Kellly
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2014, 15:05

Re: Egipt z jakim biurem jechać?

17 lip 2014, 15:10

Mnóstwo biur specjalizuje się w Egipcie, w końcu to ulubiony kierunek Polaków. To niby Afryka, ale zupełnie inna niż Gambia czy Kenia. W Egipcie byłam 3 lata temu z małym pożal się boże biurem, które generalnie mocno nas zawiodło. Wycieczka była tania, to rozumiem, ale ośrodek był paskudny, w przeciwieństwie do tego co nam pokazywano i o czym nam opowiadano. Generalnie klapa. W te wakacje zimowe wybraliśmy się w innym kierunku - do Gambii. I to rzeczywiście jest Afryka. Plaże piękniejsze, mocno egzotycznie, morze ładniejsze. No i skorzystaliśmy ze znanego biura - Rainbow Tours. Wycieczka nadal nie była zbyt droga, ale jakościowo bez porównania z naszym poprzednim doświadczeniem. Ogólnie to polecam Gambię w sezonie zimowym, ale jeśli biuro to Rainbow Tours, mają też mnóstwo ofert wypoczynku w Egipcie w swoich katalogach.

kiranka87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 15 lip 2014, 13:59

Re: Egipt z jakim biurem jechać?

22 lip 2014, 15:53

Ja byłam w Egipcie trzy razy, za każdym razem z innym biurem :) Ostatnio z Exim i wszystko było na najwyższym poziomie :)

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Egipt z jakim biurem jechać?

31 lip 2014, 23:18

Ja leciałam z Itaką. Mają dużo fajnych ofert do Egiptu, więc coś fajnego można sobie wypatrzeć.

Malyna
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2010, 10:30

Re: Egipt z jakim biurem jechać?

05 sie 2014, 17:02

Ja leciałam z Itaką. Mają dużo fajnych ofert do Egiptu, więc coś fajnego można sobie wypatrzeć.
Moja koleżanka wyleciała z nimi - właśnie się urlopuje. :)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Egipt z jakim biurem jechać?

10 sie 2014, 16:34

Oni w ogóle fajne oferty mają. Zobaczcie same - top 10 wycieczek! http://www.itaka.pl/rankingi/top-10-wycieczek. Cudowna mi się wydaje ta, która nazywa się "Tam, gdzie dojrzewa śliwowica" :)

Malyna
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2010, 10:30

Re: Egipt z jakim biurem jechać?

14 sie 2014, 01:16

Oni w ogóle fajne oferty mają. Zobaczcie same - top 10 wycieczek! http://www.itaka.pl/rankingi/top-10-wycieczek. Cudowna mi się wydaje ta, która nazywa się "Tam, gdzie dojrzewa śliwowica" :)
Moja uwagę również ta zwróciła ;) I Londyn - błam tam i chętnie bym wróciła. :D

Ollga
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 28 wrz 2013, 17:08

Re: Egipt z jakim biurem jechać?

19 sie 2014, 13:10

Ja bym się teraz bała jechać w tamte strony, choć Egipt warto zobaczyć.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Egipt z jakim biurem jechać?

02 wrz 2016, 11:54

Ostatni raz byliśmy w Egipcie z Triadą, która upadła... Nie biur, a hotel, ale też jakieś totalne świeżynki, biura o których nie można się niczego dowiedzieć to odradzam. Zwracajcie również uwagę na to, w których częściach hotelu biuro ma pokoje. Bo może być taniej, ale będziecie się znajdowali kilometr od budynku głównego - takie obszary zajmują hotele w Egipcie... Nie sugeruję żadnego konkretnego BP, czekajcie na okazje, a rezerwacje róbcie przez Travelplanet - dostaniecie ubezpieczenie na wypadek bankructwa BP. I najlepiej dla świętego spokoju brać od razu ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wyjazdu.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość