lilo

03 lut 2012, 10:10

tak to jest jak sie wybrało najlepszego w miescie ginka
Na pewno znajdą takiego który przyjmie "od ręki".
Do wypisania recepty nie potrzeba najlepszego w mieście.

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

03 lut 2012, 10:12

Na pewno znajdą takiego który przyjmie "od ręki".
no jasne, tylko dla chcacego nic trudnego. A kolega troche ma spóźniony zapłon .
Do wypisania recepty nie potrzeba najlepszego w mieście.
ponoć nawet na pogotowiu im wypiszą. Ale czy ta historia jest prawdziwa ? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

03 lut 2012, 10:42

ponoć nawet na pogotowiu im wypiszą.
nie wypisuja, przynajmniej w naszym szpitalu bo ostatnio z kolezanka o tym rozmawialismy, i tez nie kazdy lekarz sie na to godzi bo ja raz chcialam i 1 mi pow ze dla niego to tez jaka zabicie dziecka i on nie przypisuje :ico_noniewiem: poszlam do 2 i dostalam

i na pocieszenie osobom niepelnoletnim żaden lekarz bez zgody rodzica nie wypisze recepty ani na taka tabletke ani na antykoncepcyjne, bylam swiadkiem rozmowy u ginekologa, lekarka kazala przyjsc z opiekunem prawnym/rodzicem

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

03 lut 2012, 10:45

osobom niepelnoletnim żaden lekarz bez zgody rodzica nie wypisze recepty ani na taka tabletke ani na antykoncepcyjne,
i dobrze, a nawet bardzo dobrze.
Moze wtedy zacheci to mlodym chlopaczkom do kupowania gumek a dziewczynki zaczna rozmawiac z mamą czy z kims innym doroslym komu ufają.

lilo

03 lut 2012, 11:13

na pocieszenie osobom niepelnoletnim żaden lekarz bez zgody rodzica nie wypisze recepty ani na taka tabletke ani na antykoncepcyjne
Znajdzie się taki który wypisze lub sprzeda bezpośrednio, niestety.
Mnóstwo jest anonsów ginekologów w gazetach typu "wywoływanie miesiączki tanio" :ico_noniewiem:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

03 lut 2012, 19:00

Moze wtedy zacheci to mlodym chlopaczkom do kupowania gumek a dziewczynki zaczna rozmawiac z mamą czy z kims innym doroslym komu ufają.
mi się wydaje że włąśnie dlatego jest na odwrót, przykre ale prawdziwe, na własnym przykłądzie powiem, że moja mama jakbym jej powiedziała nawet majac lat ponad 20 że chcę anty to by mnie wyzwała od najgorszych a co dopiero 15, bo wiadomo, ze i tak będą seks uprawiać więc przynajmniej niech mają dostęp do antykoncepcji. Może źle myślę bo póki co mam małą córkę, ale wydaje mi sie, że jak tylko zajdzie potrzeba sama ja zaprowadze do lekarza i pomogę wybrać antykoncepcje, wolałabym być świadoma co sie dzieje, niż by moje dziecko szukało rozwiazań na forum bo nie ma z kim pogadać ze strachu przed opierniczeniem, karą (zakaz gry na konsoli przez miesiac hahahahahahaha, nie wiem jaką karę by dali rodzice takim młodym)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Nie wiem czy dobrze trafiłem , ale prosze pomóżcie ! :(

05 lut 2012, 23:29

a mnie coś się tutaj nie podoba... może się mylę... więc wybaczcie :ico_sorki:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

06 lut 2012, 09:40

moni26 mnie też . Od samego początku. Ale cóż zrobić, prawdomówności nie stwierdzimy niestety .
Oby tylko to było kłamstwo. :ico_sorki:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

06 lut 2012, 10:00

wiecie co jest przerażajace w tym? Że jeśli nawet to prawda (a pewno nie jedna młoda para ma takie problemy) to na forum wchodzą zamiast z kimś pogadać, iść do lekarza, dlatego uważam, że powinno być dostępne zabezpieczenie dla młodych, bez zbędnego spowiadania się rodzicom, bo nie każdy rodzic jest tolerancyjny nawet w dzisiejszych czasach - Polska wciaż jest zacofana. W moim miescie kondomat postawiono (rodzinnym mieście) i afera na całego, a dlaczego, wstyd sie zabezpieczać czy co?
Lepiej by młodzi wiedzieli co i jak niż po krzakach sie kiziali i dzieci robili, bo nie mogą nikomu zaufać

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 lut 2012, 10:13

elibell, zgadzam się z tobą! a nawet jak chce młody kupić gumki to byle w sklepie nikogo nie było, bo to wstyd! :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość