dyzia2013
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 lis 2013, 11:34

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

10 lis 2013, 11:39

Na weekend polecam Toruń i Ciechocinek. Wrocław i Kraków też jes świetny. Karpacz i Szklarska Poręba również jest fajna.

balbina1985
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 01 sie 2013, 10:33

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

26 mar 2014, 14:44

Zdecydowanie wyjazd na weekend, który okazał się strzałem w 10tkę dla naszej dwójki był wyjazd do Chlewisk (całkiem blisko Warszawy - ok 120 km.) Tam ujrzeliśmy raj na ziemi... dosłownie! Sama okolica przecudna, dużo zieleni bardzo malowniczo. Oderwanie od codziennego zgiełku i ciągłego pośpiechu...tam czas płynął jakoś całkiem inaczej. A do tego , a właściwie przede wszystkim przecudowny Pałac Odrowążów, który zachwycił już na samym początku. Manor House, tam byliśmy. Bardzo profesjonalnie się tam nami zajęli.

adaaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2014, 14:15

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

10 kwie 2014, 14:42

Polecam piękny Kraków :)

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

13 cze 2014, 15:20

A my wybieramy się o tutaj - http://www.zielonapolana.com.pl/weekend_czerwcowy.php I w zasadzie już nie mogę się doczekać na ten moment. Przede wszystkim mamy pobyt dla dziecka za darmo, na miejscu zajęcia dla dzieci. W cenie wszystko, łącznie z basenem, plażą, kortem, sauną i wieloma atrakcjami.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

13 cze 2014, 22:53

Odkąd mój ukochany kupił sobie swój wymarzony motocykl yamaha drag star 650 pomysł na weekend jest jeden. Wsiadamy na motor i jedziemy, gdzie nas koła poniosą. Byliśmy już na romantycznej kolacji na rynku w Krakowie, w górach i w miejscach, które wcześniej dla nas nie istniały, a odkryliśmy je dzięki podróżom jednośladem. Prędkość wyzwala adrenalinę. Oboje to uwielbiamy!

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

24 cze 2014, 09:14

Ja w tym roku jadę sama do Kołobrzegu:) Mąż postanowił mi zafundować wakacje w SPA, konkretnie tutaj http://www.aquariusspa.pl/ a dzieciaki zabiera do Zakopanego na tydzień:) Szczerze mówiąc nie mogę się już doczekać tych wakacji bo od dawna nie byłam nigdzie sama i przyda mi się chwila wytchnienia. Od września czeka mnie dużo pracy w firmie więc wakacje są jak znalazł:)

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

25 wrz 2014, 21:24

a czy może ktoś się jutro we Wrocku wybiera? :D http://naobcasach.pl/fashion-shower-juz ... z-tam-byc/
dajcie znać jak było :D

viki88
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 23 kwie 2014, 15:14

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

28 wrz 2014, 18:55

Ja polecam naszą stolicę! W Warszawie jest co zwiedzać a dodatkowo można nieźle poimprezować :D Dodatkowo mogę Wam polecić niezły hotel w Centrum - www.bwportos.pl. Świetny klimat, dobre jedzenie i bardzo profesjonalna obsługa :)

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

01 paź 2014, 09:42

A zastanawialiście się moze nad taką formą wyjazdu jak City Break? Obecnie staje się to coraz bardziej popularne.
Zazwyczaj lecimy w piątek a wracamy w poniedziałek tak wieć nie trzeba brać wiele urlopu. Czasami obejdzie się bez...
Obecnie wiele biur podrózy ma to w swojej ofercie.
Tutaj:
http://www.qtravel.pl/
Można sobie na przykład porównać. Najciekawsze to na przykład Paryż, Barcelona czy piekna Wenecja !

Malin
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 137
Rejestracja: 12 sie 2014, 12:28

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

01 paź 2014, 10:26

Polecam Wejherowo. Urocze małe miasteczko, mnóstwo zabytków, 1 h do Trójmiasta. Byłam w tym roku i jestem zachwycona!

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość