tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

17 lis 2011, 23:21

zostawili ja w szpitalu i mowią ze ciaza nie jest zagrozona
trzymam kciuki za siostre...napewno bedzie dobrze...mi tez sie tak jakos kolo 21 tygodnia zrobilo i tez bylam w szpitalu na obserwacji i tez cos o tym zakazie dotykania brzuszka pamietam ...ale wszystko bylo okey :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 17-11-2011, 22:24 ]
poza tym juz w 6 miesiacu chyba legalnie musza ratowac maluszka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

nie mniej jednak tzrymam kciuki zebys ty i mama sie tak nie stresowaly :ico_sorki:

a dla siostry lepiej ze w szpitalu bo to zawsze jakos razniej jak jestes przyczepiona do tej calej aparatury i czlowiek mimo woli sie uspokaja a to napewno dobre i dla dzidzi :-)

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

17 lis 2011, 23:47

patrycjaaa, ojoj, no to zdrówka Twojej siostrze i Maluszkowi, oby wszystko było w porządku :ico_sorki:

[ Dodano: 18-11-2011, 08:50 ]
dzień dobry :ico_kawa:
jadę dzisiaj z Mikołajem na szczepienie, cała nerwowa znowu jestem, bo po ostatnim szczepieniu Mikołaj nie daje się położyć na żadnym przewijaku, od razu się spina, chwyta czego popadnie i wpada w tak potworny ryk że aż się płakać chce.. aż się boję co teraz będzie :ico_sorki: no i zobaczymy, ile przytył :ico_sorki: do usłyszenia, miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

18 lis 2011, 11:40

hej dziewczyny!!!
z kawusia witam,mega wyspana,mała wczoraj nie spała po południu,ale jak zasneła o 20 to spała do 6 rano :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
teraz dałam jej cycka i myślałam że zaśnie,ale gdzie tam ,to ją zostawłam,i tak se beblała że sama zasneła,nogi ma na poduszce,ale co tam, :ico_oczko:

rajstopki przyszły i sa zajefajne,dobrze że nie wziełam większego rozmiaru,bo te sa idealne :ico_sorki:

patrycja ja też trzymam kciuki,niecg dba o siebie i dobrze że jest w szpitalu,wiem co to jest stracic dziecko ,ja straciłam pod koniec 7 mc,i echhhhh,wiecej nie piszę,mam to już za sobą,swoje przeżyłam.
a z tym masowaniem brzuszka to jak ja byłam w szpitalu bo miałam skurcze,to był jakoś 27 tc to tez miałam zakaz głaskania go,cały czas mi położna to powtarzała :ico_sorki:
Inuno, no to czekamy na wisci po lekarzu :ico_sorki:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

18 lis 2011, 14:26

patrycja ja tez trzymam kciuki za siostre

Inuno, oby tym razem po szczepieniu bylo lepiej.Daj znac po.

fintifluszka mi to wyglada na alergie pokarmowa bo moj Wiktor mial podobnie.

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

18 lis 2011, 14:41

hejka .

Fintifluszka ale Pole wysypalo ciekawe co wyjdzie na testach.

patrycjaaa duzo zdrowka dla siostry :ico_sorki:

Inuno, my mamy szczepienie we wtorek :-) bedzie dobrze :-)


My wyspane teraz spimy do 8 lub 9. Mala zaczyna stawac na kolanka i robi zajączka bo tak to wygląda :-)

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

18 lis 2011, 20:21

witam wieczorkiem, Mały marudny, ale nie jest najgorzej :ico_sorki: Mikołaj ma 72cm i waży 7,5kg; mógły wg lekarza więcej, ale grunt że przybiera :ico_sorki:

Spokojnej nocki, idę coś obejrzeć, jakoś nie mam humoru dzisiaj..

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

18 lis 2011, 21:41

hej dziekuje wam siostra dzis lepiej jutro jedziemy do niej do szpitala
przed chwila przyszlismy bo K mnie dzis zabrał na kolacje na gyrosa ale sie czuje pelna ;p dawno nigdzie nie wychodzilismy u nas w miescie nawet za bardzo nie ma gdzie ;//
a Blaneczka mi dzis fajnie usnela bo lezalysmy sobie na loznku i ja puscilam z komorki piosenki i ona tak trzymala w raczce ten tel i tak na niego patrzyla zaciekawiona i ja ja przytuliłam i obok niej lezałam i Blanka głowke obrocila i ten tel w raczce i kimono ;p
śmiesznie to wygladało
a mnie tesciowa wkurza bo mowi ze ona na naszym miejscu juz by obnizyla łozeczko ja mam to turystyczne ale gdzie na samiutki dół jedynie przeciez Blanka jeszcze sama w pelni nie siada pozatym jak tylk osie obudzi ide do niej nie jest sama w tym lózeczku nie lubie jak mi tesciowa gada cos w kwesti Blanki ona swoje wychowala 25 lat temu wiec sie niech teraz nie wtraca :ico_zly: ja jestem taka ze jak mi sie cos nie podoba to mowie to nie patrze na to do kogo ;/ to mój minus bo nawet jak pracowalam w Dino jako asystentka kierownika to czesto miałam z nim zgrzyty przez to ze nie umialam sie ugryzsc w jezyk ;/ ile razy sie z nim kłóciłam i raz nawet sie wkurzyłam i pojechalam do domu a on pozniej do mnie dzwonil zebym przyjechała i na spokojnie porozmawiała
a pozniej przeciez mieszkalam we Wroclawiu i jak wrocilam i okazalo sie ze jestem w ciazy to mi zaporoponowal ze mnie przyjmnie i troszke pracowalam a pozniej poszlam na zwolnienie i to tylko dzieki niemu mialam te wszystkie swiadczenia ;)
takie krzeselko zamowilismy fajne bo mozna je obnizac i regolowac siedzenie
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 18-11-2011, 20:58 ]
a to kilka fotek
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
tu na czworaka
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 18-11-2011, 21:03 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
a tu widac kielocha ;) tego wiekszego bo jedengo ma wiekszego a drugiego mniejszego ;D
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

18 lis 2011, 22:26

patrycjaa Trzymam kciuki za siostrę żeby było wszystko ok!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za postępy Blaneczki.
Piękne zdjęcia. Śmieszek niesamowity z niej :-D

Wszystkie wasze dzieciaczki robią jakieś postępy a moja taka w tyle,nawet nie ma się czym pochwalić ehh... :ico_placzek:

[ Dodano: 18-11-2011, 21:27 ]
Podoba mi się to krzesełko,super. I chyba składane jest?? Bo na zdjęciu wygląda,że zajmuje dość dużo miejsca.

[ Dodano: 18-11-2011, 21:32 ]
Inuno Za wagę Mikołajka :ico_brawa_01: Odpoczywaj może jutro będzie lepiej :-) :-)

[ Dodano: 18-11-2011, 21:34 ]
Fintifluszka Kurcze ale Pole wysypało :ico_olaboga: Napisz co i jak jak już bedziecie po testach.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

18 lis 2011, 23:47

patrycjaaa Super foteczki :ico_brawa_01:
ale proszę o zmniejszenie zdjecia w podpisie do odpowiedniego rozmiaru

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

19 lis 2011, 10:06

dzień dobry :ico_kawa: noc do d... Mały się co chwila budził z krzykiem :ico_sorki: nawet zjadł dzisiaj dwie butle mleka w nocy, wieczorem na kolacje zjadł 2 bułki na mleku, a rano wciągnąl jogurt i pół słoiczka z jabłkiem i bananem :ico_szoking:
Dzisiaj już widać, ze spokojniejszy jest, gorączki żadnej nie ma, także jest ok..

patrycjaaa, heh, te teściowe.. moja na dodatek była położną 10 lat kiedyś tam, a takie bzdury gada i robi że aż się nóż w kieszeni otwiera.. ostatnio zostawiła mikołaja na łóżku i poszła sobie do piwnicy a Mały płakał bo się obudził... gdyby mnie tam nie było to pytanie ile by płakał i czy by nie spadł z łóżka :ico_olaboga: A ona jeszcze nie dosłyszy, aparat niby nosi, ale słabo to pomaga :/ Albo tłumaczę jej, że ma Mikołajowi nie dawać soku jabłkowego, bo często ma biegunkę po nim.. to za każdym razem czeka bytla pełna soku jabłkowego... Aaaaaaa :ico_zly:
Dzisiaj jedziemy do niej na obiad, już mnie trzęsie, co ta kobieta znowu wymyśli.. Mój M. też jest nerwowy, bo pewnie znowu mu pranie mózgu będą robić, jaki to on jest nieodpowiedzialny i że obibok :/ A wcale tak nie jest... My to zwykle pokłóceni wracamy od teściów, albo nie rozmawiamy, żeby się nie pożreć.. No powiedzcie czy to normalne?? Ci ludzie sie zachowują jakby pozjadali wszelkie rozumy i oni mają rację a ty nie masz prawa nic powiedzieć :ico_noniewiem:
Ech.. ale dosyć smęcenia, sorki... po prostu nie potrafie się opanować na temat teściów :ico_sorki:

patrycjaaa, Blaneczka śliczna dziewczynka :ico_brawa_01: Pięknie się uśmiecha :) Fotelik też super :ico_brawa_01: Nas nie stać na razie.. :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość