śpi, już wykąpany i po kolacji. Ja miałam sobie farbę na włosy nałożyć, ale coś mi się nie chce :ico_wstydzioch: jutro rano sobie zrobię, a teraz idę spać, bo oczy mi się kleją :ico_spanko: tak więc dobranoc i do jutra :ico_papa:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

11 lis 2011, 22:44

my wlasnie wrocilismy z cinemy. Bylismy na bogowie i herosi w 3D. Troche powiewalo nuda ale ogolnie fajny filmik tylko ze mogl trwac 90 min i bylby atrakcyjniejszy niz te 110 ponad.

Koroneczka, to juz lada moment bedziecie w nowym domku mieszkac :-) :ico_brawa_01: dla Maksia

Filip tez siedzi, z jakim efektek widziala Ania na filmiku z youtube :ico_haha_01:

ja tez ide spac, jutro c.d. porzadkow a mi sie nie chce :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 lis 2011, 10:20

witam

u mnie nocka dzisiaj do bani,mała o północy się obudziła na kupkę i musiałam dać mleko bo płacz...zjadła i znowu kupka to ją przebrałam...położyłam się spać i po kilkunastu minutach znowu słyszę jak kupę robi :ico_noniewiem: ale już mi się nie chciało wstawać :ico_wstydzioch: zaraz i tak zasnęła,za 2 godz pobudka znowu to przebrałam i potem co godzinę się budziła,dawałam smoka i zasypiała,po 7 już wstała na dobre :ico_sorki: ja nie wiem o co jej chodziło...obudziła się i znowu kupka,teraz też...robi normalne kupki i to od wczoraj od rana tak ma,praktycznie co pielucha to kupka,jak noworodek robi :ico_haha_02:

u nas mleko na raz idzie 120-150 więcej nie zje :ico_noniewiem: je co 4-5 godz więc widać tyle jej starczy :-)

wczoraj w ogóle dowiedziałam się,że ostatnio jak jechałam do ginka i zostawiłam dziewczyny u bratowej A to się okazało,że dali jej jakąś zupkę do jedzenia,a dałam przecież mleko do zrobienia :ico_zly: pytam Hani co to za zupa,a ona że ogórkowa,ale Milenka dostawała ziemniaczki,szkoda że nikt mi o tym nie powiedział :ico_zly: ich szczęście,że małej nic nie było i weź tu komuś dziecko zostaw to nakarmią wszystkim :ico_puknij:

zoola mi wczoraj odpisała,że wszystko u nich ok i dzisiaj postara się zajrzeć i napisać co u nich :ico_sorki:

Koroneczka, już niedługo będziecie w swoim nowym domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Maksio siedzi jak go posadzę
ale prosto siedzi, czy przechyla się do przodu?
właśnie?
bo ja jak posadzę to po kilku sekundach albo na bok leci albo do przodu,ale podeprze się rączkami jak spada do przodu :-D
A dziś od rana nawija BABA i DADA:)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja miałam sobie farbę na włosy nałożyć, ale coś mi się nie chce
nowy kolorek?
Filip tez siedzi, z jakim efektek widziala Ania na filmiku z youtube :ico_haha_01:
czyli tak samo jak nasza :-D

[ Dodano: 12-11-2011, 10:41 ]
zaczynam się zastanawiać co z tą kupką u Mileny :ico_noniewiem: 2 dzień co trochę robi a teraz jakbym zobaczyła troszkę krwi w kupce :ico_sorki: jak się to powtórzy to zadzwonię do naszej pani doktor i zapytam co robić :ico_sorki:

[ Dodano: 12-11-2011, 10:42 ]
tylko,że jej nic nie jest,ani nie marudzi,je normalnie,temperatury też nie ma :ico_noniewiem: chyba,że to na ząbki jest :ico_noniewiem:

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

12 lis 2011, 11:59

Ania może mała ma po prostu biegunkę musiałbyś jej chociaż smecte podac i póki co nie dawać owoców i deserków ,również od ząbków to może być ..
aniawlkp86 napisał/a:
początek nie będzie taki lekki ale potem już się oboje z Krzysiem przyzwyczaicie,choć jak czytam to chyba lepiej żeby twój do Francji pojechał to wtedy byś mogła nadal z Krzysiem siedzieć w domku
no z jednej strony bym chciała
Markotka współczuje każdego z tych rozwiązań ...bo przykro iśc do pracy jak taka odrobinka w domu :-( a jeszcze gorzej być samej a mąż gdzięs tam i tak żle i tak nie dobrze ..

Co do tego rosmmana to faktycznie te promocje szalone muszę w poniedziałek jechać bo naprawdę ceny atrakcyjne ...

U mnie teraz mąż chory .. :ico_chory: leży odizolowany od reszty mała też coś katarek załapała ale może wezmę ja na spacerek ,zdecydowanie lepiej wtedy śpi :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 lis 2011, 12:09

Martusia30, na razie poobserwuję a na obiadek zupkę z marchewki dostanię z ryżem,bo kleiku mi nie ruszy :ico_noniewiem:
zdrówka dla męża i oby Haneczka bardziej nie podłapała :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość