Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

04 mar 2008, 11:21

Nowa a jak się czujesz?? I co Ginka powiedziała na te Twoje bóle pachwin??

Ja za długo nie dam rady siedzieć przy komputerze bo bolą mnie te żebra i co jakis czas muszę poleżeć. No to jednak zwolnienie się szykuje, a ja właśnie sie zastanawiałam...
to dobrze odpoczniesz sobie.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

04 mar 2008, 11:36

spinka pisze:Nowa a jak się czujesz?? I co Ginka powiedziała na te Twoje bóle pachwin??


Niestety te bóle dalej mam, gin. potwierdziła, że to spojenie łonowe i tak może byc niestety do konca ciązy, co mnie strasznie zmartwiło, bo to okropnie boli (tzn. boli jak chodzę).
Dzidzia mi naciska na jakis nerw, a ból się rozchodzi po całej miednicy, kroczu i wewnętrznej stronie ud :ico_olaboga: A za bardzo nic nie mozna na to poradzic

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

04 mar 2008, 11:36

spinka, tam wiem czy to prawda żeby nie pić dużo mleka ja z Milanem bardzo dużo piłam i nie miał skazy, a wapń potrzebny dla dziecka, no ale w sumie jak twój mąż miał to już sama nie wiem.

NOWA, leż leż i odpoczywaj jeszcze tylko 3 miesiące na pewno zdążysz się jeszcze napracować :ico_oczko:

Ja to w ciągu dnia czuję sie super, i jestem pełna życia, mam powera, ale już pod koniec dnia jak położę Milana spać i usiądę spokojnie na łóżko przed tv to normalnie muszę się staczać bo tak mnie kość ta łonowa czy nie wiem jak ona sie nazywa boli.

Ta koleżanka ze zdjęć na blogu z dzieckiem też jest w ciąży i rodzi w sierpniu, dziś do niej jadę, jutro ma USG i się dowie czy będzie miała syna czy kolejną córkę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

04 mar 2008, 11:39

siunia pisze:NOWA, leż leż i odpoczywaj jeszcze tylko 3 miesiące na pewno zdążysz się jeszcze napracować


No tak , do emeryturki jeszcze trochę :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-04, 10:40 ]
A Ty przy tych bólach , to nie przemęczaj się :ico_nienie: chyba nie bierzesz juz Milanka na ręce?

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

04 mar 2008, 11:49

NOWA, nie da rady się nie przemęczać przy dziecku, nikt mnie nie wyręczy, a na ręce to czasami tylko biorę Milana, jak go ściągam ze stołu, niosę z kąpieli czy zaprowadzam do spania, no chyba ze jak jesteśmy gdzieś na podwórku i mi nawieje, i nie chce wracać.
Ale mi raczej nic nie grozi, bo ja jestem przyzwyczajona do ciężaru Milana , gorzej jak bym wam dała Milana to chyba byście padły .
jak nie patrzeć chłop już 14 kg waży :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-04, 10:52 ]
Ale ogólnie Milan od urodzenia jakoś nie domagał się brania na ręce, no i w sumie dobrze więc do dziś mu tak zostało. :-)
Jakoś woli przyjść sam jak chce to się przytuli, gorzej tylko że nie uważa na mój brzuch bo lezie i nie patrzy, ale i tak już ostrożniejszy niż wcześniej jest.
Dobrze ze dzidzia w brzuchu w wodach leży bo Milan by chyba zamęczył by brata :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

04 mar 2008, 11:52

siunia pisze:gorzej jak bym wam dała Milana to chyba byście padły .
jak nie patrzeć chłop już 14 kg waży


No zapewne, swoje to on waży :ico_oczko: , ale jesli masz te bóle spojenia to lepiej uwazac, mnie wczoraj gin. przestrzegała.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

04 mar 2008, 11:57

NOWA, nie wiem, miałam takie same przy pierwszej ciąży więc dla mnie to jak by normalne.
Choć niby się mówi że od któregoś tam tyg ciąży nie można dźwigać więcej niż 5 kg, ale to chyba dotyczy matek które nie mają małych dzieci, bo tu normalnie pozwalają skoro ciało przyzwyczajone do ciężaru jest.
Tu wogole jest inaczej niż w Polsce.

Normalnie jak w polsce dziecko chore to od razu antybiotyki lekarze przepisują , tu najpierw domowymi sposobami ( dla noworodka praktycznie na wszystko mleko z piersi, np katar czy ropiejące oczka - a najfajniejsze że pomaga)
A tu dla dzieci jak Milan np przy kaszlu tylko syropek, no i pomaga.
Więc jak nie patrzeć ja już na ich metody się przestawiłam. :-)

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

04 mar 2008, 12:01

Cześć!!
siunia, ale pięknie jest u Ciebie. Strasznie zazdroszczę Ci takich spacerków!!! Wózek wygląda ślicznie :ico_brawa_01:

NOWA, odpoczywaj i nie przejmuj się pracą :ico_nienie: 3 miesiące to naprawdę niedługo, poza tym i tak z każdym tygodniem będzie nam coraz ciężej i praca staje się coraz bardziej męcząca. Współczuję tych okropnych bólów miednicy.

Ja wpadnę do Was później, bo teraz jadę do taty do szpitala.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

04 mar 2008, 12:05

lulu_, witaj :-)

Ja tęż już zmykam, muszę pranie jeszcze rozwiesić , zaraz mąż ze szkoły wróci, a i usiądę i spokojnie kawę dopije.

Miłego dnia życzę

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

04 mar 2008, 12:09

Hej lulu_, a jak Ty sie masz???

Na mnie też już czeka pranko :-) , a potem ide sie połozyc, mam super ksiązkę do czytania więc dzionek zleci (bo jak ja dorwe ksiażkę, to nic poza tym sie nie liczy) :-)
Ale na pewno wpadnę jeszcze do Was :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość