rebeeka091
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 15 sie 2016, 10:43

Re: nerwica

21 lut 2018, 17:22

W przypadku nerwicy psycholog rzeczywiście jest potrzebny, zresztą im później rozpocznie się leczenie, tym gorzej. W razie braku możliwości zapisania się na terapię w gabinecie, zawsze można zapisać się na terapię zdalną, ale taką w formie wideo-rozmów, jak na psychomedic.online - wiele nie różni się od klasycznej terapii, a jest wygodniejsza.

werkina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:54

Re: nerwica

25 lut 2018, 18:32

Olejek konopny pomaga radzić sobie z nerwicą. Ten jest dobry, z atestami i w korzystnej cenie https://cbdcentral.pl/pl/p/Olejek-konopny-CBD-Hempro-5-10-ml-BIO/76

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: nerwica

11 kwie 2018, 11:09

przy większych problemach to jednak bym poszła do psychologa albo do psychiatry, można spróbować ziołowych srodków, sama nie raz sobie pomagałam nervomixem control szczególnie po ciężkim dniu w pracy, zawsze koniec miesiąca to u nas urwanie głowy, wszystkim skacze ciśnienei ei robi się nerwowo, bo ktoś tam czegos nie dopilnował, trzeba zamknąć miesiąc i normlnie wszystko na wariata robione, ja w nerwach nie mogę myslec a po nervomixie jestem spokojniejsza i łatwiej mi się skupić

Awatar użytkownika
iwopol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 wrz 2012, 08:43

Re: nerwica

27 lis 2018, 16:31

Zobaczcie sobie ciekawą ofertę muzyki relaksacyjnej w postaci tzw. subliminale...
Szczegóły znajdziecie na stronie https://www.energiczna-wiecznosc.pl/
Teraz można otrzymać 3 Subliminale za darmo!

Juliabubu
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2018, 17:09

Re: nerwica

18 gru 2018, 17:17

Hey iwopol znam te strone energiczna-wiecznosc.pl ja rowniez polecam wam goraco te strone
Te programy audio pozytywnie wpływają na twoją podświadomość, tworząc zmiany w umyśle i zachowaniu,
które zbliżają Cię do twoich celów każdego dnia.
Ja osobiście kupiłam tam już parę subliminali wcześniej słuchałam normalnych afirmacji, ale tego nie można porównać do tych subliminali, efekt jest powalający.

tamara64
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 gru 2016, 14:24

Re: nerwica

28 gru 2018, 19:26

W przypadku nerwicy psycholog rzeczywiście jest potrzebny, zresztą im później rozpocznie się leczenie, tym gorzej. W razie braku możliwości zapisania się na terapię w gabinecie, zawsze można zapisać się na terapię zdalną, ale taką w formie wideo-rozmów, jak na psychomedic.online - wiele nie różni się od klasycznej terapii, a jest wygodniejsza.
To prawda. Takich objawów nie można lekceważyć a jak najszybciej skorzystać z pomocy specjalistów. Ci akurat są świetni w tym co robią. Wiele osób już im zaufało więc o czymś musi to świadczyć. Uważam, że konsultacje online to super rozwiązanie dla tych, którzy po raz pierwszy mają styczność z psychologiem.

Marianna1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 08 mar 2019, 16:44

Re: nerwica

09 mar 2019, 14:44

Moim zdaniem trzeba wybrać się do psychologa osobiści a nie korzystać z konsultacji online....rozmowa twarzą w twarz wiele daję ..Wiadomo, że czasem człowiek jest w stanie wyjść nawet z domu wtedy jest możliwość nawet wizyty w domu. U mnie nerwica pojawiła się po rozwodzie alei musiałam skorzystać z pomocy psychologa bo nie dawało rasy normalnie funkcjonować. Każde wyjście z domu to był strach i straszne stany depresyjne ... Zgłosiłam się do Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne Carpe Diem w Szczecinie i zaproponowano mi terapie. Teraz chodzę tam raz w tygodniu na sesję i moje życie wraca do normy, więcej rozumiem i lepiej znoszę moją sytuację.

MonikaMrozowska90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 23 kwie 2019, 22:34

Re: nerwica

23 kwie 2019, 22:49

Psycholog w przypadku nerwicy czy depresji jest nieodzowny bo raczej samo sobię z tym nie poradzimy....to sięganie do bardzo głębokich warstw w naszej poświadomości.

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: nerwica

29 kwie 2019, 07:53

Ja polecam kupić sobie kilka roślin. Do tego najlepiej działeczkę, nawet malutką i spędzać na niej wolny czas sadząc i opiekując się roślinami. Żadna terapia mi tyle nie dała co takie pospolite grzebanie w ziemi.

Domerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 08 lis 2018, 19:29

Re: nerwica

01 maja 2019, 20:47

Nerwicę należy leczyć. Podobnie jak depresję.Często się zdarza że nieleczona nerwica przekształca się w depresję. Moja znajoma miała problem z nerwami i nigdy nie dała się przekonać do pójścia do psychologa. W końcu po jakimś czasie musiała się leczyć w ośrodku leczenia depresji i uzależnień Medox w Nowym Modlinie. Dobrze że akurat tam pojechała na leczenie ,ktoś jej polecił ten ośrodek. I bardzo jej pomogli.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość